بازی توپ (در نهایت): MLB آماده برای یک روز باز بر خلاف هر گونه دیگر


 RailRiders alum Clint Frazier dons a face covering in the batter’s box while launching a two-run homer for the Yankees over the weekend. The Bronx Bombers open the truncated 2020 season tonight in Washington against the reigning World Series champion Nationals. Adam Hunger | AP photo

RailRiders آلوم Clint Frazier dons صورت پوشش در جعبه خمیر را در حالی که راه اندازی یک دو-اجرای هومر برای یانکی ها بیش از آخر هفته. بمب افکن برانکس باز کوتاه 2020 نجومی امشب در واشنگتن در برابر حاکم جهان سری قهرمان اتباع.

آدم گرسنگی | AP photo

MLB امشب

یانکی ها در اتباع

7 p. m., ESPN

غول در داجرز

10 p. m., ESPN

روز افتتاحیه در گذشته است.

یک فصل بیس بال بود که در آستانه قبل از آن تا کنون شروع به دلیل شیوع ویروس است برای شروع پنج شنبه شب هنگامی که تحریکی حداکثر Scherzer و جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن میزبان باارزش آس Gerrit کول و نیویورک یانکیز.

هنگامی که آن را دریافت کند در جریان — DC هوا خواستار رعد و برق, آخرین rocky زمین باز یافته در این, چه-می-go-اشتباه بازی — آن را علامت عجیب و غریب ترین سال در تاریخ لیگ اصلی بیس بال.

60-بازی های نجومی و ستاره امید بستن به خارج. Ballparks بدون, طرفداران بازیکنان با پوشیدن ماسک. لوله کشی-در جلوه های صوتی, مقوا, cutouts برای تماشاگران. اسپری نقاشی و تبلیغات بر روی تپه کوزه با شخصی کلوفون کیسه های.

و یک سخت بازپرسی کردن از قوانین عجیب و غریب. DHs در لیگ ملی خوب باشه. اتوماتیک دونده در دوم شروع به 10 دور? بیا در حال حاضر.

“خدای من آن را برای رفتن به سرگرم کننده” کول گفت. “این رفتن به جعلی صدای جمعیت و رفتن به 2020 coronavirus بیس بال.”

به علاوه, تند و تلخ یادآوری از دنیای ما زندگی می کنند. سیاه و سفید زندگی می کند ماده استنسیل می توان به قرار دادن بر روی تپه طول رشته در طول آخر هفته باز.

و هنوز هم وجود دارد یک تیم است که نمی دانم از کجا آن را به بازی — محروم از تورنتو به دلیل نگرانی های بهداشتی ولادیمیر Guerrero جونیور و آبی جیز امیدوار بود به جای شب بسر بردن در پیتسبورگ یا بالتیمور یا بوفالو و یا در جایی دیگر.

“این سال 2020 بیس بال” Scherzer گفت.

به طرفداران زیادی که انجام خواهد شد. هیچ انتخاب دیگری ، چهار ماه پس از بازی قرار بود برای شروع, عجیب و غریب توپ بهتر از هیچ توپ درست است ؟

ما را ببینید.

روز افتتاحیه به ارمغان می آورد خوشمزه doubleheader: خیمه تبادل matchup در واشنگتن به دنبال آن مشروب قبل از خواب در ورزشگاه طفره زن هنگامی که ستاره outfielder Mookie بتی تازه کردن $365 میلیون دلار 12-سال قرارداد جدید خود را لوس آنجلس هم تیمی های در San Francisco Giants.

یک بازیکن داجرز آس کلیتون Kershaw نمی خواهد چهره: شش-زمان All-Star, سه بار قهرمان سابق MVP شکن Posey. غول گیر و همسر خود اتخاذ کرده اند دوقلو یکسان دختران که زودتر از موعد به دنیا آمد و او را در میان حدود یک دوجین بازیکن را انتخاب کرده اند که به نشستن در این سال است.

“از یک بازی بیس بال, نظر, این یک تصمیم دشوار برای من” Posey گفت. “از یک خانواده نظر تصمیم گیری برای محافظت از فرزندان, فرزندان ما, آن نسبتا آسان است.”

داجرز پارچ قیمت دیوید واشنگتن infielder Ryan زیمرمن و آتلانتا outfielder نیک Blackburn نیز نشسته است.

بازیکنان دیگر نمی خواهد در آخر هفته — روز چهارشنبه سلطنتی اعلام کرد شکارچی دوزیه (26 خانه اجرا می شود, 10 سه برابر) تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس شد و قرار داده بر مجروح لیست.

