شهرهای آمریکا دیدن اقتصادی و کار ضربه در گریم شهرداران’ گزارش

توسط رومی Varghese و دانیل مورن

Coronavirus همه گیر ممکن است منجر به 8.1% کاهش در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی در سال 2020 و مداوم افزایش بیکاری در شهرستانها با توجه به تجزیه و تحلیل راه اندازی شده توسط ایالات متحده در کنفرانس شهرداران تاکید چالش پیش روی سرمایه گذاران و وام گیرندگان در شهرداری-بازار اوراق قرضه.

گزارش میسازد دلهره آور سناریو برای امریکا جوامع است که ممکن است اثبات نمی مبرم به اندازه کافی داده شده است که این فرض وقوع خواهد مخروطی این سال است. مناطق شهری رنج می برند $1.45 تریلیون افت اقتصادی خروجی در سال 2020 با مالی اثر این بیماری همه گیر در تاریخ همتراز با رکود بزرگ از یک دهه پیش.

“افزایش Covid-19 عفونت را افزایش می دهد و در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را تهدید نوپای بهبود در فعالیت های اقتصادی آغاز شد که در ماه مه تأکید بر وجود فوق العاده و عدم اطمینان در مورد این دوره از این بیماری همه گیر و چشم انداز اقتصادی” با توجه به این گزارش که IHS Markit نیز آماده شده برای شورای مترو اقتصاد و جدید آمریکایی شهرستان. “پیش بینی ارائه شده در اینجا فرض بر این است که این بیماری همه گیر است که به تدریج تحت کنترل در آورد و در نیمه دوم سال یک نتیجه است که هنوز در شک و تردید.”

شهرداران’ گزارش می افزاید: به مجموعه ای از بدبین نظرسنجی از دولت های محلی دست و پنجه نرم کردن با بی سابقه بحران بهداشتی. شهرستانهای صورت حدود 202 میلیارد بودجه آمار از این بیماری همه گیر از طریق مالی 2021 با توجه به از دست درآمد اضافی هزینه های دولت و کاهش بودجه با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه توسط انجمن ملی از استان ها یک گروه لابی گری.

به عنوان یک نتیجه خریداران در حدود 3.9 تریلیون شهرداری-بازار اوراق قرضه است که بسیج به شدت از ماه مارس وجود دارد که قیمت صادر کنندگان بیشتر احتمال دارد به اثبات انعطاف پذیر در گیر گفت پارکر Colvin یک مدیر عامل و underwriter در Raymond James مالی, Inc., که گفت: “تقاضای قوی برای AA و AAA” به طور کلی تعهد بدهی و ضروری خدمات درآمد اوراق قرضه.

AAA اوراق قرضه به دست آورده اند 4.38% در سال به تاریخ در حالی که بع اوراق بهادار اساسا در تخت 0.03% با توجه به بلومبرگ بارکلیز شاخص.

“متضاد ضروری اشخاص با آن در نظر گرفته نشده پس lluís ممکن است به زودی تجربه ‘داستان دو بازار ” حرکت به جلو” نوشت: Matthew Gastall و Daryl Helsing استراتژیست های سرمایه گذاری در Morgan Stanley مدیریت ثروت در یادداشت روز شنبه.

برخی از شهرها به عنوان مثال خواهد بود سخت تر از آمار بیش از دیگران به دلیل عواملی مانند تکیه بر فروش و مالیات و یا از لحاظ اقتصادی صنایع حساس و کمبود ذخایر در آینده به این بیماری همه گیر. با توجه به شهرداران’ گزارش متوسط نرخ بیکاری در این سال خواهد بود بالاتر از 10% در 161 مترو و 42 درصد از همه. از آن خواهد شد بالاتر از 8 درصد در 75 درصد از مترو و بالای 6 درصد برای بسیاری از مناطق.

حتی اگر عفونت مخروطی مترو سطوح شغلی با سه ماهه اول سال آینده باقی خواهد ماند 5.2 درصد کمتر از سال قبل از آن در مورد همان است که دیده می شد در رکود اقتصادی بزرگ در این گزارش گفت:. شیکاگو و دیترویت و نیویورک در میان شهرستانها که اشتغال باقی خواهد ماند و بیش از 10 درصد کمتر از این رقم قبل از همه گیر.

___

(c)2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>