آسیا امروز: ماسک جدید مورد نیاز در استرالیا شهرستان مه گذشته

استرالیا (AP) — با پوشیدن ماسک اجباری شد استرالیا را در دومین شهر ملبورن در روز پنج شنبه به عنوان نقطه داغ ویکتوریا دولت ارسال شده 403 جدید COVID-19 موارد و پنج مرگ و میر.

روزانه عفونت شمارش پایین بود از یک رکورد 484 موارد نوشته شده در چهارشنبه.

خیلی از گسترش مقصر است در بیمار کارگران که نه زمان را از شغل خود را در حالی که آنها صبر کنید برای coronavirus نتایج آزمون. دولت پنج شنبه اعلام کرد که کارگران که از مرخصی استعلاجی خواهد بود واجد شرایط برای 300 دلار استرالیا ($213) پشتیبانی پرداخت در حالی که آنها در انتظار نتایج آزمون.

اکثریت زیادی از ساکنان ملبورن به نظر می رسد مطابق با ماسک جدید مورد نیاز است.

پلیس را “اعمال اختیارات” در تحمیل یک AU$200 ($143) جریمه برای عدم پوشیدن ماسک به مدت یک هفته در حالی که مردم در ملبورن تنظیم به حکومت و دولت در بیانیه ای گفت.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews در روز پنج شنبه به هیچ نشانه ای از چگونه ماسک-پوشیدن ممکن است اجباری است.

“به عنوان چالش — من فکر می کنم آن را بسیار ساده و رک و پوست کنده — اما به عنوان چالش به عنوان برخی ممکن است با پوشیدن ماسک های ما را ببینید مزایای که در روز و احتمالا این هفته آمده است” اندروز گفت.

“این که چرا آن را فقط ممکن است یکی از ویژگی های موج دوم ممکن است آن را یک ویژگی برای بسیاری از ماه آمده است,” او اضافه شده است.

یک مرد رفت و آمد که عینک ماسک گفت: Australian Broadcasting Corp. در ملبورن مشغول صلیب جنوبی ایستگاه قطار: “من واقعا لذت بردن از پوشیدن آن است.”

“اما اگر به این معنی است که ما در حال صرفه جویی در زندگی در جامعه, پس از آن ما فقط به آن را خورد و آن را انجام,” او گفت:.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین همچنان برای دیدن موارد جدیدی از کروناویروس در شمال غربی منطقه سین کیانگ با 18 گزارش روز پنج شنبه. شیوع متمرکز شده است در منطقه ای سرمایه ارومچی که در آن رهبران شهر را محدود کرده اند سفر, قفل کردن برخی از جوامع و دستور گسترده تست. یکی دیگر از سه مورد آورده شده از خارج از چین گزارش شده توسط ملی کمیسیون بهداشت. چین گزارش کرده است 83,729 موارد COVID-19 با 4,634 مرگ و میر.

— کره جنوبی گزارش داد 59 جدید COVID-19 موارد به عنوان محلی انتقال و وارداتی عفونت هر دو افزایش یابد. مقامات بهداشتی باید تلاش برای ردیابی انتقال و پیش بینی عفونت مسیرهای همانطور که مردم به طور فزاینده سرمایه گذاری در. کره جنوبی تقریبا 14,000 موارد از جمله 297 مرگ و میر.

— کالیفرنیا صرف خواهد شد یکی دیگر از $315 میلیون دلار در ماسک محافظ از طریق قرارداد با یک تولید کننده چینی. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که مقابله با BYD او به عنوان تبلیغ در کالیفرنیا در تلاش برای تهیه ماسک برای مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری. Newsom امضا 1 میلیارد دلار قرارداد با BYD در ماه آوریل و برای اولین بار ماسک شروع به ورود در ماه گذشته پس از تاخیر. Newsom گفت: کالیفرنیا سعی خواهد کرد برای دریافت بیشتر ماسک در قیمت های پایین تر را از طریق مناقصه رقابتی. اما او اذعان ماسک نیست همیشه به کارگران که به آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>