ناظران چشم $700M امداد وام به تلاش شرکت حمل و نقل

توسط MARCY GORDON

واشنگتن (AP) — کنگره ناظران در حال بازجویی تصمیم دولت برای جایزه $700 میلیون coronavirus امداد وام به یک مبارزه شرکت حمل و نقل بر اساس آن عملیات مهم برای حفظ امنیت ملی است.

YRC در سراسر جهان فراهم می کند حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش خدمات مانند ارائه مواد غذایی و الکترونیک و لوازم دیگر به مکان های نظامی در سراسر کشور است. دفاع بخش عمده YRC مشتری. گروه, اما, شکایت YRC در سال 2018 برای overcharging دولت برای حمل و نقل حامل خدمات و اظهارات نادرست.

تحت نظر coronavirus امداد وام ایالات متحده مالیات دهندگان از طریق وزارت خزانه داری خواهد شد 30 درصد از سهام خود در این شرکت است. YRC مستقر در اوورلند پارک کانزاس مورد نیاز خواهد بود برای حفظ حقوق و دستمزد خود را در سطح کنونی برآورد 30,000 حمل و نقل شغل و به حد اجرایی غرامت پرداخت سود سهام و سهم repurchases.

کنگره نظارت کمیسیون نیز گفت: در گزارش روز شنبه که مالیات دهندگان به نظر می رسد در معرض خطر از دست دادن پول در سرمایه گذاری. YRC تا به حال مشکلات مالی سال خوبی قبل از شروع این بیماری همه گیر شده است و در خطر ورشکستگی این گزارش گفت:. این پول قرار است به بازپرداخت سپتامبر 2024.

کنگره مانیتور گفت: آنها سوال تصمیم به خیال YRC کسب و کار حیاتی برای امنیت ملی و روند برای رسیدن به این تصمیم. این اولین و تنها وام های ساخته شده تا کنون تحت امنیت ملی بخشی از خزانه داری را به شرکت های بزرگ کمک های برنامه ساخته شده است که چندین میلیارد دلار وام به خطوط هوایی و کوچکتر هوایی. امنیت ملی بخش با یک موجود قابلمه تا به $17 میلیارد دلار بوده و انتظار می رود در اوایل سال جاری به اختصاص داده شده برای سخت فشرده ساز هواپیما بوئینگ یا برای جنرال الکتریک.

برای واجد شرایط برای امنیت ملی کمک شرکت ها باید انجام دفاع تحت قرارداد از بالاترین اولویت ملی یا عامل تحت محرمانه امنیتی ترخیص کالا از گمرک. YRC ظاهرا نمی دیدار با هر یک از معیارهای اما واجد شرایط تحت یک “catch-all” ارائه اجازه می دهد یک توصیه و صدور گواهینامه از وزیر دفاع یا مدیر اطلاعات ملی می شود کافی است.

سخنگویان وزارت خزانه داری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

پنج-عضو کمیسیون نظارت منصوب شد با رهبران کنگره از هر دو طرف برای نظارت بر هزینه های برخی از 2 تریلیون دلار در کمک های اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در این بهار و کارگردانی شده توسط وزارت خزانه داری و فدرال رزرو.

سهام YRC Worldwide, Inc. کاهش 27% روز دوشنبه در $2.60. آنها شروع به پریدن کرد و 75 درصد در جولای 1, روز امداد وام اعلام شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>