یوم کیپور کنیسه مهاجم می رود در دادگاه در آلمان

توسط کیرستن GRIESHABER و VOLKMAR KIENOEL

ماگدبورگ آلمان (AP) — یک مرد آلمانی می رود در دادگاه روز شنبه برای یک یوم کیپور در حمله به یک کنیسه در نظر گرفته است که یکی از بدترین ضد سامی ضرب و جرح در این کشور پس از جنگ تاریخ است.

محاکمه در یک زمان می آید زمانی که ضد سامی جنایات باید به بالاترین سطح خود پس از آلمان شروع به ردیابی این گونه جنایات در سال 2001 در میان افزایش کلی در جناح راست افراطی و جنایت.

استفان Balliet, 28 ارسال شده یک ضد سامی درد دل قبل از اکتبر. 9 حمله در آلمان شرقی شهر حل و پخش تیراندازی زندگی می کنند در یک بازی محبوب سایت.

مهاجم سعی کردم اما موفق بارها و بارها به زور راه خود را به کنیسه به عنوان 52 نمازگزاران در داخل بودند. او سپس به ضرب گلوله کشته و 40 سال در خیابان خارج و 20 ساله در نزدیکی کباب فروشگاه که دادستان ها می گویند او به عنوان یک “هدف مناسب” برای کشتن مردم مهاجر با ریشه.

Balliet شارژ با 13 جرائم از جمله قتل و اقدام به قتل همراه با اتهامات دیگر از جمله آسیب جسمی و تحریک ، چهل و سه تن از قربانیان و بستگان پیوست دادگاه به عنوان شرکت شاکیان به عنوان مجاز و تحت قوانین آلمان ، برخی از 168 شاهدان نام در کیفرخواست آلمان آژانس خبری dpa گزارش شده است.

آزمایشی در حال وقوع است در آلمان شرقی دادگاه دولت در ماگدبورگ.

مظنون مسلح بود با هشت سلاح گرم مواد منفجره چند یک کلاه و یک جلیقه محافظ. دادستان ها گفته اند که این سلاح ها بودند و ظاهرا در خانه.

او فرار کرد از این شهر و زخمی شدن دو نفر دیگر در یک شهر کوچک در نزدیکی هلی که در آن او خود را رها و به سرقت برده یک تاکسی. Balliet دستگیر شد در مورد 1½ ساعت پس از حمله به او در بیرون از تاکسی که در یک تصادف بوده است.

رئیس شورای مرکزی یهودیان در آلمان, جوزف شوستر به نام این حمله را “یکی از بدترین ضد سامی حوادث سال گذشته در آلمان است.”

وی با تمجید از دولت آلمان برای مبارزه با راست جنایات یکی از اولویت های اصلی در ماه های اخیر و گفت که در حالی که احساس امنیت در میان یهودیان در آلمان گرفته بود یک ضربه پس از حمله به آن در حال حاضر “تقریبا به سطح قبل از حمله هر چند اقدامات امنیتی اضافی را تا حدی منجر به محدودیت در جامعه زندگی” dpa گزارش شده است.

مقامات آلمان قول داد به گام تا اقدامات در برابر راست افراطی گری در پی کشته شدن یک منطقه ای سیاستمدار با یک مشکوک نئو-نازی حمله به هلی کنیسه و تیراندازی منجر به مرگ نه نفر در هاناو بیش از سال گذشته است.

___

Grieshaber گزارش از برلین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>