برای کسانی که سالم از آن زمان به بازی. برای چه مدت با این ویروس بلندی ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی.

چیزی خواهد شد که firmed با اولین زمین: چگونه بسیاری از تیم ها را به پلی آف. یک تصمیم است که به علت آن پس از تمدید مذاکرات در مورد گسترش postseason زمینه است.

جای خود غلت بزنید توپ برای اولین بار در اتباع پارک برای شروع یک برنامه clobbered توسط COVID-19 خواهد بود Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص.

“من استفاده می شود به بازی بیس بال به عنوان یک پسر جوان” 79 ساله Fauci سی ان ان گفت. “من امیدوارم که من نمی گزاف گویی آن را بیش از حد.”

نگران نباشید Doc. حتی قبل از اینکه زمین برای اولین بار در این فصل در حال حاضر به کار گرفته شده است مقدار زیادی از بد رازک.

در جای دیگر در اطراف پایگاه های این ماه:

عدالت اجتماعی

MLB بازیکنان به طور سنتی شده اند به عنوان صریح به عنوان کسانی که در NFL و NBA در مسائل اجتماعی. تا این سال سابق اوکلند جالب بروس ماکسول تنها بازیکن بیس بال را به زانو قبل از سرود ملی — او که در سال 2017 و احساس آن هزینه او را در آینده نقطه در رشته های.

جدید غول مدیر گیب Kapler و چند تن از بازیکنان خود را به زانو در طول سرود ملی قبل از نمایشگاه بازی این هفته است. یک گروه از قرمز, همین, در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“من می خواستم آنها بدانند که من با خوشحالی با کشور ما به کار گرفته شده توسط پلیس و من به آنها گفتم من می خواستم برای تقویت صدای خود را و من می خواستم برای تقویت صدا از جامعه و جوامع به حاشیه رانده شده نیز گفت:” Kapler در میان 10 مدیران شروع شغل جدید است.

گفت: یانکی ها ستاره هارون قاضی: “این زیبایی امریکا است که آزادی بیان و آزادی خود را بیان کنند.”

“ما یک پلت فرم خاص بودن ورزشکاران و قادر به صحبت می کنند ذهن ما و صحبت می کنند آنچه که در این جهان است. برخی از مردم آن را بیان آنلاین. برخی از مردم آن را بیان با کلمات است. برخی از مردم زانو زدن” او گفت:.

MLB بازیکن می تواند با قرار دادن یک پچ با “Black Lives Matter” و یا “متحد برای تغییر” در نیوجرسی آستین طول روز افتتاحیه.

مردان نقاب دار

دیدی Gregorius و کلینت Frazier homered در نمایشگاه بازی در حالی که با پوشیدن ماسک —کسانی که نمی موظف در این زمینه اما بسیاری دیگر از قوانین و دستورالعمل ها در محل هستند.

اجتماعی فاصله در ستاره شرق. جست و خیز انداختن توپ در اطراف زمین زیر کشت پس از strikeouts. نگه داشتن Phillie Phanatic و کثافت خاموش میشه.

هیچ بالا و سپاس هر دو. نه یک مشکل فیلیز مشت زن برایس هارپر گفت.

“من فکر می کنم درجه بالا پنج در حال رفتن به آمده به عقب و جالبترین چیزی که در بیس بال در این سال و جالبترین چیزی که در ورزش” او گفت:.

هنوز هم بسیاری از پروتکل های به نگه داشتن در ذهن بازیکنان که انجام داده ایم همه چیز به همان شیوه از بچه ها شد.

“در آن است رفتن به کامل اولین روز؟” یک مدیر باب ملوین گفت. “احتمالا نه.”

بو که ؟

تمام کسانی که hoots و سوت می زند هوستون آستروس شنیده می شود در ماه مارس آنها در حال حاضر رفته. برخی از طرفداران ادعا می کنند این بچه ها که در آن علامت-سرقت و کلاهبرداری در حال پیاده شدن آسان نیست احساس خشم جمعیت در جاده ها است.

MLB صادر کرده است استرن هشدار در برابر هر گونه basebrawling این سال است. حتی پس از برخی از هوستون hitters ممکن است کمی احساس عذاب — جثه Altuve الکس Bregman و جورج اسپرینگر تمام کردم آمار زمین شنبه شب در شهر کانزاس در طول Astros’ final tuneup.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>