نظر خود را: آیا 15 نشانه های استبداد? ما دیده ایم آنها راواشنگتن — شما احتمالا خودتان درخواست, در مورد, در حال حاضر, “چه هستند 15 نشانه کشور من است کشویی به استبداد?”

1. رئیس جمهور حاضر به ارتکاب به مطیع چگونه آمریکایی ها رای دادن در انتخابات نوامبر تا زمانی که او می بیند چه اتفاقی می افتد. بررسی کنید. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک فاکس نیوز مصاحبه می گویند او خواهد شد توسط رای دهندگان خواسته.

2. سربازان بینام و نشان در لباس و بدون شناسایی نشان از بین بردن عنوان رئیس جمهور شخصی شبه نظامیان برای دستگیری مسالمت آمیز در اعتراض به عبور و مرور در وسط شب پرتاب آنها را به بینام و وانت و خط دور. بررسی کنید. (اتفاق می افتد در پورتلند اورگان و تهمت و وعده آن را به اتفاق می افتد در دیگر شهرستانها. مغلوب ساختن پیشی جستن است از تبار آلمانی اما ظاهرا هرگز شنیده در مورد ترس پلیس مخفی و گشتاپو.)

3. مردم حق رای محروم تا آنها پرداخت تمام هزینه های هر دادگاه می گویند که آنها مدیون آیا یا نه آنها مجاز به اختلاف آنها. بررسی کنید. اتفاق می افتد در فلوریدا.

4. اطلاعات در مورد یک بیماری همه گیر در حال پنهان از مردم به طوری که رئیس جمهور می توانید کنترل که می بیند چنین اطلاعاتی به عنوان تعدادی از دسترس تخت بیمارستان. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دیگر می شود داده ها رو عمومی نمی توانید آن را ببینید.

5. رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده است در سراسر جهان به عنوان کسی که کلمه خود را حفظ کند عمل می کند capriciously می کند و حقیقت را بگویید. بررسی کنید. رهبران دیگر دموکراسی های دیگر مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن. چندین سازمان سنجش زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتن بیش از 20 ، 000 نهفته است و یا misstatements در 3 { سال است.

6. رئیس دادگاه دیکتاتورهای شناخته شده برای نقض حقوق بشر است. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا تحسین روسیه, ولادیمیر پوتین, کره شمالی’sKim جونگ سازمان ملل متحد برزیل Jair Bolsonaro ترکیه رجب طیب اردوغان و دیگران.

7. رئیس جمهور به دنبال منحرف کردن هزینه های بهداشت عمومی در حمایت از بناهای تاریخی مانند جدید FBI ساختمان. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزه با اکثر جمهوری خواهان محافظه کار به عنوان او تلاش می کند به کاهش بودجه برای مبارزه با COVID-19.

8. کودکان جدا شده از پدر و مادر و زندانی بدون کافی مراقبت های پزشکی و یا پایه شفقت. بررسی کنید. هزاران نفر ممکن است هرگز پدر و مادر خود را دوباره و صدها نفر هنوز در رنج کشیده COVID-19-آلوده اردوگاه.

9. مرزهای مهر و موم شده و افراد مجاز در داخل یا خارج. بررسی کنید. حتی قبل از COVID-19 زده تهمت تصویب ممنوعیت بر مردم آمدن و رفتن و از جمله دانشمندان در نظر گرفته حیاتی برای آمریکا تحقیقات.

10. نژادپرستی و تبعیض جنسی هستند آشکارا را تشویق و پرورش توسط رهبر. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن است تاکید تقسیم و نژادی خشم او به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

11. نمایش عمومی از نماد شر است با شوق و ذوق تایید شده است. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مؤتلفه نبرد پرچم که انجام شد توسط خائن به آمریکا باید پرواز زمانی که پشتیبانی شده توسط سفید supremacists چون آزادی بیان اگر چه او می گوید معترضان را به همان حق اعتراض به نژادپرستی. آیا او می گویند همان مورد نازی صلیب های شکسته بیش از یک ساختمان عمومی در ایالات متحده آمریکا ؟

12. دشمنان و دوستان شما هستند و پاداش. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن در زندان است نه فقط برای مغلوب ساختن پیشی جستن مناقصه اما برای گفتن کنگره و اجرای قانون در مورد آن. راجر سنگ بود محکوم به جرائم توسط یک هیئت منصفه و رایگان است چرا که او به دروغ کنگره و FBI به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.

13. میلیون ها نفر از مردم اعلام غیر افراد. بررسی کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است که بیش از 11 میلیون مستند نشده مردم محسوب می شود که کنگره منطقه خطوط تصریح حتی اگر آنها شده اند در ایالات متحده برای چندین دهه است. این لطمه می زند و شهرستانها و یا کشورهای با مهاجرت جمعیت به دلیل آنها نمی تواند به فدرال جبران نسبتا و از جمله مناطق خواهد شد کمتر رای گیری نمایندگی.

14. علم است که به طور معمول تکذیب کرد. بررسی کنید. یک هزار نفر در روز به دلیل درس های علوم و تاریخ نادیده گرفته شد و ماه ها گذشت بدون ملی برنامه ریزی پاسخ به رمان coronavirus حتی به عنوان برگ برنده خواستار مدارس باز می شود این سقوط و یا از دست دادن بودجه فدرال.

15. قدرت ریاست جمهوری است که برای استفاده شخصی به دست آورید. بررسی کنید. دیپلمات های خارجی کاری به نفع با غنی سازی مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها و دوره های گلف. کمپین بزرگ کمک های مالی داده می شود و پاداش توسط کاخ سفید در حمایت از محصولات تجاری. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به بریتانیا باز برگزار می شود و در رفت و آمد مکرر گلف در اسکاتلند و سپس از کار اخراج حزبی بازرس کل نوشت که یک گزارش در مورد آن بود و در این گزارش مشخص شده و طبقه بندی شده.

اما شما قضاوت کنید. در ماه نوامبر.

ان McFeatters یک op-ed مقاله نویس برای تریبون سرویس خبری. خوانندگان ممکن است ارسال ایمیل در [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>