هندرسون رای بازیکن سال فوتبال انگلستان توسط نویسندگان

لندن (AP) — جردن هندرسون انتخاب شد, بازیکن سال فوتبال توسط نویسندگان در روز جمعه پس از captaining لیورپول به آن اول لیگ عنوان در 30 سال و همچنین ایفای نقش پیشرو در جمع آوری پول برای بریتانیا خدمات سلامت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هندرسون ضرب و شتم منچستر سیتی هافبک کوین ده بروین به جایزه فوتبال نویسندگان انجمن.

“به عنوان سپاسگزار من احساس می کنم مثل من می تواند قبول کند این خود من گفت:” هافبک مرکزی که برداشته لیگ برتر جایزه در روز چهارشنبه. “من احساس نمی مانند هر چیز من به دست آورده ام در این فصل یا در واقع در طول کل کار انجام شده است در خود من.

“من مدیون زیادی به بسیاری از افراد مختلف اما هیچ کدام بیشتر از من زمان تیمی که فقط باور نکردنی است و سزاوار این هر بیت به عنوان آنجا که من انجام دهد.”

برنده لیگ به اتمام خیره کننده 13 ماه برای لیورپول که همچنین برنده لیگ قهرمانان باشگاه های جام جهانی در این دوره است. هندرسون شده الهام بخش رهبر در آن زمان با لیورپول در اجرای اغلب فرو بردن در خود نادر غیبت.

این هافبک انگلستان نیز نقش مهمی در پشت صحنه در طول تعلیق لیگ در طول همه گیر پیشرو در ابتکار عمل که دیدم بازیکنان تیم با یک موسسه خیریه برای جمع آوری پول برای خدمات بهداشت ملی.

“رهبری نامحسوس و اغلب غیرقابل سنجش مگر اینکه از آن است که inarguable,” FWA صندلی کری براون گفت. “جردن هندرسون هر دو نهایی و حرفه ای در حال حاضر واجد شرایط لیورپول افسانه ای.

“اردن یک بازیکن هم تیمی های خود به روی زمین و کسی که رقبای خود را نگاه کنید تا به خاموش کردن آن. رای گیری معیارهای فوتبال نویسندگان’ Association فوتبالیست سال است که منجر به پند و مثال است و در این کشور تاریک ترین لحظه اردن unprompted شخصا بسیج باشگاه کاپیتان برای ایجاد #PlayersTogether.”

این FWA را فوتبالیست سال accolade قدیمی ترین فرد فوتبال جایزه در جهان است. این برای اولین بار اهدا در سال 1948.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>