NFL بازیکنان قراضه تمام بازی های پیش فصل به عنوان یک آینده نامشخص


 Coach Andy Reid and the reigning Super Bowl champion Chiefs, shown at training camp last summer, opened this year by having rookies report on Tuesday to be tested for COVID-19 before being sent home. Charlie Riedel | AP file photo

مربی اندی رید و نایب قهرمان سوپر باول روسای نشان داده شده در اردوگاه های آموزشی در تابستان گذشته افتتاح شد در این سال با داشتن rookies گزارش روز سه شنبه به آزمایش می شود برای COVID-19 قبل از اینکه به خانه فرستاد.

چارلی ریدل | AP فایل عکس

<p>New Buccaneers quarterback Tom Brady, center in orange, organized informal workouts with teammates depsite union recommendations against it during the pandemic.</p> <p>Chris Urso | AP file photo, Tampa Bay Times</p>

جدید Buccaneers کارفرمایی تام بردی, مرکز, در, نارنجی, سازمان غیر رسمی تمرینات با هم تیمی های depsite اتحادیه توصیه هایی در برابر آن در طول بیماری همه گیر.

کریس Urso | AP فایل, عکس, Tampa Bay Times

در هفت هفته NFL انتظار به پا زدن کردن آن لشکر 101 فصل با قهرمان سوپر باول ستاد میزبانی هوستون.

تاکید بر انتظار دارد.

هنوز در انجام تا حدودی عادی اردوگاه آموزشی هر چند بدون هر گونه پیش فصل بازی و سپس باز کردن فصل به طور منظم در زمان NFL هل به بعد.

Rookies گزارش به تیم امکانات این هفته تقریبا همه آنها برای اولین بار. جانبازان مجموعه آمده است در هفته آینده و بعد از تست برای COVID-19 و طولانی عادت دوره شیوه باید شروع گاهی اوقات در ماه آینده.

البته بیشتر سوالات از همیشه برای امریکا بیشترین سود لیگ ورزش, مهمترین چگونه به نگه داشتن مردم امن در یک تماس ورزشی در طول یک بیماری همه گیر.

“همه چیز که ما در حال انجام است که حول مفهوم کاهش خطر” می گوید: دکتر آلن آستانه لیگ افسر ارشد پزشکی. “ما می دانیم که ما نمی توانیم از بین بردن خطر, اما ما در حال تلاش برای کاهش آن را به عنوان آنجا که ممکن است برای همه. ما می دانیم که این است برای رفتن به یک مسئولیت مشترک است.”

در حال حاضر این سال NFL تا به حال به تبدیل به کنترل از راه دور, خوب, همه چیز: رایگان آژانس پیش نویس offseason تمرینات صاحبان جلسات. در حال حاضر بزرگترین و مهم ترین تست های 80 فهرست اسامی تلاش برای سالم ماندن در حالی که آماده شدن برای یک بازی است که نیاز به تماس نزدیک تقریبا در همه زمان ها. فهرستی از اندازه شد کاهش 90 تحت یک توافق روز شنبه بین لیگ و بازیکنان در ارتباط به گفته افراد آشنا با این تغییر که به صحبت کرد آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل آن اعلام نشده است.

“ما می تواند یک تن از اجتماعی فاصله بیش از ما به تیم فوتبال” ستاد مربی اندی رید می گوید. “این همه را با مانیتور و همه چیز دیگری است. سپس تست این بچه ها در حال رفتن به آزمایش می شود اغلب. آن را خوب است که راه. وجود دارد یک مسئولیت برای مربیان و بازیکنان را به مطمئن شوید که ما در رسیدگی به حق خودمان زمانی که ما در حال دور شدن از آن است. ما هنوز هم نگه داشتن به اندازه فاصله اجتماعی به عنوان ما می توانیم. آن را یک ورزش تماس, اما زمانی که وجود دارد هیچ تماس با ما در حال رفتن به نگه داشتن ما فاصله است.”

NFL در حال مطالعه روش از ورزش های دیگر, دیدن موفقیت نسکار و PGA Tour را تجربه کرده اند با خود به سفر را نشان می دهد و بسیاری از مسائل مربوط به لیگ اصلی بیس بال است برخورد با. اما مسابقه اتومبیل رانی, بازی گلف و بیس بال را شامل نمی دید چهارم از ابتدا تا انتها.

