هنگ کنگ و Sun Yat-Sen انقلابی فکر

هنگ کنگ یک شهر خاص. آن است که مهم ترین مرکز مالی و هاب حمل و نقل در آسیا است. که گفت: تعداد کمی از مردم می دانند که دلار هنگ کنگ بود جایی که الهام گرفته از پدر و بنیانگذار جمهوری چین, Sun Yat-بهداشت ،

در سال 1884 Sun Yat-Sen فارغ التحصیل از دولت مرکزی در هنگ کنگ. پس از آن او به مطالعه پزشکی در گوانگژو Boji بیمارستان تحت مبلغ مسیحی John G. Kerr, فارغ التحصیل با عملکرد عالی است.

یک قطب بامبو و بلیط قرعه کشی

وقتی Sun Yat-Sen بود در هنگ کنگ او اغلب در اطراف راه می رفت در خیابان ها و ملاقات گروهی از کارگران چینی (coolies). او را با آنها چت و یادگیری در مورد زندگی خود را. هنگامی که او شنیده ام یک داستان در مورد یک کارگر بود که بیمار روانی.

این کارگر مشغول به کار هر روز. این آسان نیست برای او در نهایت به کسب 5 دلار برای خرید یک بلیط قرعه کشی. او تا به حال در خیابان زندگی می کنند چرا که او نمی باید هر گونه پناهگاه. او حفظ شماره بلیط و مخفی بلیط قرعه کشی در قطب بامبو استفاده می شود که او برای عمل بالا بردن تجهیزات و حمل بارهای سنگین. زمانی که تعداد برنده کشیده شده بود او می دانست که او به دست آورد.

Sun Yat-Sen in the 1910s. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

Sun Yat-Sen در 1910s. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

در آن لحظه او خیلی خوشحال بود و فکر می کردم او نمی نیاز به یک کارگر دیگر. بنابراین او رفت و به دریا انداخت و دور قطب بامبو. پس از آن او رفت و به ادعای جایزه شد و گفت: برای نشان دادن بلیط برنده.

در شوک و او متوجه شد که بلیط پنهان شده بود در قطب بامبو. او با عجله به کنار دریا اما قطب بامبو در حال حاضر ناپدید شد. این شکست او را. او رفت و ذهنی دیوانه و نمی تواند کار کنه.

آن را در زمانی که ایدئولوژی از بین المللی بودن و کمونیسم چین وارد شد. بسیاری از افراد جوان تحسین ایده از بین المللی بودن و مخالف ناسیونالیسم. Sun Yat-Sen از سوی دیگر با تاکید بر اهمیت ناسیونالیسم با استفاده از داستان کارگر به عنوان یک قیاس است.

او گفت: “اگر بلیط قرعه کشی مثل این است که بین المللی بودن است که ممکن است شما را به ثروت زیادی به قطب بامبو مانند ناسیونالیسم اقدام به عنوان یک ابزار برای ساخت یک زندگی است. رها کردن ناسیونالیسم مانند پرتاب دور قطب بامبو. نه تنها می تواند به ما در از دست دادن موقعیت ما در جهان است اما نیز نگه نمی اصلی ما اموال.”

الهام

پس از Sun Yat-Sen فارغ التحصیل شد او می تواند قرار داده شده است رو به جلو توسط استاد خود برای تبدیل شدن به رسمی. او تصمیم گرفت به فرصت و اختصاص داده شده خود را به انقلاب سیاسی برای سرنگونی فاسد سلسله چینگ.

Sun Yat-sen (seated on right) and Chiang Kai-shek. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

Sun Yat-sen (نشسته در سمت راست) و Chiang Kai-shek. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

یکی از دلایل این تصمیم این بود که در حالی که او مشغول به تحصیل در هنگ کنگ (مستعمره بریتانیا در آن زمان) او را دیدم زیبا ساختمان ها و خیابان ها که شسته و رفته و تمیز است که در مقابل بزرگ به زادگاه خود گوانگژو. علاوه بر وجود جرم کمی در هنگ کنگ در حالی که مردم در گوانگژو مجبور به حمل سلاح در اطراف برای محافظت از خود را از دزدان.

در طول زمان از چین و فرانسه جنگ بسیاری از مردم چین در هنگ کنگ ایستاد و اعتراض با استفاده از حملات نشان میهنی روح و وحدت ملی بود که یک مقایسه با دولت های فاسد ، بنابراین او تا حد زیادی الهام گرفته و برگزار شد تا این ایده از انقلاب است.

او می دانست که رسانه های عمومی نقش مهمی در گسترش انقلابی خود را به اصول و آرمان بنابراین در سال 1899 او را تاسیس چین روزانه روزنامه با چان Siu-bak. این روزنامه تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای اشاعه انقلاب است. در ضمن او در زمان هنگ کنگ به عنوان پایه ای برای بالا بردن وجوه و راه اندازی انقلاب سازمان اقدام به راه اندازی یک قیام و بیش از گوانگجو است.

اگر چه چند قیام شکست خورده از مردم در هنگ کنگ اهدا مقدار زیادی از پول برای حمایت از انقلاب تخمگذار پایه بزرگ برای نهایی قیام که با موفقیت سرنگونی این رژیم است.

ترجمه شده توسط شارون L و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ما از مقامات مقابله با کمونیست چینی تهدید در نظر گرفتن ممنوعیت سفر در تمام اعضای حزب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>