بالا 5 چیزهایی که برای دیدن در ژنژیجی

واقع در مرکز چین Zhangjiajie در حدود 600 مایل دور از هنگ کنگ. منطقه است که به خوبی شناخته شده برای آن قله کوه که تعداد بیش از 200. در اینجا پنج مکان شما نیاز به چک کردن در ژنژیجی.

چه برای دیدن

1. Zhangjiajie پارک ملی جنگل

آیا شما یک فن از 2009 دانلود فیلم Avatar که دور منفجر شد, در هنگام تماشای معروف شناور کوه ؟ این کوه در واقع با الهام از زندگی واقعی ستون واقع در ژنژیجی پارک ملی جنگل. در اصل به نام “جنوب آسمان ستون” مقامات تغییر نام به “آواتار تسبیح کوه” پس از فیلم شد, فیلم های پرفروش و مردم شروع به هجوم آوردند به سایت. وجود دارد بیش از 3000 عمودی ستون در ژنژیجی عمدتا تشکیل شده توسط فرسایش. تقریبا 30 میلیون بازدید گردشگران از این محل در هر سال.

(Image: John Philip via flickr CC BY-SA 2.0)

ستون واقع در ژنژیجی پارک ملی جنگل بودند و الهام بخش برای شناور کوه در سال 2009 فیلم ” آواتار.’ (تصویر: John Philip از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

2. پل شیشه ای

در ژنژیجی شیشه ای, پل, طولانی ترین و بلندترین شیشه ای-کف پل در هر نقطه در جهان است. “طراحی شده توسط اسرائیل معمار Haim دوتان [آن] است به حالت تعلیق در حدود 300 متر بالاتر از گراند کانیون [از ژنژیجی]. ساخت این پل آغاز شد و در سال 2014 و رسما به روی عموم باز است در آگوست 20, 2016… پل های پشتیبانی شده توسط 4 ستون در لبه دره عمیق و باریک ساخته شده از شیشه و پانل های. هر یک از این پانل های 2 اینچ ضخامت دارد و وزن آن 1.5 تن” با توجه به چین سفر. تنها در حدود 600 تا 800 نفر مجاز بر روی پل در یک زمان.

3. کوه Tianmen

واقع در استان هونان کوه Tianmen است که اغلب به عنوان یکی از زیبا ترین در جهان است. Tianmen غار 100-f00t-شبکه آب فرسوده سوراخ واقع بین دو قله و محبوب شناخته شده به عنوان “پلکان به بهشت است.” در زمان های قدیم محل برگزار می شود بزرگ مذهبی اهمیت است. شما نیاز به راه رفتن 999 گام برای رسیدن به بالای صفحه. اگر شما نمی خواهید برای قرار دادن در تلاش فقط در جهان, طولانی ترین سوار ماشین کابل برای رسیدن به قله. سوار را پوشش می دهد 4.3 کیلومتر و طول می کشد 30 دقیقه برای تکمیل.

4. Baofeng دریاچه

واقع در حدود 5 مایل از Tianzi کوه Baofeng دریاچه 246 پا عمیق است. دو جزایر کوچک واقع در دریاچه. مردم معمولا یک قایق سوار برای کشف محل. وجود دارد حدود 20 نقاط خوش منظره و زیبا شما می توانید لذت بردن از در این منطقه از جمله “پرواز آبشار” “نوار نازک از آسمان” و…. اگر شما مانند پیاده روی در کوه های اطراف Baofeng دریاچه به ارزش چک کردن.

(Image: Alex Kutenberg via flickr CC BY-ND 2.0)

شما می توانید یک قایق سوار برای کشف Baofeng دریاچه. (تصویر: Alex Kutenberg از طریق فلیکر CC BY-ND 2.0)

5. Huanglong غار

ترجمه به عنوان “زرد اژدها” غار Huanglong است کارست غار است که تاریخ به عنوان یک “4A منطقه خوش منظره و زیبا” توسط دولت است. وجود 13 سالن و یک رودخانه زیرزمینی در غار. در پیچ و خم, کاخ, سالن, شما می توانید خیره کننده طبیعی غار سازند مانند استالاگمیت سنگ مرجان و سنگ و گل و طاقدیس ، یکی از بزرگترین سنگ آبشارها واقع شده است در Tianxian کاخ سالن.

بازدید ژنژیجی

تقریبا در تمام شهرستانها عمده در چین ارائه پروازهای Zhangjiajie به فرودگاه. هنگامی که شما در رسیدن به وجود دارد شما فقط نیاز به یک کوتاه 2.5 مایل سوار به شهر Zhangjiajie. شما می توانید حل و فصل کردن در یک هتل و سپس به بازدید از مقصد. در این شهر تاکسی ها بهترین گزینه برای دریافت در سراسر.

بهترین زمان برای بازدید ژنژیجی خواهد بود از سپتامبر تا اکتبر در اوایل پاییز. اگر شما برنامه ریزی سفر خود را برای این مدت زمان آن را باید به شما برخی از نمایش خیره کننده از مناطق کم پوشش داده شده در مه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

سفر در امتداد شگفت انگیز رودخانه یانگ تسه چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>