کت و شلوار: داکوتای شمالی پالایشگاه توسعه دهنده مدیون دستمزد کارگران

توسط جیمز مک فرسون

بیسمارک N. D. (AP) — برخی از کارمندان فعلی و سابق یک شرکت در حال توسعه یک پالایشگاه نفت در نزدیکی پارک ملی تئودور روزولت در داکوتای شمالی واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا آنها بدهکار هستند و دستمزد و پاداش است.

نصف النهار های انرژی گروه اول پیشنهاد پالایشگاه فقط 3 مایل (5 کیلومتر) از پارک در سال 2016 با هدف داشتن آن عامل است. این پروژه شده است احاطه بودجه و حقوقی موانع. سال گذشته مدیر عامل ویلیام Prentice که این شرکت تا به حال به تعویق افتاد پالایشگاه را راه اندازی تا 2022.

کارکنان طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته در تگزاس می گوید که با شروع بهار 2018, النهار “شروع شد و به صورت پراکنده تاخیر پرداخت هفتگی حقوق و دستمزد به کارکنان با توجه به اتهام مشکلات مالی است.” این شرکت در تلاش برای نگه داشتن کارکنان گفت: این امر پاداش آنها را با این حال-به-پرداخت پاداش با توجه به طرح دعوی در دادگاه که برای اولین بار گزارش روز دوشنبه توسط بیسمارک وبلاگ نویس جیم Fuglie.

پنج سابق و دو کارکنان فعلی از نصف النهار های انرژی از جمله آن مدیر عملیات واصل طرح دعوی در دادگاه. پنج تن از افراد تحت پیگرد در تگزاس زندگی میکنند و دو نفر دیگر زندگی می کنند در مینه سوتا با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال نزدیک به $607,000 در “خسارت اقتصادی” هزینه وکیل و هیئت منصفه دادگاه.

این شرکت در بیانیه ای گفت جمعه که آن را “اظهار نظر نمی کنم و در جریان مسائل حقوقی است.” مدیر عملیات تاد Tooley زندگی می کند که در مینه سوتا است و تحت پیگرد شرکت خود را برای حدود $193,000 نیست بلافاصله پس از بازگشت از یک تلفن پیام.

تئودور روزولت پارک ملی داکوتای شمالی توریستی با بیش از 700 ، 000 بازدید کننده در سال است. گروه های زیست محیطی استدلال می کنند که آلودگی ناشی از کارخانه از بین بردن مناظر و کیفیت هوا در 30000 هکتار (12,000 هکتار) پارک. این شرکت گفت: این پروژه خواهد بود “تمیزترین پالایشگاه در این سیاره” و یک مدل سازگار با محیط زیست فن آوری است.

این شرکت گفت: انتظار می رود این پروژه به هزینه در حدود $1 میلیارد. اوراق بهادار براده نشان می دهد نصف النهار مطرح شده تنها حدود 9 درصد از این پروژه هزینه به تاریخ.

سنت پل-بر اساس SEH طراحی/ساخت در سال گذشته در زمینه $2.18 میلیون رهن ادعا آن پرداخت نشده است برای آماده سازی سایت کار می کنند. این شرکت در آن زمان گفت که پرداخت ساخته می شد در رهن است اما نمی خواهد فاش مقدار.

طرح دعوی در دادگاه می آید حدود سه هفته پس از داکوتای شمالی دیوان عالی کشور حذف یک مانع برای این پروژه که در یک چالش به این شرکت کیفیت هوا مجوز برای ساخت تاسیسات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>