400,000 مشاغل از دست رفته در خطوط هوایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط Anurag Kotoky, Manish مودی و مت ترنر

در مورد 400,000 هواپیمایی کارگران اخراج شده furloughed یا گفته آنها ممکن است از دست دادن شغل خود را به دلیل coronavirus با توجه به بلومبرگ محاسبات.

صنعت حمل و نقل هوایی رنج می برد بیشتر از بیشتر به این بیماری همه گیر از بین می برد فروش بلیط و نوار شرکت از پول نقد. شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان را به شدت کاهش پروازها با توجه به مرز محدودیت ها و کمبود اشتها, برای, سفر, به خصوص در سطح بین المللی است چرا که مردم نگران ابتلا به ویروس و صرف مدت های طولانی در قرنطینه.

بریتیش ایرویز دویچه لوفت هانزا, AG, امارات, شرکت هواپیمایی و خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود. در میان حمل و اعلام کرد هزاران نفر از اخراج و مرخصی بدون حقوق از برنامه های. بسیاری از انتظار می رود در ایالات متحده پس از ممنوعیت شغلی _ یک بیماری از 50 میلیارد دلار از دولت کمک مالی _ برداشته شده است در پایان ماه سپتامبر. Delta Air Lines, Inc., هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و American Airlines Group Inc. هشدار داد در حال حاضر حدود 35000 نفر از کارکنان آن شغل خود در معرض خطر هستند. سه نفر را در ترکیب پرسنل ضرر و زیان می تواند بالا 100,000 تا پایان سال.

حتی خلبانان و خدمه کابین که مدیریت را به نگه داشتن شغل خود را در حال, به طور کلی رو به کاهش حقوق و دستمزد.

این 400,000 کار-از دست دادن رقم برای شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان را پوشش می دهد و خلبانان و خدمه کابین که خود را در خط مقدم مبارزه با ویروس زمانی که آنها در محل کار هستند. این شامل برنامه ریزی شده کاهش توسط ایالات متحده حمل و شده بود از شرکت, اظهارات, عصر ایران اخبار و گزارش های رسانه ها.

زیان کار در صنایع مرتبط از جمله تولید کنندگان هواپیما, موتور سازان فرودگاه ها و آژانس های مسافرتی می تواند رسیدن به 25 میلیون با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن. هتل ها و بخش مسکن در ایالات متحده می بیند 7.5 شغل از دست رفته برای هر یک در حمل و نقل هوایی. ایرباس SE و بوئینگ شرکت. برش بیش از 30000 موقعیت.

___

(c)2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>