COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در NC افزایش به رکورد جدید

توسط لین بونر

رالی N. C. _ جدید آزمایشگاه-تایید coronavirus موارد و COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در کارولینای شمالی دوباره افزایش یافت پنج شنبه پس از دو روز کاهش می یابد.

دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش 1,815 موارد جدید سه شنبه. COVID-19 بستری شدن در بیمارستان را به نظر می رسد به یک جدید با کیفیت بالا از حداقل 1,179.

جمعه گذشته در آن روزانه و ظهر روز رسانی DHHS گزارش شده بود 1,180 مردم با COVID-19 شد و در بیمارستان است. DHHS از کاهش این تعداد به 1,178 ساخت سهشنبه اعلام جدید تک روز رکورد.

از آنجا که دولت برای اولین بار آزمایشگاه-مورد تایید شده در مارس 102,861 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus. رسمی کل است که به احتمال زیاد یک undercount چون تست شد جیره بندی اولیه در این بیماری همه گیر و همه مردم با علائم می تواند تست شده است.

در دوشنبه 8% از تست مثبت بودند. مثبت درصد است در بازه زمانی بین 7 ٪ و 10٪.

دولت گزارش 1,668 COVID-19 مرگ و میر تا 26 از روز دوشنبه تعداد.

حتی با روز سه شنبه افزایش یافت و در مجموع موارد کاهش یافته است بیش از هفت روز نسبت به قبلی هفت روز است.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه DHHS, منشی, دکتر مندی کوهن گفت: اعداد هنوز وارد با اشاره به روز تک روز رکورد جدید در آزمایشگاه مورد تأیید.

“ما هنوز هم می دانم که ما یک تعداد موارد جدید آینده,” او گفت:.

در ماه های اخیر, تست گسترش یافته و مقامات بهداشتی دولت را تشویق به آزمایش می شود حتی اگر آنها علائم به خصوص کسانی که در جمعیت و یا کسانی که در معرض خطر شدید COVID-19 بیماری است.

در این ماه برنامه های دولت برای ایجاد 300 موقت تست سایت در جوامع محروم.

هر چند لاتینی ها کمتر از 10 درصد از دولت جمعیت آنها نشان دهنده 43 درصد از تایید coronavirus مواردی که نژاد و قومیت اطلاعات در دسترس است. سیاه ساکنان حدود 22 درصد از جمعیت و نشان دهنده 24 درصد از coronavirus موارد با توجه به DHHS.

DHHS گزارش روز دوشنبه که 78,707 مردم فرض شده است. این برآورد بر اساس زمانی که مردم در حال آزمایش و اینکه آیا یا نه آنها در بیمارستان بستری شدند.

مکلنبورگ بیشتر موارد از هر شهرستان و بیمارستان در منطقه بيشترين COVID-19 بيمار

DHHS شروع به نشان دادن بستری اطلاعات توسط منطقه که شامل چگونه بسیاری از بیماران با COVID-19 بستری شده بودند در 24 ساعت چگونه بسیاری از مظنون به داشتن COVID-19 بستری شد و چگونه بسیاری از بزرگسالان COVID-19 بيمار در Icu.

کوهن گفت: مقامات نگاهی بیمارستان روند از جمله چگونه به سرعت تعداد تخت را پر کنید تا.

ICU استفاده پایدار است گفت: کوهن است که “نشانه خوبی است.”

___

(c)2020 اخبار و آبزرور (رالی, N. C.)

بازدید از اخبار و آبزرور (رالی, N. C.) در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):پرستار در بیمارستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>