ما از مقامات مقابله با کمونیست چینی تهدید در نظر گرفتن ممنوعیت سفر در تمام اعضای حزب

در جولای 15 مقاله در نیویورک تایمز اشاره ناشناس مقامات ایالات متحده گفته است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک پتو بان کی مون در تمام 90 میلیون عضو حزب کمونیست چین (CCP) که در یک زمان می آید زمانی که واشنگتن گالوانیزه مواضع خود در رژیم استبدادی.

اخبار مشابه گزارش شده است که وال استریت ژورنال در جولای 16; با توجه به برنامه های سفر بان کی مون همچنین می تواند بر اعضای خانواده از اعضای حزب در مجموع 270 میلیون نفر یا به یک پنجم از جمعیت. طرح های دیگر بسیار محافظه کارانه تر با یک طرح هدف قرار دادن تنها 25 نفر از اعضای CCP دفتر سیاسی.

مایکل Pillsbury رسمی چین مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این مجله است که ممنوعیت سفر خواهد بود “گام مهمی در این جهت است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo در جریان بوده است در چند ماه گذشته به سلب مشروعیت حزب کمونیست و آن 90 میلیون عضو دارد.”

سال گذشته Pompeo و دیگر مقامات ارشد ایالات متحده را به شدت ایدئولوژیک به اتهام انتقاد از CCP رژیم خواستار آن برای خود مارکسیستی creed و لنینیست ساختار سیاسی در علاوه بر این به پکن گسترده حقوق بشر است.

U.S. Secretary of State Mike Pompeo hit out at the Chinese government for censorship policies. (Image: U.S. Department of State / CC0 1.0)

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo است به طور فزاینده ای به نام حزب کمونیست چین خود را برای سوء استفاده. (تصویر: وزارت امور خارجه ایالات متحده / CC0 1.0)

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده یک خط در CCP پس از انتشار در سال 2017 استراتژی امنیت ملی — که ذکر شده در جمهوری خلق چین (PRC) به عنوان اصلی راهبردی تهدید برای ایالات متحده — Pompeo را “چین چالش” سخنرانی در Oct. 30, 2019 مشخص شده آغاز سیاست اظهاراتی از واشنگتن singling کردن CCP از مفهوم گسترده تر از کشور چین.

به ‘چین چالش’

در جولای 16, دادستان کل William P. بر تحویل اظهارات بازتاب هشدار از FBI مدیر کریستوفر Wray مورد تهدید CCP جاسوسی و نفوذ عملیات در ایالات متحده است. او همچنین کانال Pompeo قبلی اظهارات در مورد CCP هدف از “سلطه بین المللی.”

با توجه به Barr, چگونه ایالات متحده در پاسخ به “جاه طلبی های جهانی حزب کمونیست چین” را “تاریخی مفاهیم و تعیین خواهد کرد که آیا ایالات متحده و لیبرال دموکرات متحدان خود ادامه خواهد داد و برای شکل دادن به سرنوشت خود است یا اینکه CCP و استبدادی شاخه های فرعی را کنترل آینده است.”

“CCP قوانین با مشت آهنین بیش از یکی از تمدن های باستانی جهان است. به دنبال آن به اهرم قدرت بسیار زیاد و بهره وری و نبوغ مردم چین برای سرنگونی بر اساس قوانین بین المللی سیستم و برای ایجاد جهانی امن برای دیکتاتوری” بر گفت.

(Image: Screenshot / YouTube)

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر قرار دادن شرکت های آمریکایی در, اطلاع از تحمل CCP رژیم سانسور. (تصویر: Screenshot / YouTube)

انکار ورود به کمونیست ها

در دهه گذشته در میان چین بی ثباتی سیاسی و اقتصادی رو به رشد تعداد CCP مقامات اعضای خانواده مهاجرت به ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی و انتقال دارایی های خود را در خارج از کشور.

بسیاری از مقامات حزب نیز فرزندان خود را به تحصیل در خارج از کشور در ایالات متحده مانند چینی رهبر Xi Jinping دختر که فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد; نخست وزیر چین لی کچیانگ که در دانشگاه هاروارد در اوایل 2010s; و دفتر سیاسی کمیته دائمی عضو وانگ یانگ دختر که فارغ التحصیل از دانشگاه تافتز در ماساچوست است.

