استرالیا ایستاده به چین

چین شده است و با استفاده از آن اقتصادی ممکن است به پهلوان پنبه یا اجبار بسیاری از کشورها در آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی به قبول مطالبات خود و در کنار آن ایدئولوژی است. زمانی که در یک درگیری بین چین و استرالیا به وجود آمد پکن ممکن است محاسبه شده است که استرالیا در نهایت یک گام به عقب پس از این کشور آسیایی است که یک شریک تجاری بزرگ. دولت استرالیا رفته پس از چین موذی شیوه های بسیار آشکارا با وجود رژیم کمونیستی تهدید این کشور با عواقب اقتصادی.

مقابله با چین

چینی دادهاند که عوامل نفوذ استرالیا چشم انداز سیاسی خرید از سیاستمداران تا اطمینان حاصل شود که دولت تنها تصمیم می گیرد به نفع CCP سیاست های. سال گذشته بسیاری از موارد در معرض شده اند. یک تحقیق دریافتند که چین مرتبط با کسب و کار شد و بزرگترین کمک کنندگان به هر دو لیبرال و احزاب کارگری بین دوره 2013 و 2015, اهدای اطراف AU$5.5 میلیون (US$3.85 میلیون). در یکی از مناسبت آن داشت که طرف چینی تا به حال تهدید به لغو AU$400,000 (US$280,000) در کمک های مالی به حزب کارگر اگر آن خودداری کرد و برای نرم کردن سیاست خود را با توجه به دریای چین جنوبی است.

استرالیا با آمریکا و دیگر کشورها در دریای چین جنوبی شده است دفع چینی نیروی دریایی پرخاشگری در منطقه است. دولت استرالیا است فعال در برخورد با دخالت های سیاسی از چین است. در سال 2018 دولت ممنوع احزاب از پذیرش کمک های مالی خارجی تقویت تحریم ها و قوانین سخت تر افشا و شفافیت مورد نیاز برای لابی کار برای دولت های خارجی. اخیر دلیل درگیری بین کشورها است که در دو موضوع — این COVID-19 شیوع و عبور از امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

اسکات موریسون متوجه می شود که رکوع به چین یک گزینه نیست. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

استرالیا یکی از معدود کشورهای جهان است که آشکارا خواستار آن شدند که تحقیقات بین المللی انجام می شود برای پیدا کردن منشاء CCP coronavirus. پکن شد spooked که این بررسی را کشف دولت را نادرست از حادثه و تحت فشار استرالیا به لغو آن ایستاده است. چینی رژیم حتی سیلی تعرفه واردات برخی محصولات استرالیا. اما دولت استرالیا نیست ،

پس از امنیت ملی تصویب شد در هنگ کنگ و استرالیا اعلام کرد که آن را به ارائه سرپناه به Hongkongers در حال فرار از این شهر است. غضبناک چین خواستار آن است که استرالیا را از جمله پناهندگان. اما استرالیا دولت ایستاده بود و شرکت در آن ایستاده تا کنون پس از اعلام کمک اندازه گیری. طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ تحسین دولت استرالیا کمک در کمک به مردم در حال فرار به کشور است. پس چرا استرالیا به طور فزاینده اتخاذ یک ضد چین نگرش با وجود این واقعیت است که در یک موقعیت ضعیف تر وقتی که می آید به تجارت ؟

استرالیا احتمالا قابل درک است که اگر به آن عمل نمی کند در برابر چین از آن خواهد شد در نهایت حکومت چین است. نخست وزیر اسکات موریسون “متوجه شده زمان آن رسیده است برای استرالیا منافع ملی و ارزش ها به بهترین وجه در خدمت اجازه می دهد استراتژیک نگرانی به نادیده گرفتن تجارت ملاحظات… او می داند پکن تلافی خواهد کرد اما خم شدن زانو به این گزینه نیست” مالکوم دیویس تحلیلگر ارشد در استرالیا سیاست راهبردی موسسه در کانبرا گفت: به بلومبرگ.

استرالیا سرمایه گذاری خواهد کرد AU$930 میلیون (US$651 میلیون) در دفاع سایبری. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

امنیت سایبر بودجه

در ماه ژوئن دولت استرالیا اعلام کرد یک طرح برای مقابله با چین تهاجمی cyberterror فعالیت های هسته ای این کشور. دولت هزینه خواهد شد تقریبا $930 میلیون (US$651 میلیون) بیش از 10 سال آینده به تقویت آن سایبری دفاع. این بزرگترین سرمایه گذاری در این بخش توسط دولت استرالیا. کانبرا گزارش شده است که برنامه ریزی برای استخدام حداقل 500 cyberspies و توسعه قابلیت های تهاجمی آنلاین.

هر چند استرالیا به ندرت به اطلاع عموم چین را به حملات سایبری به منظور حفظ روابط تجاری امنیت کارشناسان با اشاره به موارد مختلفی از جمله حملات. در سال 2018 چین-حمایت هکرها سعی در نفوذ به دانشگاه ملی استرالیا و کشور را به وزارت دفاع. در ژانویه 2019 هکرها گفته اند ساخته شده راه خود را به شبکه های مجلس استرالیا. فقط چند هفته به عقب تعدادی از کسب و کار و سازمان های سیاسی قرار گرفتند آنلاین حملات از “پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر” که بسیاری می گویند چین است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هنگ کنگ و Sun Yat-Sen انقلابی فکر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر