یک ارز دیجیتال ساخته شده در چین

پس از ورشکستگی لیمن برادرز و بحران مالی سال 2008 محبوبیت cryptocurrencies شروع به افزایش. بر خلاف منظم دولت-حمایت ارزهای cryptocurrencies غیر متمرکز در طبیعت به این معنی که هیچ کس هیچ کنترل مطلق بر تولید و توزیع این پول. به زودی ظهور بیت کوین به پیشرو cryptocurrency در جهان است. بازگشت در سال 2010 شما به سختی می تواند به خرید دو پیتزا با 10000 ریالی. اما در حال حاضر یک تک بیت کوین را خالص شما در بالا US$9,000. چین نشان داده است که قصد دارد برای راه اندازی بانک مرکزی ارزهای دیجیتال (CBDCs) به زودی یک حرکت که در واقع هدف شکست چرا cryptocurrencies ایجاد شد در وهله اول.

دولت cryptocurrencies

در حال حاضر سیستم ارز بانک مرکزی موضوع ارز که در حال پراکنده به جامعه از طریق واسطه ها مانند بانک های تجاری. این را می دهد که بانک مرکزی کنترل کامل بر تولید و توزیع ارز اجازه می دهد آن را به کنترل نرخ ارز و حفظ تقاضا و عرضه در سطح مورد نظر. پس cryptocurrencies تولید شده توسط افراد و گروه ها بدون مرزهای ملی دولت هیچ نقشی در گردش پول. آن است که برای حفظ قدرت از کنترل دولت بر ارز است که بسیاری از کشورها به فکر صدور CBDCs.

هنگامی که بانک مرکزی شروع به صدور CBDCs این واسطه ها مانند بانک های تجاری تبدیل خواهد شد بی ربط پس از ارزهای دیجیتال صادر می شود به طور مستقیم توسط بانک مرکزی به مشتری نهایی در نتیجه آوردن بانک مرکزی به درگیری مستقیم با بانک های تجاری. در سمت به علاوه دولت حمایت cryptocurrencies خواهد اطمینان حاصل شود که دیجیتال سیستم مالی یک کشور نمی گرفته توسط خصوصی بازیکنان مثل Facebook را ترازو. اما اگر دولت خودکامه یکی به عنوان مورد با چین CBDCs خواهد تنها قدرت استبدادی رژیم کمونیستی بیشتر است.

چین cryptocurrency طرح

چین cryptocurrency است که ظاهرا به نام ارز دیجیتال پرداخت الکترونیکی (DCEP). کاربران را مجبور به دانلود یک برنامه تحریم توسط بانک خلق چین (PBOC) است که عمل به عنوان یک کیف پول الکترونیکی. پول در حساب بانکی مرتبط خواهد بود تبدیل به cryptocurrency.

هنگامی که این سیستم به طور کامل اجرا, رژیم کمونیستی را کامل نظارت بر تمام معاملات مالی اتفاق می افتد در چین به آرامی از بین بردن معاملات نقدی. به عنوان یک نتیجه از آن خواهد شد آسان تر برای پکن به تهدید مردم و هشدار به آنها که تمام پول خود را می تواند مسدود شود. پس از همه, در یک کشور که در آن مردم در حال ممنوع از استفاده از پول نقد و تنها و ستد از طریق کیف پول دیجیتال چگونه است فردی که کیف پول مسدود شده توسط دولت قرار است برای دریافت یا پرداخت پول ؟

“با نگاهی به سال بعد دو تعریف وقایع تاریخی از سال 2020 خواهد بود coronavirus همه گیر و از سوی دیگر خواهد بود [چین] ارز دیجیتال… در تئوری پس از راه اندازی دیجیتال یوان وجود خواهد داشت هیچ معامله ای که مقامات نظارتی نمی قادر خواهد بود برای دیدن — جریان های نقدی خواهد بود به طور کامل قابل ردیابی,” زو یوان یک پژوهشگر ارشد با دانشگاه پکن دیجیتال امور مالی مرکز تحقیقات گفت: به جنوب چین صبح پست.

در خارج از چین, بیت کوین است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار DCEP. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

تا آنجا که بیت کوین نگران آن محبوبیت بین المللی است و نمی رود به آمار بسیار با توجه به چین ارز دیجیتال. که می خواهد به شرط پول خود را در یک دارایی است که به طور کامل در حال دستکاری توسط شخص دیگری ؟ ارزش یک ابزار مالی نهفته است در این اعتماد است که مردم در آن است. بیت کوین رایگان, باز cryptocurrency که کنترل نشده است توسط هر فرد کشور و یا سازمان است. مانند بیت کوین همیشه ترجیح داده بیش از DCEP توسط افراد خارج از چین است.

 دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

زنبور عسل آشکار آلودگی های زیست محیطی در محیط اطراف خود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>