همه گیر به هزینه دولت استرالیا $131 میلیارد دلار در این سال

توسط راد McGUIRK

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا در پاسخ به کروناویروس همه گیر نوک دولت بودجه 85.8 میلیارد دلار استرالیا ($61 میلیارد دلار) به رنگ قرمز در آخرین سال مالی و ایجاد خواهد شد AU$184 میلیارد دلار ($131 میلیارد دلار) بدهی بیشتر در سال جاری خواهد بود که این کشور بزرگترین کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم خزانه ارقام نشان داد که در روز پنج شنبه.

خزانه دار جاش Frydenberg نشان داد استرالیا در حال فرو ریختن چشم انداز اقتصادی مبنی بر افزایش هزینه های دولت برای تحریک به اقتصاد و کاهش درآمد مالیاتی.

دولت محافظه کار پیش بینی کرده بود در ماه دسامبر یک AU$5 میلیارد دلار ($3.6 میلیارد دلار) مازاد در سال مالی آن منتهی به 30 ژوئن 2020: اولین مازاد در 12 سال.

“Coronavirus تا به حال تاثیر قابل توجهی در بودجه پایین خط” Frydenberg گفت.

“معناداری وجود دارد عدم اطمینان به این معنی که آن را نمی خواهد بود ممکن است در این مرحله را معتبر پیش بینی و پیش بینی ها فراتر از آنچه ما در حال حاضر به شما, امروز,” او اضافه شده است.

استرالیا شده است در یک رکود اقتصادی در سراسر تقویم سال 2020 تا حدودی به دلیل خشکسالی و آتش سوزی است که قبل از همه گیر. دولت صرف AU$289 میلیارد دلار ($206 میلیارد دلار) در همه گیر امداد اقدامات برای صرفه جویی در شغل و کسب و کار.

اقتصاد است و پیش بینی رشد 1.5% در ماه سپتامبر سه ماهه و 2.5 درصد در سال آینده.

این پیش بینی ها بر اساس برخی مفروضات خوش بینانه از جمله این که یک مستند در شهر ملبورن برداشته خواهد شد پس از شش هفته که مرزهای بین المللی را بازگشایی در ماه ژانویه است.

دولت برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس برنامه های اقتصادی خود را برای سال مالی جاری آغاز شده است که در ژوئیه 1. اما به دلیل بحران اقتصادی انتشار این طرح به تعویق افتاد تا اکتبر. 6.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>