اگر وجود دارد در واقع یک سفر بان کی مون در آثار کسانی که اعضای خانواده ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به چین و دوباره با مقامات در حالی که بسیاری از دانش آموزان چینی را مجبور به تسلیم در امید خود را از تحصیل در خارج از کشور.

اما شهروندان چینی بودند هیجان زده در مورد اخبار و خواست کاخ سفید به راه اندازی این ممنوعیت را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo آنها بیان شده است که این ممنوعیت را متوقف کند مقامات فاسد از انتقال اختلاس دارایی های خارج از کشور و جلوگیری از این مقامات از فرار چین هنگامی که آنها در رژیم تیررس. توییتر ممنوع است در داخل چین اما بسیاری از استفاده از فایروال-دور زدن نرم افزار برای دسترسی به پلت فرم.

“چین دچار فساد برای چند دهه. [در حاشیه] است خاص پزشکی است که ما باید منتظر برای مدت طولانی” نوشته چینی netizen Baozi در Weibo در جولای 16, با توجه به بار عصر.

این جنبش Tuidang

با توجه به SinoInsider نیویورک-بر اساس اتاق فکر ممنوع کردن CCP اعضا و بستگان نزدیک خود را از سفر به ایالات متحده می تواند تاثیر عمیقی بر سیاست های داخلی.

SinoInsider در جولای 16, خبرنامه اشاره کرد که تحت Xi Jinping, CCP خود شده است محدود کردن اعضای آن از خروج از کشور یا funneling دارایی های خارج از کشور: در “سطح نخبگان یازدهم را محدودیت های مسافرتی اغلب یک پاسخ مستقیم به درون حزب و جناحی مبارزه و نشان دهنده تلاش برای قرار دادن رقبای خود را تحت کنترل و در اطلاع”; در حالی که برای رتبه بندی-و-فایل چنین محدودیت “به نظر می رسد با هدف پرداختن به موضوع مشکل ساز از CCP اعضای با پای خود رای به عنوان آنها از دست دادن اعتماد به نفس در این حزب است.”

People in Hong Kong taking to the streets in protest of Chinese Communist Party rule. The slogan on one of the huge banners reads, “Tuidang,” which literally means “Withdraw from the (Chinese Communist) Party.” (Image courtesy of NTD)

مردم در هنگ کنگ به خیابان ها در اعتراض چینی حزب کمونیست قانون است. شعار بر روی یکی از بنرها نوشته شده “Tuidang” که به معنای “خروج از (کمونیست چین) ، (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از NTD)

“همه در همه یازدهم سفر محدودیت اشاره به یک بحران جدی در رژیم” با توجه به SinoInsider را تجزیه و تحلیل.

“جارو سفر بان کی مون در CCP اعضا به آمریکا خواهد بلافاصله یازدهم عمیقا منفور در میان منظم اعضای حزب که در حال حاضر پیدا کردن آن سخت به ترک چین است. به طور منظم CCP کاربران حتی می تواند تجدید نظر خود را از وابستگی حزب.”

این SinoInsider خبرنامه جلب توجه به 16 سال Tuidang (退黨) و یا “ترک حزب” جنبش بود که آغاز شده توسط پزشکان فالون گونگ و حامیان آنها را به کمک چینی نمادین برداشت از CCP و وابسته به آن سازمان های جوانان. از سال 2004 بیش از 360 میلیون بیانیه از مردم انکار حزب ثبت شده در Tuidang سایت.

با توجه به ترافیک وب سایت و آمار گردآوری شده توسط عصر بار, چینی, جستجوهای اینترنتی برای کلمه کلیدی “tuidang” مشخصی پیروی از نیویورک تایمز گزارش. ممنوعیت سفر می تواند جرقه علاقه بیشتری از اعضای حزب در Tuidang جنبش و حتی الهام بخش “مشخصات بالا ‘defections’ به ایالات متحده که شرمسار Xi رهبری” SinoInsider نوشت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

گزارشی در مورد چین را به تلاش برای نفوذ در جامعه بریتانیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>