در نتیجه حذف از نمایشگاه بازی های که رفت و از چهار به صاحبان پیشنهاد دو و پس از آن به هیچ کدام است. بازیکنان’ association, که همچنین پیشنهاد کرد هیچ پیش فصل مسابقات تایید شده لیگ برتر را در روز سه شنبه یک فرد آشنا با این تصمیم گفت: AP. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که ارائه شده بود ساخته شده است.

خلاص شدن از نمایشگاه یکی از بسیاری از مراحل است که صاحبان هزینه خواهد شد میلیون ها نفر بلکه یک ضرورت است.

کسب و کار طرفدار فوتبال را ضربه عمده ای با انشعابات گسترش به سال آینده و فراتر از آن موثر بر حقوق و دستمزد کلاه و مذاکرات قرارداد و البته خط پایین در لیگ است که 15 میلیارد دلار در درآمد. یا انجام داد.

هنوز هم مقدار زیادی از NFL کسب و کار صورت گرفته است از اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus منجر به سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی.

TAMPA BAY تام

در یک سال نرمال تام بردی سوئیچ از میهن پرستان به Buccaneers را باطل هر NFL داستان از اوایل زمستان از طریق بهار و تابستان و به اولین بازی خود را در برابر همکار 40-چیزی QB Drew Brees و پرستاران در ماه سپتامبر.

شاید بزرگترین عناوین بردی به خود جلب کرد به تازگی هنگامی که او را به مبارزه طلبیده اتحادیه بازیکنان توصیه به توقف شیوه های غیر رسمی با تیمی به عنوان یک coronavirus احتیاط.

MAHOMES پول

روسای قول داد آنها خواهد پرداخت star quarterback پاتریک Mahomes قفل کردن او را تا مدت طولانی است. آیا 10 سال به صورت بالقوه 500 میلیون دلار کار می کند ؟ بله یک و نیم میلیارد دلار است.

نه این که او در Mahomes’ class اما دالاس QB Dak پرسکات زخم با یک سال حق رای دادن تگ حقوق و دستمزد $31.4 میلیون به سختی یک مبلغ جزئي. کابوی باد می تواند بازنده در اینجا هر چند با کارفرمایی پرداخت در حال حاضر کشش فراتر از استراتوسفر با تشکر Mahomes تنظیم نوار بسیار بالا.

چهره های جدید

همه گیر می تواند به تیم های باقی مانده که نسبتا دست نخورده (ستاد Saints اسکناس تیتان کلاغ های سیاه, 49ers) داشتن یک مزیت بزرگ بیش از کسانی که دچار تحول.

که درست است به خصوص که در آن مربیگری تغییرات ساخته شد: مایک مک کارتی در دالاس ران ریورا در واشنگتن مت Rhule در کارولینای کوین Stefanski در کلیولند و جو قاضی با غول. آخرین سه هرگز سر مربیان در NFL.

ستاره بزرگ ساخت تنظیمات می تواند شامل بردی و دیگر دیرین standout کارفرمایی فیلیپ رودخانه در حال حاضر در ایندیاناپولیس; در حال اجرا پشت تاد Gurley در آتلانتا; گیرنده DeAndre هاپکینز در آریزونا; تنگ پایان Jason ویتن در سیاتل; ایمنی مالکوم جنکینز در نیواورلئان; پایان دفاعی کاله کمپبل در بالتیمور; و linebacker رابرت کوئین در شیکاگو است.

نه به ذکر است بسیار بزرگه پرش از کالج توپ برای امثال بالا به طور کلی انتخاب QB جو نقب زدن در سینسیناتی دفاعی گل میخ تعقیب جوان در واشنگتن و بقیه از کلاس پیش نویس که هنوز به رسمی و ضربه محکم و ناگهانی با تیم خود را.

عدالت اجتماعی

همیشه از khezri در زمان زانو طول سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی NFL شده است ناودان برای نابینایان به پیام Kaepernick و بسیاری از بازیکنان دیگر در تلاش بودند تا تحویل. در این سال از نژادی, حساب, شده است وجود دارد یک بیداری در سراسر لیگ.

در حال حاضر NFL در حال برنامه ریزی اجازه می دهد تا بازیکن به کن در پشت کلاه خود را تحمل نام یا حروف از قربانیان سیستماتیک تبعیض نژادی و خشونت پلیس. تلاش برای گرفتن لیگ بدست درگیر به صورت جدی و با طرح های که بازیکنان خود را دنبال کرده اند و یا افتتاح بیش از چند سال گذشته است.

و نمی شود نادیده گرفته واشنگتن تیم باید یک نام جدید به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>