آخرین: گرجستان هل فوتبال دبیرستان برگشت 2 هفته

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

گرجستان بدن حاکم برای دبیرستان ورزش به عقب رانده شروع فصل فوتبال برای دو هفته تا این هفته از سپتامبر. 4.

گرجستان دبیرستان انجمن هنوز هم قصد دارد به صورت کامل 10-بازی فصل به طور منظم و کامل حذفی برنامه. دیگر سقوط ورزش در زمان شروع خواهد شد. تاخیر مورد نیاز بود برای چند مدرسه منطقه از جمله آتلانتا مدارس دولتی که تحت فشار قرار دادند به شروع سال تحصیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

انجمن هیئت امنا رای دادند 8-4 برابر یک پیشنهاد برای نگه داشتن زمان تقویم ورزشی. پس از آن رای گیری شد و به اتفاق آرا به عقب براند فوتبال باز کردن برنامه توسط دو هفته. باز کردن بازی برنامه ریزی شده بود برای هفته Aug. 21.

___

نیویورک جتز و غول اعلام کرد که آنها نمی خواهد که طرفداران در بازی های خانگی این فصل “تا اطلاع ثانوی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تیم که بازی در ورزشگاه MetLife در East Rutherford, New Jersey, و باید جداگانه آموزش امکانات در دولت منتشر شد بیانیه مشترک دوشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد یک مدیر اجرایی به منظور محدود کردن, هوای آزاد, مکان عمومی, گردهمایی 500 نفر است.

این جت ها و غول ها می گویند تصمیم به طرفداران – حداقل در حال حاضر – رسیده بود پس از بحث و گفتگو با مورفی با سلامت و ایمنی از طرفداران بازیکنان و کارکنان در نظر گرفته می شود.

این تیم همچنین اعلام کرد که “از فراوانی احتیاط” طرفداران نمی خواهد بود قادر به حضور در اردوگاه آموزشی شیوه های این تابستان.

در این بیانیه NFL باشگاه گفت: آنها را به ادامه کار با مورفی را به عنوان وضعیت مورد بررسی و ارزيابی قرار گرفت اما “تا زمانی که شرایط تغییر هر دو جت و غول را بازی بازی های ما بدون بهره گیری از طرفداران در آن حضور داشتند.”

دانشگاه راتگرز در پیسکتاوای اعلام کرد که تمام سالن های ورزشی آن را به کار گیرند با 500 یا کمتر در حضور و اقدامات احتیاطی را در محل برای آن دسته از طرفداران که به رویدادهای ورزشی وجود دارد.

___

NHL می گوید: تنها دو بازیکن تست مثبت برای COVID-19 در طول پنج روز از اردوگاه های آموزشی در هفته گذشته.

لیگ در مشورت با آن بازیکنان است نه آشکار هویت از بازیکنان که تست مثبت یا تیم خود را. این دو بازیکن که تست مثبت خود جدا هر ملی و محلی سلامت پروتکل های.

در مجموع 2,618 آزمون بیش از 800 بازیکنان از جولای 13-17 انجام شد و در لیگ. اردوگاه های آموزشی باز جولای 13 با حضور 24 تیم در حال آماده شدن برای رقابت در گسترش حذفی فرمت در تورنتو ادمونتون, آلبرتا, شروع on Aug. 1.

تیم در حال برنامه ریزی برای سفر به هر دو hub شهرستانها در روز یکشنبه.

NHL گزارش آن را به حال 33 بازیکن تست مثبت در طول دوره پس از لیگ متوقف فصل آن در ماه مارس به شروع اردوگاه.

___

کالیفرنیا بدن حاکم برای high school sports گفت: 2020-21 فصل آغاز خواهد شد هیچ زودتر از ماه دسامبر است.

کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون گفت: طبیعی پاییز زمستان و بهار, ورزش فصل خواهد بود تغلیظ شده را به دو فصل.

