Misericcordia نام رئیس جمهور برای 2020-21دالاس TWP. — Misericordia دانشگاه است رئیس جمهور جدید حداقل برای یک سال. مدرسه پنج شنبه اعلام کرد صبح که کاتلین Cieplak اونز خدمت خواهد کرد به عنوان رئیس جمهور برای 2020-21 سال تحصیلی. اونز در خدمت اخیرا به عنوان رئیس جمهور Gwynedd رحمت در دانشگاه های پایین تر Gwynedd در شهرستان مونتگومری از سال 2002 تا بازنشستگی اش در ماه اوت سال 2017.

با توجه به رسانه های آزاد:

“من مفتخرم که در خدمت به عنوان رئیس جمهور این برجسته دانشگاه برای 2020-2021 سال تحصیلی می گوید:” دکتر اونز که فرض بر این نقش به عنوان رئیس جمهور Misericordia دانشگاه در ژوئیه 1. “Misericordia پر رونق است دانشگاه اختصاص داده شده به آماده سازی دانش آموزان برای زندگی منجر شود از نتیجه خود را در حرفه جوامع خود و جهان است. Misericordia موفقیت رانده است با استعداد تخیلی اختصاص داده شده و زحمتکش هیات علمی و کارکنان که همیشه به دنبال بهبود چگونه ما در خدمت دانش آموزان ما و جامعه است. من تجربه حرفه ای است من یک احترام عمیق برای خواهران از رحمت نهاد ما بنیانگذاران و من مشتاقانه منتظر به همکاری با جامعه دانشگاه به انجام برسانند ماموریت ما و به سمت دانشگاه برای آینده است.”

Gwynedd رحمت کالج, انتقال به وضعیت دانشگاه در سال 2013 در دکتر اونز تصدی به عنوان رئیس جمهور. او به رهبری توسعه برنامه های دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح از جمله برنامه های دکترا در دانشکده پرستاری و آموزش و پرورش و همچنین اضافی درجه آنلاین و برنامه های بین المللی. او به اتمام پردیس کارشناسی ارشد برنامه ریزی و حمل و نقل بهبود طرح اضافه شدن چندین جدید و بازسازی پردیس امکانات و کمک به رانندگی ثبت نام رشد که شامل ایجاد نظام جدید آموزشی مکان در پنسیلوانیا از جمله مرکز شهر فیلادلفیا شرق نرریتن و Bensalem. در حالی که رهبری Gwynedd رحمت برای اولین بار جامع سرمایه, کمپین دکتر اونز امن بزرگترین هدیه در این نهاد با سابقه که منجر به فرانسیس M. مگوایر دانشکده پرستاری و بهداشت حرفه ای و بیش از این کمپین هدف نه ماه قبل از پایان مبارزات انتخاباتی.

دکتر اونز در خدمت نقش رهبری در چند ملی و منطقه ای تخته از جمله به عنوان رئیس هیئت مدیره برای انجمن مستقل دانشگاه پنسیلوانیا است. او همچنین رئیس هیئت مدیره برای جنوب شرقی پنسیلوانیا کنسرسیوم برای آموزش عالی معاون رئیس/عضو کمیته اجرایی شورای مستقل کالج, هیئت مدیره, رئیس, برای, پنسیلوانیا, انجمن کالج ها و دانشگاه, عضو هیئت مدیره برای این کنفرانس برای رحمت آموزش عالی عضو کمیته اجرایی انجمن از کاتولیک کالج ها و دانشگاه های ریاست جمهوری حامی برای شورای آمریکایی در آموزش و پرورش پنسیلوانیا زنان شبکه و رئیس هیئت مدیره/متولی emerita برای پروژه خانه فیلادلفیا مستقر در سازمان اختصاص داده شده به خدمت به افرادی که بی خانمان هستند. او به اتمام سرویس به عنوان یک امانت در Medaille کالج در بوفالو, نیویورک, و یک اصطلاح در NCAA Division III رئیس جمهور شورای.

دکتر اونز به رسمیت شناخته شد برای رهبری و خدمات در پنسیلوانیا به عنوان دریافت کننده فیلادلفیا هوشمند مدیر عامل جایزه برای زن بالا مدیران برجسته جایزه رهبری ارائه شده توسط Synergis آموزش و پرورش, Montgomery County بنیاد از تمایز برای سال 2016 و Montgomery County Community College بنیاد از سال 2017. او اهدا تقدیر نامه از پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان و پنسیلوانیا سنا در سال 2017 برای نمونه خدمات به آموزش عالی در کشورهای مشترک المنافع. دکتر اوانز در حال حاضر در حال خدمت در هیئت امنا در Lewis دانشگاه خصوصی کاتولیک رومی و Lasallian دانشگاه در Romeoville, Illinois.

قبلا در آموزش عالی حرفه ای دکتر اونز در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور در امور علمی در دانشگاه سنت فرانسیس در long branch, به عنوان به خوبی به عنوان دین و استاد در دانشکده هنر و علوم در Lewis دانشگاه. او تحصیلات او دکترا و کارشناسی مدارک تحصیلی از دانشگاه لویولا شیکاگو و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایلینوی.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>