دیوید قانون طول می کشد دور اول سرب در انگلیسی کارشناسی ارشد

NEWCASTLE-UPON-TYNE, انگلستان (AP) — دیوید قانون اسکاتلند شات 7-تحت 64 به یک سکته مغزی منجر شود بیش از الیور Fisher Garrick Porteous و رناتو Paratore در دور باز از اربابان انگلیسی در خانه گلف در نزدیکی نیوکاسل در روز چهارشنبه ،

هارون Cockerill, Rasmus Hojgard لی اسلاتری و پدرو Figueiredo شد یکی دیگر از شات پشت در به اشتراک گذاری از پنجم برگزاری یک دسته از بازیکنان در 4 زیر.

قانون شروع دور اول خود را با پنج مستقیم پارس اما پس از آن birdied پنج سوراخ در یک ردیف تولید درخشان بالا و پایین از ضخیم و خشن به صرفه جویی par در تاریخ 11 و birdied 12th و 13, و همچنین.

اسکاتلندی از دست رفته بود و پنج کاهش در هفت وقایع در سال 2020 از جمله چهار در یک ردیف قبل از ورزش تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من واقعا نمی دانم چه به انتظار و احتمالا (مورد نیاز) یک طرز فکر از پذیرش” قانون گفت. “شما نیاز به دانستن آن ممکن است راه خود را رفتن نیست در این هفته. آن را تنها یک دور اما آن را بسیار مثبت شروع می شود.”

مسابقات علائم شروع تور اروپا “در انگلستان نوسان” یک سری از شش وقایع بازی در انگلستان و ولز بیش از شش هفته ابداع در درجه اول برای سهولت سفر برای بازیکنان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سالن برای شش وقایع همه در عرض سه ساعت رانندگی از یک دیگر دور انداختن نیاز برای سفر هوایی به کدام بازیکنان تبدیل شده اند عادت کرده اند به طور فزاینده ای در تور جهانی. بازیکنان و ویلچرهای تست شده اند در هنگام ورود باید به بررسی علائم و متوسط تست روزانه و پس از آن تا به حال یک آزمایش آنتی ژن قبل از پله اولین توپ را روی گوه. بدون نتایج مثبت گزارش شده است.

انگلستان Lee Westwood, تنها بازیکن در این زمینه در رتبه های برتر جهان-50 در شماره 34 و میزبان این رویداد در شمال انگلستان به پایان رسید و شش عکس پس از تیراندازی یک 1-زیر 70.

“من واقعا نمی باید کنترل نوسان و من اشتباه clubbed چند بار است که احتمالا قابل قبول نیست که یک عضو اینجا” وست وود گفت. “اما من putted واقعا خوب و زمین آن را و من فکر می کنم 1-تحت همتراز است که احتمالا واقعا نمره خوبی برای راهی است که من ایفا کرده است.”

بسیاری از اروپا نخبگان در ایالات متحده پیش از جهان گلف قهرمانی در تنسی که در آن صندوق جایزه $10.5 میلیون است که در سراسر 7½ بار است که از اربابان انگلیسی و سپس PGA قهرمانی در سان فرانسیسکو شروع on Aug. 6.

Miguel Ángel جیمنز ساخت خود را 706th ظاهر در تور اروپایی به کراوات ثبت سام تورانس به پایان رسید چهار بعد از 3-تحت 68 در 11 راه برای بستن 18th, که همچنین شامل سابق باز ما قهرمان Michael Campbell.

The New Zealander تا به حال ساخته شده است یک برش در تور اروپایی از سال 2013 به عنوان او تلاش می کرد با یک پا آسیب و از دست دادن شکل.

“انتظارات من بودند تقریبا هیچ” کمپبل گفت:. “من می خواستم به اینجا و لذت بردن از خودم با پسرم توماس. زمانی که من تا به حال موفقیت های من از سال 1999 تا 2005 او تنها هفت بنابراین او نمی تواند به یاد داشته باشید.”

سوئد مارکوس Kinhult های 98-رتبه دفاع از قهرمان و یکی از تنها سه بازیکن در داخل جهان بالا 100 شامل این هفته همراه با شماره 82-رتبه ادی Pepperell شات 2-تحت 69. Pepperell حال بهتر نشان تیر اندازی 4-تحت 67 برای یک سهم نهم.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>