امن در خانه ؟ اجتماعی فاصله دشوار در اطراف MLB صفحات


 As baseball attempts to play a shortened 60-game regular season amid a coronavirus pandemic, there is some concern that home plate could become a hot spot for transmission. Morry Gash | AP file photo

به عنوان بیس بال تلاش برای بازی کوتاه 60-بازی فصل به طور منظم در میان coronavirus همه گیر وجود دارد برخی از نگرانی های که در صفحه اصلی می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای انتقال.

Morry Gash | AP فایل عکس

فقط مانند بازوی قوی و سرحال پاهای, جو Girardi خوب ساخته شده با استفاده از دهان خود را بیش از 15 فصل به عنوان یک لیگ بزرگ گیر. به طوری که مشت فلفل قرمز دیویس یک بار به او گفتم آن را بسته.

“او مانند” شما من را آزار من در تلاش برای ضربه’ ” یاد می آورد Girardi در حال حاضر مدیر فیلادلفیا فیلیز. “من گفت:,” خوب, من در تلاش برای شما زحمت فلفل قرمز.’ “

Girardi فکر نمی کند که نوع پچ پچ می افتد به همان اندازه در این فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

وجود دارد برخی از نگرانی های که در صفحه اصلی می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای انتقال به عنوان بیس بال تلاش برای بازی کوتاه 60-بازی فصل شروع پنج شنبه.

اجتماعی فاصله در جای دیگر در اطراف الماس نسبتا آسان است. اما با این خمیر گیر و داوری جمع آوری شده در عرض چند پا از یکدیگر در اطراف صفحه اصلی آن را نمی ممکن است ممکن است برای همه احزاب به دنبال دولتی راهنمایی برای جلوگیری از 10 تا 15 دقیقه از قرار گرفتن در معرض به دیگران است.

“این یک کمی عجیب و غریب است. فقط از بودن در آنجا برای مدت طولانی شما استفاده می شود به داشتن مردم در اطراف” آریزونا دایاموند بکس گیر کارسون کلی گفت. “اما در حال حاضر شما می توانید برخی از افکار دوم. ‘آه صبر کنید من باید این را به این پسر؟’ … ما باید یک کار را انجام دهد اما در همان زمان ما باید امن است.”

مانند خیلی در زندگی روزمره در گیر این فعل و انفعالات در خانه — این که آیا صمیمی مبادلات و یا منحرف پچ پچ — احساس خواهد شد به دور از نرمال برای سه نفر که در اطراف 17-inch wide plate.

“این چیزی است که هر کس صحبت کردن در مورد همه تلاش برای کشف کردن” تگزاس رنجرز گیر رابینسون Chirinos گفت. “اما در پایان امیدوارم ما می توانیم انجام بخشی از ما و امن در بشقاب به دلیل داشتن این سه بچه در سمت راست وجود دارد خیلی نزدیک است.”

Chirinos قصد دارد به پوشیدن صورت تحت پوشش خود جالب توجه است اما می داند که آن را “به طور روشن و خاموش فقط به خاطر اینکه من هنوز هم نیاز به آوازی وجود دارد که یک شکارچی” و مطمئن شوید که کوزه و دونده می تواند بشنود و درک آنچه که او گفت.

فقط با طبیعت از مسئولیت های خود را به تماس های توپ و اعتصاب داوران به طور مستقیم در پشت فو و مشابه بیش فو’ شانه. در آن تماس نزدیک آن را غیر معمول نیست — حداقل نه در گذشته برای داوران به قرار دادن دست خود را بر خیزان فو. نیز وجود دارد به عقب و جلو بحث بین آنها در زمان مورد کسانی که خواستار هر چند که به ندرت چهره به چهره.

برخی از بشقاب داوران انتظار می رود به پوشیدن آنها چهره خود را پوشانده اند. علاوه بر این داوران داده شده پلاستیکی سپر به بیش از پایین ماسک خود را. که می تواند به کاهش تماس و قطرات اما ممکن است وجود دارد برخی از نگرانی در مورد کسانی که سپر و مه پاش ،

حدود 10 لیگ اصلی بیس بال داوران تصمیم گرفتند از کار های این فصل به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

داوران در حال آزمایش به طور منظم برای coronavirus مانند بازیکنان و مدیران و مربیان و دیگر ضروری کارکنان باید به طوری که آنها را می توان در این زمینه است.

Kurt سوزوکی جالب جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن گفت: از آن خواهد بود “واقعا دشوار” برای او به پوشیدن نقاب هنگامی که در پشت صفحه هر چند او می خواهم به انجام این کار است.

“اما ما باید خوب پروتکل های خوب تست. هر کسی که در اینجا نشان می دهد تا منفی به طوری که این نوع از جایی که ما در حال حاضر” سوزوکی گفت. “ما همه در این با هم. ما باید به دنبال قوانین اگر ما می خواهیم به این کار می کنند.”

حتی با تمام تست احتیاطی و پروتکل وجود دارد هنوز هم احساس مضطرب برای برخی از اطراف صفحه خانه.

“در تصویر بزرگ من نگران هستم چرا که اگر یکی از آن می شود هر کس آن می شود. این که چگونه این ویروس است. که چه می شود من می ترسم در مورد آن” Milwaukee Brewers گیر Omar ناروائز گفت. “هر کس می داند که سالمترین تیم در حال رفتن را به نفع خود. همه ما در حال رفتن به سعی کنید و کمک به یکدیگر سالم بماند. همه می دانند این یک موقعیت خطرناک ما در حال حاضر, اما من در تلاش برای فکر می کنم در مورد آن.”

نیویورک یانکیز دو بازیکنان که می گویند آنها می پوشیدن ماسک حداقل برخی از زمان در اطراف صفحه اصلی — outfielder Clint فریزر و پشتیبان گیر Kyle Higashioka.

فریزر در میان اولین MLB بازیکنان به او اعلام می پوشیدن چهره و پوشش کامل زمان و تجربه شده است با مدل های مختلف برای دیدن آنچه که احساس می کند بهترین ها در جعبه خمیر را.

“من فقط در تلاش برای نشان می دهد که آن را آسان برای انجام و آن را درست انجام دهید” Frazier گفت. “اگر آن را کمک می کند تا کمی آن را سخت به انجام بنابراین من قصد دارم به سعی کنید به آن را انجام دهد تا آنجا که من می توانم. امیدوارم کسی آن را می بیند و شاید آنها این کار را انجام بیش از حد.”

Yankees مدیر Aaron Boone, پشتیبانی از بازیکنان با پوشیدن ماسک اگر آنها راحت آن را انجام می دهند اما نمی الزامی آن است. نه MLB — بازیکنان باید با استفاده از پوشش صورت در جای دیگر در ballpark اما نه در طول در زمینه فعالیت های.

Higashioka تا به حل و فصل در یک سبک گتر و پوشش است که متناسب به راحتی در زیر جالب توجه است ، او نمی خواهد آن را می پوشند در حالی که ضربه زدن به دلیل آن محدود توانایی های خود را به نوبه خود سر خود را, اما گفت: “برای ابتلا وجود دارد چیزی است که واقعا اشکالات من در مورد آن.”

“من به نوعی در مجاورت نزدیک با یک زن و شوهر دیگر مردم,” او گفت:. “همچنین ممکن است فقط پرتاب صورت پوشش فقط در مورد. هنوز مطمئن شوید که اگر آن را به شما کمک کند اما هر چیزی کار می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>