سالانه 5 کریسمس در جولای واقعه را جشن گرفتند امروزWILKES-BARRE — بیشتر Wilkes-Barre اتاق بازرگانی الماس شهر مشارکت مرکز شهر Wilkes-Barre انجمن کسب و کار و شهر Wilkes-Barre پیوست نیروهای شنبه به ارائه سالانه 5 کسب و کار کوچک کریسمس در ماه جولای در چندین کسب و کار کوچک در سراسر بیشتر وایومینگ دره.

بیش از 40 کسب و کارهای کوچک در حال ارائه یک قرارداد خاص و یا تخفیف از روز خود را در محل فروشگاه به محلی خریداران انگیزه ای برای فروشگاه های کوچک و برای حمایت از مغازه های محلی در طول این زمان.

“این است که ما 5 سال پیش از کسب و کار کوچک کریسمس در ماه جولای به درخشش یک نور افکن در برخی از کسب و کارهای محلی ما در منطقه گفت:” Wico ون Genderen رئیس/مدیر عامل اتاق.

تخفیف ارائه شده توسط همه شرکت کننده کسب و کار منتشر شده در رسانه های محلی و تبلیغات رسانه های اجتماعی در بیشتر Wilkes-Barre اتاق بازرگانی الماس شهر مشارکت و مرکز شهر Wilkes-Barre انجمن کسب و کار صفحات.

این رویداد رایگان است و برای عموم آزاد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن لیست ما از معاملات برای روز بازدید — www.wilkes-barre.org/events — و یا به سایت Facebook page @gwbchamber.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>