فدراسیون تنظیم قاب زمان برای بسیاری حذفی و قهرمانی. فوتبال خود را تکمیل حذفی و قهرمانی اواسط ماه آوریل است. واقعی فصل به طور منظم و حذفی برنامه خواهد شد به طور جداگانه.

تصمیمات توسط دولت های محلی و مقامات بهداشتی را تعیین خواهد کرد که آیا بازی در واقع بازی .

کالیفرنیا است که در حال حاضر شاهد افزایش نرخ coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر کرده است دستورالعمل های دقیق است که نیاز به بسیاری از کالیفرنیا 6.7 میلیون K-12 دانش آموزان به حداقل شروع سال تحصیلی آینده با کلاس های آنلاین.

___

Pac-12 به تعویق افتاد فوتبال رسانه روز.

لیگ روز دوشنبه گفت: این حرکت ناشی از Pac-12 تصمیم به برنامه لیگ-تنها بازی های این فصل و به تاخیر اجباری فعالیت های ورزشی.

این رویداد در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئیه 29-31 در لس آنجلس برگزار خواهد شد در تاریخ بعد تصمیم گرفته می شود.

___

دانشگاه لوئیزویل می گوید آن را به حالت تعلیق در مردان و زنان داوطلبانه شنا فعالیت برای دو هفته در روز شنبه پس از سه نفر از اعضای برنامه تست مثبت برای COVID-19.

دانشگاه انتشار اخبار صادر دوشنبه مشخص نکرد که آیا آن نهفته هستند دانشجو-ورزشکاران و یا کارکنان. آن را می گوید همه سه شده اند قرنطینه با روش ها و پروتکل ها به دنبال داشت.

پانزده ورزشکاران بازگشت به دانشگاه در اواخر ماه گذشته تحت یک مرحله به مرحله آموزش روش.

___

یکی از دانشگاه اوکلاهما بسکتبال زنان بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و یک بازیکن دوم تلقی شده است تماس نزدیک.

اوکلاهما اعلام کرد در انتشار اخبار در روز دوشنبه. هر دو بازیکن در قرنطینه خارج از محوطه دانشگاه.

نتیجه این می آید از 100 تست های انجام شده جمعه در اوکلاهما ورزشکاران و کارکنان است. زنان بازیکن بسکتبال تنها کسی بودم که با یک تست مثبت در یک گروه که شامل 14 مردانه بازیکنان بسکتبال و 15 زنان بازیکنان بسکتبال.

اوکلاهما دوباره باز می شود امکانات خود را به اعضای مردان و زنان تیم بسکتبال روز دوشنبه.

___

بین المللی اسکیت اتحادیه را لغو کرده است Junior اسکیت جایزه بزرگ برای فصل آینده.

با استناد به افزایش سفر و ورود به محدودیت های بین المللی حاکم بر بدن برای ورزش گفت: آن را نمی تواند تحریم این سری است. این ISU نیز گفت: پتانسیل های گسترده بهداشتی و مراقبت های پزشکی از جمله امکان قرنطینه “را ناپایدار بار در سازمان.”

این ISU است نه یک تصمیم هنوز در ارشد سری است که ویژگی های بالا اسکیت بازان از جمله زمان قهرمان جهان ناتان چن و دو بار قهرمان المپیک Yuzuru Hanyu.

پتانسیل بین المللی تاریخ و حوادث برگزار می شود اگر “همه گیر تحولات و وضعیت را تغییر دهید و اجازه می دهد به صورت امن” سازمان ” آنها. این ISU گفت: این امر با ارائه کمک های مالی برای چنین حوادث با اولویت داده شده به سالن بودند که بخشی از لغو سری.

این ISU شورای اسلامی دیدار خواهد کرد آنلاین در اوت. 3 تا بیشتر بررسی حوادث برای 2020-21 فصل است.

___

بیشتر AP ورزشی: و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>