پنس دفاع شیوع پاسخ هل در برابر خاموش شدن ناگهانی

توسط MEG KINNARD

کلمبیا, S. C. (AP) — معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز سه شنبه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره ارشاد متحده در ramping اقتصاد خود بازگشت تا در میان گسترش کروناویروس گفت: بر این اساس بود که بهترین اطلاعات را در زمان و افزایش اخیر موارد نباید به این معنی است که خاموش شدن ناگهانی.

“ما واقعا بر این باور بودند که ضروری بود که هر آمریکایی این مراحل و به طوری که ما می تواند به جلوگیری از بیمارستان های ما … از غرق” پنس گفت: از دولت 45 روز توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل. “و مردم آمریکا انجام بخشی خود را. … ما مسطح منحنی.”

پنس که سر تا کاخ سفید نیروی کار که ارتباط به طور منظم با فرمانداران در همه گیر شد و در کارولینای جنوبی به دعوت از رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر یک دیرین تهمت حامی به بحث در مورد فرآیندهای برای بازگشایی مدارس در این پاییز. آنها شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو با مقامات از جمله وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و مراکز مدیکر و مدیکید مدیر Seema Verma.

بحث در آمد به گزارش مثبت مورد اعداد در دولت ادامه خواهد داد به افزایش است و کارولینای جنوبی گزارش 56 coronavirus مربوط به مرگ و میر در نزدیکی یک رکورد است. مقامات بهداشتی دولت شمارش 1,203 جدید موارد مثبت برای کل از 73,101 پس از همه گیر آغاز شد.

با وجود آن افزایش تعداد پنس گفت که او احساس مطمئن شوید که این کشور آمادگی بیشتری برای پاسخ به بحران در حال حاضر از آن شروع به مراجعه دوباره به تاکید بر اجازه دادن به استانداران برای تصمیم گیری در کشورهای خود و نه از بالا به پایین فدرال حکم.

هنوز پنس گفت که او می بیند افزایش موارد در سراسر کمربند خورشید به عنوان “جدی” و گفت: دولت فدرال را به فرمانداران به عنوان آنها مهارت خود را پاسخ. او همچنین ساخته شده “خاص درخواست تجدید نظر” به افراد زير 30 به احترام ماسک و اجتماعی فاصله مشاوره اشاره کرد upticks در میان آن جمعیت که او گفت: ممکن است بیشتر احتمال دارد به ندانسته گسترش این ویروس به دیگران بیشتر در معرض خطر.

“ما در حال رفتن به ماندن با شما در هر مرحله از راه را تا زمانی که ما را به این ویروس در گذشته” پنس گفت: به مک مستر و دیگر فرمانداران. “ما قصد داریم در ادامه به تمرکز زیادی انرژی و توجه به آن و شریک بسیار نزدیک” با فرمانداران.

کاخ سفید توصیه کرده است که مدارس را در فرد آموزش در دسترس برای هر خانواده است که می خواهد آن مشاوره مک مستر نیز doled به مناطق در کارولینای جنوبی است. که توصیه شده و اعتراض برخی از مناطق حتی در دولت محافظه کار ترین مناطق است که می گویند که آنها خواهد شد برنامه ریزی برای باز کردن به صورت آنلاین-تنها آموزش تا زمانی که این بیماری همه گیر را گسترش فروکش.

“چگونه بازگشایی مدارس بهتر است از چپ به رهبران محلی” DeVos گفت و اشاره کرد که قصد دارد لزوما نگاه متفاوت در مکان های مختلف. “هر کس باید شروع با یک هدف کامل بازگشایی برای فرد در یادگیری این سقوط است.”

بعد سه شنبه پنس برنامه ریزی برای سفر به چارلستون برای جمع آوری کمک با دولت Rep. نانسی مک این نامزد جمهوری خواه به دنبال سرنگون نتانیاهو نخست خانه دموکرات جو کانینگهام در کارولینای جنوبی 1st District.

در اوایل سال جاری پنس انداخت حمایت خود را پشت سر گرز که قبلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 است و اولین زن فارغ التحصیل از ارگ, کارولینای جنوبی کالج نظامی.

___

مگ Kinnard را می توان در رسید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>