P&G گسترش المپیک حمایت تمرکز بر برابری رانندگی

توسط راب هریس

لندن (AP) — Procter & Gamble خواهد شد و استفاده از آن در المپیک و پارالمپیک حمایت به مبارزه برای برابری نژادی پس از گسترش آن پشتیبان گیری از بازی ها از طریق 2028.

وحشیانه مرگ جورج فلوید در دست پلیس در ماه مه تقویت شده به شرکت های بزرگ مانند P&G نیاز به استفاده از سیستم عامل خود را برای بیش از فروش محصولات به مصرف کنندگان است.

بزرگترین تبلیغ که دارای علامت های تجاری از جمله ژیلت سر و شانه و Pampers شده است حمایت پس از بازی های المپیک 2010 ونکوور بازی های زمستانی.

“ما در بر داشت یک راه برای آن را خوب است برای کسب و کار” P&G ارشد نام تجاری افسر مارک پریچارد گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس.

“ما می خواهیم به حال گسترش است که به هر دو نیرویی برای رشد و یک نیروی خوب برای هشت سال آینده است.”

توکیو بازی های المپیک در حال حاضر یک سال پس از اینکه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حرکات مانند گرفتن یک زانو یا بالا بردن یک مشت مدال و سکو باقی می ماند و ممنوع شده توسط کمیته بین المللی المپیک. اما رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: بدن ورزشکاران کمیسیون خواهد بود کاوش راه نظرات می تواند بیان شده در این بازی در حالی که “روح المپیک” مورد احترام است.

“این یک بحث بین المللی المپیک در حال حاضر با داشتن ورزشکاران که من فکر می کنم کاملا مناسب” Pritchard گفت. “بهترین راه برای بیان خود را در چنین راهی است که مثبت و سازنده و حرکت همه چیز رو به جلو است.”

در حالی که به طور خاص بحث Black Lives Matter, کمپین پریچارد صحبت از گسترده تر نیاز به بهبود تنوع در سراسر ورزشی از طریق المپیک خود را حمایت.

“ما با بدن حاکم برای کمک به مطمئن شوید که ما می توانیم شناسایی هر سیستمیک نابرابری و شکستن آن را پایین, چرا که آنچه ما انجام می دهیم به عنوان یک شرکت” Pritchard گفت. “ما به دنبال چگونه می توانم شما را سیستمیک مداخلات. وجود دارد بسیاری از سیستمیک نابرابری در تقریبا هر صنعت و که شامل رسانه های خلاق ،

“ما تمایل به تمرکز بر روی آنچه که می تواند ما را به منظور قادر به امیدوارم الگوی برابری و شمول است.”

پریچارد گفت: از 400 ورزشکاران امضا شده توسط P&G در طول دهه گذشته 58 درصد زنان و 41 درصد مردم از رنگ.

“آنچه که ما در تلاش برای انجام آن است به استفاده از صدای ما … به مطمئن شوید که ما در تبلیغات و محتوای ترویج برابری با دقت و احترام مردم به تصویر می کشد و پس از آن ما به صورت دوره ای یک موضع” Pritchard گفت.

“ما تمایل به موضع و درخشش نور در تعصب. … که در آن ما خواهد ما را کار با ورزشکاران به انجام کاری است.”

P&G مارک از یک سال تا شروع با تاخیر بازی های المپیک توکیو با یک کمپین ویدیویی — “اندازه گیری عظمت” — نشان میدهد که چگونه ورزشکاران حامی آنها کمک کرده اند جوامع خود در این سال است. ویژگی های آن 100 متر آزاد قهرمان المپیک سیمون مانوئل اول زن برای برنده شدن یک فرد شنا مدال در بازی های برجسته نژاد پرستی او مواجه می شوند.

“آنچه ما همیشه به دنبال راه هایی برای کمک به مردم شروع مکالمات” Pritchard گفت. “از آنجا که مکالمات همیشه منجر به درک — و نه همیشه امیدوارم. ما می خواهم به باور آنها. این درک می تواند منجر به همدلی اگر آنها می تواند منجر به اقدام و سپس همه چیز بهتر است.”

P&G نیز راه اندازی یک “ورزشکاران خوب صندوق” با کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته به صدور 52 کمک های مالی در سال آینده برای کمک به COVID-19 بازیابی در جوامع پایداری محیط زیست و برابری و شمول است.

P&G را در ادامه یک لایه جهانی المپیک و پارالمپیک حامی نیز پوشش می دهد بازی های زمستانی پکن 2022 و میلان-Cortina در 2026 و بازی های تابستانی در پاریس در سال 2024 و لس آنجلس در 2028.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>