AP عکس: مواجهه با ماموران فدرال پورتلند تظاهرات تورم

پرتلند سنگ. (AP) — شب برای نزدیک به دو ماه معترضان به خیابان پورتلند اورگان برای تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی است که باید تفویض به خرابکاری و درگیری با مقامات.

طولانی پس از این اعتراضات فروکش کرد در شهرهای دیگر گروه کوچکی از معترضان در پورتلند در ادامه به مجموعه آتش سوزی, اسپری نقاشی های دیواری در ساختمان های عمومی و نبرد کردند.

ادامه درگیری باعث شد روح جستجو در مترقی شهرستان است که به طور فزاینده قطبی بیش از چگونه آن را اداره کند.

اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تماس ماموران فدرال برای کمک به حفاظت از فدرال دادگاه — تمرکز بسیار در اعتراض به فعالیت کرده گالوانیزه بسیاری در پورتلند نو. اعتراضات دوباره افزایش یافته و جذب یک پایگاه گسترده تر در یک شهرستان است که به طور فزاینده ای متحد و خشم در مورد استفاده از فدرال افسران.

درگیری ادامه با برخی از معترضان در تلاش برای شکستن به دادگاه در حالی که مقامات پاسخ با گاز اشک آور و پرتابه.

بلکه برجسته در جدید جمعیت گروه مانند دیوار از مادران و PDX پدر و غلاف خود توصیف پدر و مادر نشان داده اند که توسط صدها نفر هر شب پس از تعطیلات آخر هفته با پوشیدن لباس زرد تی شرت و کلاه ایمنی دوچرخه و اسکی عینک ایمنی برای محافظت از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>