حال مهمان نواز: مراقبت از خود کارکنان بهداشت روانیدر صنعت رستوران ما به طور معمول به محل با سرعت و کیفیت خدمات در بالاترین نقطه تاکید.

کار طاقت فرسا و به طور طبیعی نگرانی ما در مورد ما فیزیکی رفاه ،

اما چگونه در مورد راه های دیگر شما احساس می کنید ؟ شما با داشتن یک روز خوب است ؟ چیزی است که از زندگی شخصی خود را منعکس در راه شما انجام کار خود را ؟ است که کار خود را تحت تاثیر قرار شما ذهنی? آیا شما احساس می کنید مثل شما نیاز به یک استراحت ؟

به عنوان یک مدیر آن است که کار من تا مطمئن شوید که کارکنان روانی روحیه است که در بالاترین نقطه آن را به مهمانان ما تجربه نه تنها بهترین ما احتمالا می تواند آن را, اما همچنین آن را به عنوان راحت و آرامش بخش به عنوان ممکن است به عنوان به خوبی. به عنوان مهمانان شما را انتخاب کنید که در آن به ناهار خوردن و هنگامی که شما به یک رستوران بروید من انتظار دارم که شما انتظار می رود به یک تجربه بزرگ است. سلامت روان در پرسنل در کسب و کار من به عنوان همان است که در هر کسب و کار کارکنان می تواند راه خود را کسب و کار روند.

یک کارمند خوشحال است که خود موج اول ارتباطی نسبت به مهمان خود یا مشتری بسیار مهم است که آنها در یک کار راحت فضا برای اطمینان از طول عمر کسب و کار شما.

این کسب و کار است که ویژه کسب و کار در راه است که ما را وادار به لمس زندگی بسیاری هر روز حتی در کوچکترین راه است. یک وعده غذایی خوب می رود راه طولانی که آیا خود را آغاز و یا پایان دادن به روز خود را.

درک است که کارکنان ما کار زیادی از ساعت و اختصاص مقدار زیادی از انرژی ذهنی خود را به انجام کار خود را بسیار مهم است. من کارکنان هر روز و آن را تبدیل به طبیعت دوم من قادر به “خواندن” آنها. آن زمان برای یک روز اضافی خاموش ؟ چه مدت آن شده است از آنجایی که آنها بوده ام در تعطیلات ؟

ارتباطات خط مقدم به مطمئن شوید کارکنان خود را از نظر ذهنی به اندازه کافی برای انجام کار خود را راه شما می خواهید آن را انجام داده است. آن را نیز بسیار مهم را به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن زمان نه تنها فیزیکی بلکه ذهنی اهداف است.

سوزاندن خودتان را در این صنعت بسیار آسان است و من آن را دیده ام بارها. ظریف نشانه از کارکنان خود را می تواند توضیح دهد که شاید در زمان خود به آنها یک روانی روز به یک استراحت.

تمرکز حواس را در خودتان و شخصا برای خودم مهم هستند و همچنین. مدیتیشن و تمدد اعصاب هستند از بین برنده استرس است که در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر امری عادی در محل کار. مطمئن شوید که مردم ذهنی مناسب برای انجام کارهای خود را از طریق مراقبه می تواند یک راه بسیار خوبی برای ایجاد انگیزه در کارکنان خود را و در نهایت بهره وری بهتر از کارکنان خود را.

آن را به شما می آموزد به یک گام به عقب و زمان را برای خودتان در مکان های شما ممکن است متوجه نمی شد وجود دارد.

درک دراز مدت روند مانند این و آوردن آن به محل کار نمی باشد, مترقی, من اعتقاد دارم که آن را خوب رهبری است. این ثابت می کند که شما برای مراقبت از کارکنان خود را به خوبی بودن و همچنین آنها را نشان می دهد که شما در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به زندگی خود را فقط یک کمی بهتر است.

نگرش مثبت منعکس مثبت فرهنگ است. من موعظه آن جایی که من کار تقریبا به یک نقطه آن یک دلخوری به کارکنان. از مدیریت نقش من مطمئن شوید که من شروع روز من با تبریک به همه مثبت به عنوان امکان پذیر است. من به شدت احساس می کنید آن را تغییر پرنیان و وضعیت ذهنی از محل کار. اگر مدیریت بدبختی این خونریزی به بقیه کارکنان. من اعتقاد دارم که یک آرام بخش و یا انرژی زا حضور سخت نیست به پروژه و ایجاد مثبت بیشتر برای شروع هر روز کاری.

و اگر شما به عنوان مثال منجر شود کارکنان خود را به دنبال خواهد داشت.

جان Lahr است clubhouse مدیر در Westmoreland باشگاه. او در ستون هفتگی به نظر می رسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>