خرید-یک-آجر جمع آوری کمک به نفع بتی Mascelli پارک


 Ruby Read, 5, and her brother McKay, 7, slide down a sliding board together at the Betty Mascelli Park in Forty Fort. The Read children are from Dallas, but their babysitter brought them to the Betty Mascelli Park earlier this week because, she said, ‘it’s so nice; I take them to a different park each day.’ Mary Therese Biebel | Times Leader

یاقوت خواندن 5 و برادرش McKay, 7, اسلاید کشویی هیئت مدیره هم در بتی Mascelli پارک در چهل و قلعه. خواندن کودکان از Dallas اما بچه نگهدار خود آورده و آنها را به بتی Mascelli پارک در اوایل این هفته به دلیل او گفت: “این خیلی خوب است; من آنها را به یک پارک مختلف هر روز.’

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>Forty Fort Councilwoman Kristy Dadurka and playground commitee volunteer Jerry Lamark show pictures of playground equipment they would like to see added to the Betty Mascelli Park in Forty Fort.</p> <p>Mary Therese Biebel | Times Leader</p>

چهل فورت Councilwoman Kristy Dadurka و زمین بازی کمیته داوطلب جری Lamark نشان می دهد تصاویر از تجهیزات زمین بازی آنها می خواهم برای دیدن اضافه شده به بتی Mascelli پارک در چهل و قلعه.

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

درخواست 8-سال-جک Dadurka آنچه که او بهترین در مورد بتی Mascelli پارک در چهل و فورت و او مکث. سپس آهسته لبخند می گذرد چهره خود را به عنوان او پاسخ: “همه چیز.”

درخواست 7 ساله مک کی ادامه همان سوال شما همان جواب را دریافت کنید: “همه چیز.”

“همه چیز” شامل تجهیزات زمین بازی برای بالا رفتن و کشویی, گیاهی, محیط های در حال اجرا در اطراف سایه درختان و یک غرفه برای بازی به بیرون از خورشید و به صورت قصبه تنها ساکنان این سال به دلیل coronavirus — یک استخر شنا.

“این کمی ما واحه” گفت: Kristy Dadurka چهل فورت Councilwoman که اغلب به ارمغان می آورد پسران جک و لوقا به پارک. “اگر ما ندارد COVID-19 وضعیت این سال ما می تواند با داشتن فیلم از اینجا و “نور شب” با تب و تاب بودن چوب.”

“من آرزو می کنم وجود دارد بیشتر پارک مانند این زمینه گفت:” مردیت استیونس یک ارائه دهنده مراقبت از کودکان آورده است که مک کی و خواهر خود روبی از خانه خود را در دالاس به بازی در چهل و فورت پارک.

Dadurka و داوطلب جری Lamark مشتاق به ایجاد پارک و حتی بیشتر دعوت و فراگیر. به طور خاص آنها امیدوار به اضافه کردن تجهیزات زمین بازی از جمله نوسان است که می توان با کودکان در صندلی چرخدار.

“این واقعا هیجان انگیز” Dadurka گفت: خندان در این ایده از کودکان با چالش های که قادر به لذت بردن از احساس آزادی شما می توانید در نوسان است.

این پارک می تواند با استفاده از برخی از پیشرفت های دیگر نیز Dadurka و Lamark گفت: از جمله repaved در دادگاه های بسکتبال و دوربین های امنیتی.

او و Lamark می خواهیم هر کسی که در مورد بتی Mascelli پارک به خرید یک پیاده رو آجر برای 100 دلار که حق آنها را به تتم یک نام و یا پیام کوتاه با داشتن آن محاط در آجر.

“آن را ترک میراث” Dadurka گفت. “من به اینجا آمدند به عنوان یک بچه در حال حاضر من و بچه ها.”

“شما آورده و بچه های خود را در اینجا,” او گفت: به Lamark. “در حال حاضر شما خود را داشتند.”

اگر کسی علاقه مند به خرید یک آجر آنها می توانید تماس بگیرید جری Lamark در 26 پومونا خیابان چهل فورت, PA 18704 یا قصبه مدیر بانی Arnone در 570-287-8586.

یا jeratFFpark

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>