تهدید مطرح شده توسط حزب کمونیست چین

رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی معتقد است که ایالات متحده در نهایت از خواب بیدار شده تا به تهدید مطرح شده توسط حزب کمونیست چین (CCP) در راه زندگی آمریکایی با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. برای چند دهه, ایده های معمولی بود که چین در نهایت تبدیل شدن به بیشتر باز با گذشت زمان توسط, برای اولین بار از لحاظ اقتصادی و سپس سیاسی است. این نمایش برگزار شد توسط آمریکا و احزاب سیاسی و کسب و کار رسانه ها و دانشگاه ها. تحت این فرض ایالات متحده استقبال چین به عنوان یک عضو سازمان تجارت جهانی در سال 2001 با توافق به سازش است.

حتی زمانی که منفی چنین کج سیاست های تجاری شد با اشاره به آن عنوان با توجه به این باور است که مثبت خواهد بود در نهایت به ارزش آن است. به عنوان یک نتیجه دولت آمریکا تبدیل شده است چشم خود به چین را به نقض حقوق بشر و عمل خود را از فن آوری سرقت که به شدت تحت تاثیر چندین بخش از اقتصاد ایالات متحده. متاسفانه تمام انتظارات مثبت را تبدیل به امید کاذب. “ما نمی تواند بیشتر اشتباه بوده است. و این پیش بینی غلط بود بزرگترین شکست سیاست خارجی آمریکا پس از 1930s” اوبراین می گوید در یک سخنرانی (یوتیوب). او برجسته برخی از خطرات ناشی از CCP.

تهدید

ایدئولوژی تمامیت خواه

حزب مقرر جلسات مطالعه در ایدئولوژی کمونیسم با اعضای مورد نیاز برای دانلود برنامه های که آموزش “Xi Jinping فکر می کردم.” تمام محتوای تولید شده در داخل چین سانسور شده است که هر حزب و منافع از بین بردن هر حوزه از اندیشه مستقل و یا انتقاد. هر کسی که صحبت می کند بر خلاف کمونیست ایدئولوژی جمهوری اسلامی است. بین 1 ژانویه و مارس 4, 2020, پکن شارژ تقریبا 500 نفر با فعالیت های جنایی فقط برای صحبت صادقانه در مورد COVID-19.

تبلیغات

CCP میلیاردها دلار سرمایه گذاری برای گسترش تبلیغ در خارج از کشور. تقریبا در هر زبان چینی خروجی رسانه ها در امریکا است یا متعلق به CCP و یا دارای روابط نزدیک به حزب. کمونیست ها نیز حملاتی را به زبان رسانه است. در Infinite برنامه حساب که انتقاد CCP حذف شده یا حذف شده است. چین نیز موفق به ساخت بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند تبلیغات خود را که آمریکا مسئول رها کردن coronavirus در چین و جهان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

در Infinite برنامه حساب که انتقاد CCP حذف شده یا حذف شده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مذهبی و فرهنگی از آزار و اذیت

رژیم کمونیستی است که تفسیر متون دینی مانند کتاب مقدس بنابراین به عنوان را به کنترل بیش از مسیحیان است. میلیون ها مسلمان Uyghurs قفل شده تا در مراکز بازداشت. اقلیت مجبور به کار در حالی که فرزندان خود را تحت تعلیم با ایدئولوژی کمونیسم به طوری که برای از بین بردن هر گونه روابط را با فرهنگ خود.

سانسور و حفظ حریم خصوصی در معرض خطر

چین موفق شده است در فشار هالیوود و فیلم آمریکایی شرکت ها به خود سانسور محتوای خود را به منظور سود از بازار چین است. رژیم در حال جمع آوری اطلاعات شخصی از آمریکایی ها از جمله رسانه های اجتماعی خود مطالب, سلامت, سوابق نگهداری خرید و…. در سال 2014 CCP هک سرود بیمه و سرقت اطلاعات مربوط به 80 میلیون آمریکایی. در سال 2017, Equifax هک شد و اطلاعات 145 میلیون آمریکایی در معرض خطر بود. در سال گذشته CCP سرقت اطلاعات از 383 میلیون نفر بودند که مشتریان از ماریوت.

ما از اقدام دولت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته سختگیرانه عمل برای محافظت از شهروندان آمریکایی از فوق خطرات ناشی از CCP. مثلا دولت را مسدود کرده است شرکت های چینی مانند هواوی از کار در کشور به طوری که برای محافظت از خصوصی و دولتی داده است. دولت طبقه بندی شده نه چینی خارجه-حمایت رسانه های خارجی به عنوان ماموریت برای به حداقل رساندن فعالیت های تبلیغاتی خود را در ایالات متحده آمریکا

(Image: The White House / CC0 1.0)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته سختگیرانه عمل برای محافظت از شهروندان آمریکایی از خطرات ناشی از CCP. (تصویر: کاخ سفید / CC0 1.0)

ایالات متحده تحمیل کرده است محدودیت های صادرات در 16 شرکت های چینی و 21 پکن-حمایت نهادهای دخیل در نقض حقوق بشر است. رئیس جمهور تهمت کشیده آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی به دلیل حمایت بیش از حد از CCP. همچنین واشنگتن محدود در دسترس بودن دانشجو ویزا برای اتباع چینی به منظور کاهش خطر جاسوسی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

استرالیا ایستاده تا به چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>