اهدا دوچرخه کمک به کاهش مشکلات از طریق همه گیر

توسط IYA فوربس

مانیل فیلیپین (AP) — یک سال پس از او در گذشت و در سن 17 سالگی بنیامین Canlas است که هنوز هم در ساختن جهان به مکانی بهتر — یک دوچرخه در یک زمان.

شما الهام بخش برای غیر معمول سادگی از دوچرخه کوهستان, دوچرخه های ارائه شده به فیلیپینی که در حال مبارزه برای حفظ شغل در کشور ضربه coronavirus. یک بنیاد ایجاد شده توسط بنیامین را از پدر و مادر است و آن را اتفاق می افتد.

“چیزهای زیادی وجود دارد که نیاز به خارج وجود دارد,” دکتر گفت: Glennda Canlas, co-founder با شوهرش دکتر جورج Canlas خصوصی بنیامین Canlas شجاعت به نوع پایه و اساس است. “اما مردم در حال حاضر به کمک شما فقط باید برای قرار دادن آنها را با هم.”

در پی تعطیلی کسب و کار و مشاغل در فیلیپین هزاران فیلیپینی را در بر داشت خود را در تلاش برای پایان می رسد دیدار. با شدت محدود سیستم حمل و نقل عمومی در شهر مانیل بسیاری از آنها به سمت چپ با هیچ چاره ای جز به شغل های عجیب و غریب تکمیل آنها توسط پا راه رفتن ساعت در آفتاب و باران.

پدر و مادر این پسر به یاد می آورد که چگونه هنگامی که بنیامین را دیدم یک دستفروش مواد غذایی, روش سوارکاری با ضرب و شتم تا دوچرخه با پدال گم شده و او خود را پس انداز آنها را جایگزین. و آنها را دیدم یک راه برای اتصال خود را خصوصی و خیرین با نیازمندان در راه است که تکرار پسر خود را عمل خوب است.

ایده این بود که به دور دوچرخه به مستحق افراد معرفی شده توسط همسالان خود و یا عزیزان. مطمئن نیستید از تقاضا بنیاد در ابتدا اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که آن را دور فقط هفت دوچرخه. اما وجود دارد بیش از 50 نوشته است.

نامزد شد و برای بررسی صحت و در جولای 11, 27 افراد رو دوچرخه است که کمک خواهد کرد زندگی خود را کمی کمتر دشوار است.

در میان دریافت کنندگان بود 25 سال Ronaldo del Rosario جونیور که از دست رفته کار خود را در یک فست فود زنجیره ای با توجه به مستند. او به پایان رسید تا با قرض گرفتن یک دوچرخه برای فروش کیک برنج در صبح و ماهی دودی در بعد از ظهر برای حمایت از همسر و تقریبا 2 ماه کودک قدیمی. او سفر ده ها کیلومتر در هر روز. اغلب در وقت با ارزش و درآمد از دست رفته خواهد بود که خود را قرض گرفته دوچرخه تعمیرات مورد نیاز.

“من نامزد او را به خاطر او خیلی سخت کار است که خود را (دوچرخه) چرخ همیشه در نهایت شکستن” گفت: Mharygrace اورتگا دلم روساریو را شریک.

در دلم روساریو نمی توانستم باور است که او یک دوچرخه جدید است.

“یک دوچرخه نیست فقط یک چیز ساده” او گفت:. “یک دوچرخه برای من چیزی است که پشتیبانی از زندگی من است. یک دوچرخه است که شریک زندگی من در من کار هر روز. به خصوص در حال حاضر که ما از دست داده به طور منظم در برنامه قبلی من است.”

یکی دیگر از دوچرخه های جدید مالک خانه دار-تبدیل-فروشنده آنلاین Liezel Camilla. از 2 سال با فرزند 24 ساله Camilla آغاز فروش و تحویل مواد غذایی خود را هنگامی که شوهر او را در انتظار قرار داده شد.

“من خیلی خوشحال هستم که من نمی خواهد که به راه رفتن تا کنون دیگر” بیان یک چشم پر از اشک Camilla.

حتی به عنوان مسابقه به پایان رسید, نامزد ادامه داد: به پور در. بنیاد اذعان کرد که در حالی که مردم هنوز هم نیازمند کارهای زیادی است که باید انجام شود.

آن است که کار در راه اندازی بیشتر پروژه های پایدار کمک خواهد کرد که بیشتر در حالی که همچنین الهام بخش دیگران برای پرداخت آن را به جلو.

“ما در یک جهان که در آن هنوز هم طول می کشد شجاعت به نوع” دکتر گفت: Glennda Canlas. “هدف ما این خواهد بود از ‘شجاعت به نوع’ آن نمی شود که محبت فقط هنجار مهربانی است فقط پایه برای همه؟”

___

در حالی که nonstop اخبار در مورد اثرات coronavirus امری عادی تبدیل شده است بنابراین هم باید داستان در مورد محبت افراد غریبه و افرادی که قربانی برای دیگران. “یکی از چیز خوب در” یک AP سری منعکس کننده این اعمال محبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>