نظر خود را: اقتصاد ایالات متحده ممکن است محکوم به زنده ’70sیک جو بایدن ریاست جمهوری که در حال تبدیل شدن بیشتر احتمال دارد به عنوان سرب خود را در نظر سنجی ها رشد می کند احتمالا سعی خواهد کرد برای جلوگیری از اشتباهات که برگزار شد به بهبود اقتصادی پس از 2007-09 رکود اقتصادی ، مالی خود را در دستور کار گرفتن جسورانه. فدرال رزرو نیز متعهد به حفظ سیاست های پولی سست تا زمانی که تورم در واقع پدیدار می شود.

اما بالقوه عرضه تنگناها loom اگر آمریکا معافیت از آهسته رشد دام گرفتار شده است که اقتصاد در طول دهه گذشته است. که نشان می دهد اقتصاد خواهد شد نیاز به اصلاحات است که افزایش عرضه مسکن به بازار کار و در مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک.

ما ناخواسته پیش نمایش از چگونه می توانید این بازی را در شهری ساحلی بازار مسکن — حداقل قبل از coronavirus بیماری همه گیر. شغل و درآمد برای کارگران دانش رسید در شهرهای سان فرانسیسکو و نیویورک اما افزایش اشتغال پیشی گرفته که عرضه مسکن در این مناطق مترو. حتی با افزایش در بالا پایان مسکونی, ساخت و ساز, افزایش اجاره اغلب رشد افزایش دستمزد. اقتصاد-نسخه ای از این می تواند آشکار در چند سال آینده اگر آمریکا به قوی تر رشد.

در نظر تاثیر بر بازار مسکن از دستور کار اقتصادی که به دنبال بازگشت و نگه داشتن بازار کار نزدیک به اشتغال کامل به خصوص در خارج ساحلی دانش هاب. این احتمالا کاهش قیمت مسکن در داخلی و کوچکتر مناطق مترو. اگر چه این درست است که آن را آسان تر برای ساخت مسکن در پایین تر تراکم مناطق مترو از در سواحل منطقه بندی و کدهای جامعه مخالف هستند و هنوز هم موانع ساخت و ساز مسکن تقریبا در همه جا. و با کارگران کمتر در homebuilding صنعت نسبت به قبل از بحران مالی ساخت و ساز خواهد بود گرفتار افزایش هزینه ها و تاخیر. هر طرحی که به دنبال افزایش رشد اقتصادی در بخشی از طریق افزایش تقاضا برای نیروی کار نیز نیاز به یک برنامه است که تضمین رشد عرضه مسکن به نگه دارید تا.

کار عرضه عنصر دیگری است که نیاز به پرداختن به صورتی که ایالات متحده در حال رفتن برای رسیدن به رشد اقتصادی سریع تر. نرخ تولد و مهاجرت در کاهش محدود کردن رشد در عرضه جدید کارگران. این احتمال وجود دارد که اقتصادی اختلال در آورده با این بیماری همه گیر و نگرانی های بهداشتی در میان کارگران مسن تر منجر خواهد شد به شتاب بازنشستگی برای صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از کارگران این سال است. از ماه فوریه تعداد زیادی از مردم در نیروی کار مسن تر از 55 کاهش یافته است توسط 1 میلیون. بالا رفتن از سوراخ ما در به دلیل همه گیر چیزی است که ثابت می تواند با سیاست های مالی به تنهایی اما رشد فراتر از آن است که نیاز به برخی از ترکیب بیشتر مهاجرت نگه داشتن کارگران مسن تر در نیروی کار و در آوردن بیشتر جوانان به نیروی کار.

این بیماری همه گیر است و همچنین تحویل یک ویرانگر درس در کمبود در مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک. کمبود تخت در بخش مراقبت های واحد و هواکش ممکن است یک موضوع در یک یا دو سال از در حال حاضر, اما یک بایدن دولت به دنبال افزایش مراقبت های بهداشتی پوشش به معنای افزایش تقاضا است. جوامع روستایی تلاش کرده اند برای سال با بیمارستان تعطیلی محدود کردن توانایی ساکنان آن جوامع به مراقبت. ایالات متحده نیاز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد یک منبع فراوان از مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور برای پاسخگویی به تقاضای تولید شده توسط گسترش پوشش.

و بدون مراقبت از کودکان وجود دارد محدودیتی برای چگونه بسیاری از پدر و مادر قادر خواهد بود به بازگشت به کار. افزایش عرضه از روز مراقبت و مراقبت از کودکان کارگران ضروری خواهد بود برای بالا بردن سطح پایین مشارکت نیروی کار است که مانع رشد اقتصادی است.

بدون این نوع از تامین سمت اصلاحات — داشتن سیاست ها و مشوق هایی که اطمینان از عرضه کافی مسکن و زايمان و مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک — سیاست پولی و مالی که پرورش سریع تر رشد اقتصادی منجر به کمبود و افزایش قیمت. که به نوبه خود می تواند ایجاد نوعی از فشارهای ناشی از تورم است که تضعیف حمایت عمومی برای رشد اقتصادی سیاست. اگر خطوط گاز و نا امید رانندگان انتظار در خط سوخته حافظه از رکود تورمی به روان ملی در دهه 1970 معادل نسخه در 2020s ممکن است پدر و مادر عصبانی در جلسات دولت های محلی در مورد مجبور بودن از کار به دلیل روز-مراکز مراقبت از بسته شدن. کمبود نفت و بدبینی با تجربه دو نسل پیش ممکن است یک چیزی از گذشته است, اما اگر این ملت است که رفتن به تغییر برای رشد سریع تر ما نیاز به برنامه ریزی برای نوع کمبود است که به احتمال زیاد به ظهور.

کونور سن یک بلومبرگ نظر مقاله نویس. او شده است یک عامل اطلس و کسب و کار خودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>