Amber Heard بسته بندی بر شواهد در Johnny Depp افترا محاکمه

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — Amber Heard است که بسته بندی تا شواهد خود را در جانی دپ را مورد تهمت علیه بریتانیا تلخیص بیش از اتهامات خشونت بیشتر متهم شوهر سابق او را از سوء استفاده از او هنگامی که او بالا در مواد مخدر یا مست بود.

گرفتن شاهد جعبه شنبه برای چهارمین مستقیم بعد در دادگاه عالی در لندن, این بازیگر تصریح کرد اتهامات سوء استفاده زمانی که دپ در “بندر” که اغلب در آخرین روز.

“جانی زمانی که او پاک و هوشیار می تواند یک فرد فوق العاده سخاوتمندانه محبت” او گفت:. “او یک مرد قابل توجه زمانی که او می خواهم که من او را دوست داشتم. از طرف دیگر او را به یک هیولا اما من همیشه برگزار شد امیدوارم که او را پاک و هوشیار است.”

در سه روز اول شهادت, شنیده, 34, را متهم دپ از آرایه ای از اعمال خشونت آمیز از جمله پرتاب بطری در او “مانند نارنجک” headbutting او و حتی از stubbing کردن سیگار بر روی گونه اش. او ادعا کرده است که او اغلب می ترسید برای او در طول زندگی خود توفانی ارتباط است.

دپ, 57, است تحت پیگرد خورشید به طور خاص آن ناشر, اخبار, گروه روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton برای برچسب زدن به او در مارس 2018 مقاله به عنوان یک “wife-beater.”

خورشید دفاعی متکی بر 14 اتهامات ساخته شده توسط شنیده خشونت دپ بین 2013 و 2016 در تنظیمات به عنوان متنوع به عنوان یک خانه اجاره ای در استرالیا, جزیره خصوصی خود را در باهاما و یک هواپیمای جت خصوصی است.

ساشا Wass وکیل NGN خواندن از یک سری از پیام های متنی که شنیده فرستاده بود و به مادرش از جمله یکی از مارس 2013 است که گفت: “او و آجیل و مادر. خشونت آمیز و دیوانه. من دل شکسته آن این است که من دوست دارم.”

دپ را انکار می کند سوء استفاده از شنیده می شود و ادعا می کند او متجاوز در طول توفانی ارتباط است. او شده است در حال حاضر در سراسر آزمایشی که در حال حاضر به طول انجامید تقریبا سه هفته بود اما نه در حال حاضر و پنج شنبه.

شنیده خواهر ویتنی Henriquez که قبلا زندگی می کردند در یکی از پنج پنت هاوس متعلق به دپ در لوس آنجلس است که با توجه به شواهد و بعد پنج شنبه.

در طول دو هفته اول ماه مورد شهادت در دادگاه قاضی اندرو نیکول شنیده از دپ و از چندین فعلی یا سابق کارکنان که حمایت نسخه خود را از حوادث. در شهادت دپ گفت: او یکی از مورد آزار قرار گرفته توسط شنیده ام و که او تا به حال سابقه بودن خشونت در برابر او.

نوشته شده در شهادت منتشر شد به دادگاه شنیده می شود گفت که در زمان های مختلف در طول دپ و رابطه او تحمل “مشت و سیلی لگد زدن سر سرحد و خفگی.” او گفت: برخی از حوادث آنقدر شدید بود که “ترس او قصد کشتن من یا عمدا و یا فقط با از دست دادن کنترل و رفتن بیش از حد.” او گفت که او مقصر اقدامات خود را در “خود-ایجاد ثالث” که از او به عنوان “هیولا.”

دپ و شنیده ملاقات در مجموعه ای از فیلم “The Rum Diary,” در سال 2011 منتشر شد. آنها در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود برای ثبت طلاق سال بعد از آن نهایی شد در سال 2017.

این مورد است که با توجه به پایان هفته آینده با بسته ارسالی از هر دو طرف’ تیم حقوقی در روز دوشنبه و سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>