آخرین: شنا بدن به $6.5 M در کمک به ورزشکاران

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

شنا بدن حاکم FINA است و به حدود 6.5 میلیون دلار برای کمک به ورزشکاران آماده شدن برای به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک است.

FINA می گوید که می خواهد برای کمک به ورزشکاران که “تحمل سختی های مربوط به خود را به آموزش و فرصت های رقابتی با توجه به همه گیر.”

این طرح شامل 4 میلیون دلار برای حداقل 160 ملی فدراسیون برای حمایت از ورزشکاران با هزینه های آموزش و مسابقات و زندگی بیش از سال آینده.

بیشتر از 2 میلیون دلار را حمایت 100 کمک هزینه تحصیلی برای ورزشکاران که در حال حاضر ندارد مقدماتی المپیک استاندارد برای آماده سازی ملی و یا قاره مراکز. FINA پشتیبانی از پایگاه های منطقه ای در روسیه و سنگال ، تایلند و ایالات متحده است.

کمک های مالی بالغ بر $460,000 را به قاره شنا بدن برای توزیع.

___

این ISTAF آهنگ دیدار در برلین مشخص شده است در نظر دارد که تا به 3500 تماشاگر در حضور در سپتامبر. 13.

سازمان دهندگان می گویند که توسعه گسترده طرح برای اطمینان از تماشاگران سالم بماند اما نشان داد جزئیات. آنها امیدوار بودند تا به 45,000 طرفداران در استادیوم المپیک در برلین قبل از همه گیر.

دیدار مدیر مارتین troopers conference می گوید او امیدوار است آن را “یک گام کوچک به عقب به حالت عادی.”

پرش با نیزه جهان و دارنده رکورد آرماند “Mondo” Duplantis است headlining این رویداد است.

اعلام می آید اروپایی دیگر مسیر با برنامه را به طرفداران بازگشت. بلیط ها به فروش برای لیگ الماس در دیدار با موناکو در ماه آینده و سازمان در لوزان در حال برگزاری یک نیزه رقابت در این شهر که می توانست 5,000 طرفداران اگر مقامات سوئیس به توافق برسند.

___

این فصل اسکاتلندی نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد در میانه فصل آینده است.

اسکاتلند فدراسیون فوتبال می گوید همه گیر-تاخیر در رقابت به پایان خواهد رسید و در دسامبر. 20. که بیش از هفت ماه پس از اصل تاریخ به صورت نهایی در مارس 9.

این رقابت ها متوقف شد در مرحله نیمه نهایی. دفاع از قهرمان سلتیک بازی خواهد کرد آبردین و ادینبورگ رقبای قلب و ساکن ایرلند دیدار خواهد کرد و در نیمه نهایی دیگر در آخر هفته از اکتبر. 31-Nov. 1 در ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو.

سازمان دهندگان می گویند بازیکنان که معمولا منع می شود از بازی دوم تیم در رقابت های مشابه می توانید بازی خود را برای باشگاه جدید حتی اگر آنها زودتر به میدان فرستاد تیم های مختلف.

این 2020-21 فصل در لیگ اسکاتلند شروع خواهد شد در اوت. 1. این 2019-20 لیگ فصل نمی رزومه پس از مستند و سلتیک اعلام شد قهرمان بر اساس میانگین امتیاز در هر بازی.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>