16 درصد از ما موزه ها می گویند که آنها در معرض خطر بسته شدن برای همیشه در طولانی مدت همه گیر

توسط دبورا Vankin,

یکی در هر شش آمریکایی موزه چهره “خطر قابل توجهی” از بسته شدن دائم به دلیل فشار مالی تشدید COVID-19 گیر با توجه به نتایج این تحقیق منتشر شد چهارشنبه توسط آمریکا داد از موزه.

از 648 موزه مدیران که جواب یک نظرسنجی سوال در مورد تهدید دائمی بسته شدن 16 درصد وجود دارد گفت: خطر مهم که عملیات را بس ظرف 16 ماه اگر coronavirus مربوط به تعطیلی ادامه داد و نهادها نمی تواند پیدا کردن کمک های مالی.

اوقاف و سایر ذخایر مالی اغلب به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن موزه های شناور بسیار طولانی است. از 521 موزه ها که در پاسخ به یک نظرسنجی سوال در مورد عامل ذخایر تنها 1 در 3 گفته است که ذخایر گذشته از یک سال و یا بیشتر است. اکثر _ 56% _ گفت: ذخایر را آخرین شش ماه یا کمتر.

“این ذهن ترا درهم میشکنند,” American داد از موزه رئیس جمهور لورا لوت در مصاحبه ای گفت:. “برای صدها سال در موزه ها وجود داشته اند به جمع آوری و حفظ تفسیر و به اشتراک گذاری آنچه فرهنگ ما را تعیین می کند مهم است که نسل های آینده قادر به تجربه و الهام گرفته شود و از یادگیری است. و چشم انداز [بسیار] از آن دور است واقعا ویرانگر به یک فرهنگ است.”

فدرال چک Protection Program, لات, گفت, شده است یک تاسیسات برای بسیاری از موزه ها در طول چند ماه گذشته.

“کنگره است که با توجه به یکی دیگر از تکرار آن در دوم نیمی از این سال, اما به عنوان آن می ایستد در حال حاضر که بودجه اجرا می شود برای بسیاری از موزه ها در این تابستان” او گفت:. “من به طور کامل انتظار ما دیدن دور دیگری از اخراج و furloughs و بالقوه تعطیلی به عنوان یک نتیجه از تلاش بسیاری از ما فکر بهتر خواهد بود در حال حاضر.”

کالیفرنیا موزه ها شده اند و زندگی در برزخ برای ماه می باشد. هر اصلی موزه در حالت بسته در اواسط ماه مارس و تماشا بهداشت بحران آشکار در حالی که در انتظار راهنمایی از دولت و مقامات بهداشتی. در اواسط ماه مه در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به اصطلاح “بیرون موزه” در فضای باز گالری چراغ سبز برای بازگشایی, اما L. A. شهرستان بود که هنوز تجربه بالا COVID-19 مورد شمارش قرار kibosh در این برنامه.

در ژوئن 12, L. A. شهرستان اجازه همه موزه ها در هوای آزاد و در غیر این صورت به بازگشایی شده است. برخی را حق دور. هانتینگتون کتابخانه موزه هنر و باغ گیاه شناسی در سان مارینو بازگشایی به اعضای ژوئن 17 و پترسن خودرو موزه به روی عموم باز است ژوئن 19. دیگران مانند موزه گتی ایماژ, چکش, موزه و موزه لس آنجلس از هنر بودند محتاط تر هدف خود را reopenings برای بعد از آن در تابستان یا پاییز. هنوز هم دیگران مانند موزه هنر معاصر ارائه نمی دهد جدول زمانی در همه.

سپس در تاریخ 1 ژوئیه به عنوان COVID-19 عفونت همچنان به صعود Newsom دستور داخل سالن از جمله موزه ها به دوباره. L. A. شهردار اریک Garcetti هشدار داده است از قریب الوقوع دوم اقامت در خانه سفارش آن را به موزه ها در اینجا بسته برای آینده قابل پیش بینی.

“این شبیه به موزه های سراسر کشور” لات گفت. “مانند هر کسب و کار آن را غیر ممکن است برای ایجاد و چوب به یک برنامه برای برقراری ارتباط با ترکیبات _ بازدید کنندگان و کارکنان و اعضای هیئت مدیره حاکم بر مقامات _ داشتن [لحظاتی پیش] تاریخ بارها و بارها به عقب کشیده. وجود دارد هزینه های مرتبط با آن است.”

یک بررسی انجام شده توسط New Hampshire-پویا بر اساس معیار و شامل کوچک و متوسط و بزرگ از موزه ها در سراسر ایالات متحده از جمله موزه هنر, تاریخی جوامع موزه علوم آکواریوم و باغ گیاه شناسی. شصت و دو درصد از پاسخ دهندگان به حال سالانه هزینه های عملیاتی از $1 میلیون یا کمتر است.

دائمی موزه تعطیلی ترک نه تنها یک فرهنگی از درجه اعتبار ساقط بلکه اقتصادی خلاء. با توجه به این اتحاد 2018 “موزه های اقتصادی به عنوان موتور” گزارش موزه ها مسئول 726,000 حقوق بگیر و قرارداد شغل در سال است. در یک بررسی 243 موزه ها گزارش تخمگذار کردن یا furloughing حداقل 20 درصد از کارکنان خود را.

در پاسخ به یک نظرسنجی سوال در مورد نیروی کار و اشتغال تنها 50 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که انتظار برای بازگشایی با همان تعداد از کارکنان به عنوان قبل از همه گیر.

“اثرات آن بر اقتصاد محلی و شغل و گردشگری ویرانگر در خود و برای خود” لات گفت.

اتحاد غیر انتفاعی مجوز رسمی و وکالت گروه مستقر در واشنگتن منتشر شد نتایج این تحقیق با یک تماس برای دولت و اهدا کنندگان خصوصی برای پر کردن موزه ها’ بودجه شکاف. در میان استدلال: 75 ٪ از بررسی موزه ها گفت که در حالی که مدارس تعطیل شد و در طول همه گیر آنها ارائه دیجیتال ابزار یادگیری برای کودکان و پدر و مادر و معلمان _ منابع مانند تورهای مجازی, برنامه های درسی و رویدادهای آنلاین است که در آن کودکان می تواند صحبت می کنند با دانشمندان یا هنرمندان یا کار در صنایع دستی است. این بحرانی شده است, منابع در زمانی که دانش آموزان به آنها نیاز دارید بیشتر Lott گفت.

“وجود دارد یک سهام موضوع,” او اضافه شده است. “پدر و مادر است که باید این منابع را پیدا کنید آموزگار پرداخت منابع آموزشی آنلاین و دیگر غنی سازی فرصت ها برای بچه های خود را. اما موزه ها در خدمت توده ها. که در آن خواهد شد و بقیه دانش آموزان دریافت که اگر مدارس تعطیل هستند و بخش زیادی از موزه ها به طور دائم؟”

حتی برای موزه ها است که می تواند سوار شدن از همه گیر Lott گفت: پیش آگهی طولانی مدت تلخ است.

“به عنوان آنها را بازگشایی خواهیم دید کاهش خدمات آموزشی, برنامه نویسی, جدید, نمایشگاه, آنها قادر به کوه” او گفت:. “من فقط فکر می کنم تمام خواهد شد که در ریاضت بودجه است.”

موزه او گفت که می تواند نقش حیاتی در ملی ما را بازیابی.

“از نظر ما سلامت روانی موزه ها همواره بعد از مهلت _ اما تنها اگر آنها در اینجا قادر به ارائه آن است که بهبود است.”

___

(c)2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>