از نوشابه برای آبجو و نوشیدنی خود را انتخاب ممکن است در تامین کوتاه مدت به دلیل coronavirus

توسط سیمون جاسپر

قوطی های آلومینیومی در حال تبدیل شدن سخت تر به آمده توسط جرقه نگرانی برای آبجو و نوشابه مصرف کنندگان است.

تقاضا برای قوطی رفته است تا به مردم ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان مصرف کنندگان پشت پا زدن خود را نیمکتها یا پاسیو برخی از تولید کنندگان کار کرده اند به میل لنگ به اندازه کافی از این نوشیدنی, ظروف های متعدد رسانه های خبری گزارش شده است.

“هر کسی که باعث می شود هر چیزی که می رود به 12 اونس می تواند به چالش کشیده شده به برخی از احترام” Adam Collins سخنگوی آبجو ساز Molson Coors سی ان ان گفت کسب و کار.

چه چیزی می تواند در پشت روند ؟

برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 کارشناسان بهداشت و درمان باید در تشویق مردم برای جلوگیری از مکان های شلوغ. نگرانی در مورد ویروس را نیز وادار به مقامات در سراسر کشور به قرار دادن محدودیت در کافه ها و رستوران ها به این معنی بسیاری از ممکن است گرفتن نوشیدنی های مورد علاقه خود را در چشمه نوشابه و یا بر روی آن ضربه بزنید.

“آلومینیوم آشامیدنی می تواند صنعت ساخت دیده است بی سابقه تقاضا برای این سازگار با محیط زیست ظرف قبل و به خصوص در طول COVID-19 همه گیر” گروه صنعتی آلومینیوم ارتباط گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “بسیاری از نوشیدنی جدید در حال آمدن به بازار در قوطی و دیگر به مدت طولانی می تواند به مشتریان در حال حرکت به دور از بطری های پلاستیکی به دلیل ادامه نگرانی های زیست محیطی در اطراف پلاستیکی آلودگی است.”

آن را نیز ممکن است مردم ایجاد کرده اند در خانه انبارهای خود را از نوشیدنی های مورد علاقه CNN کسب و کار گزارش شده است. زمانی که coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده خریداران خرید کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و دیگر ملزومات ترک برخی از قفسه های فروشگاه های لخت.

چه می آبجو و نوشابه طرفداران انتظار دارند ؟

قبلا در این بیماری همه گیر Molson Coors نوشت که آن را به حال شده است به اندازه کافی بسته بندی سفارشات به رقیب استقلال روز _ معمولا بزرگترین زمان برای فروش با توجه به یک پست وبلاگ از ممکن است.

اگر آنها نمی, به طور خاص ذکر است که آنها به دنبال قوطی نوشابه خریداران در توییتر به تازگی گفت که آنها تا به حال مشکل پیدا کردن Coca-Cola, گیلاس صفر Fresca و دیگر نوشیدنی های غیر الکلی.

“مانند بسیاری از شرکت ها ما شاهد تقاضای بیشتر برای محصولات مصرف در خانه و ما اقدامات برای انطباق با تقاضای” کوکا کولا نوشت: در یک پاسخ. “ما در حال همکاری نزدیک با مشتریان و تامین کنندگان ما برای کاهش چالش های بی سابقه ای در طول این زمان.”

این شرکت همچنین گفت: آن را نمی دانید دقیقا زمانی که برخی از محصولات می تواند به عقب در انبار.

تقاضا برای خانه گزینه های را نیز به کارخانه های لبنی یک صنعت در حال حاضر ضربه سخت coronavirus stay-at-home سفارشات. برخی از توزیع کنندگان گفته اند قوطی ممکن است تا سال آینده Lee, الیس, هیئت مدیره, رئیس جمهور حذفی, انجمن صنفی آلاسکا گفت KTUU.

“ما در حال از دست دادن دسترسی ما به مشتریان” الیس نیز رئیس جمهور از نیمه شب خورشید دم شرکت گفت: TV station.

در مارپیچ سیب در سن دیگو صاحب Sean Harris کمک به کارخانه های لبنی که از قوطی به عنوان او می بیند یک افزایش در تقاضا برای نوشیدنی ها که در بسته بندی KFMB گزارش شده است.

“فروش ما که قبل از COVID حدود 10-12 درصد از فروش ما و در حال حاضر آن را 60-70 درصد از فروش ما,” او گفت: “با توجه به تلویزیون ایستگاه.

___

(c)2020 اخبار و آبزرور (رالی, N. C.)

بازدید از اخبار و آبزرور (رالی, N. C.) در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>