آخرین: 7 مثبت در هاکی باشگاه زسکا مسکو

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

طبقه روسی هاکی باشگاه زسکا مسکو می گوید که هفت بازیکن باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

این باشگاه می گوید: unnamed بازیکنان آزمایش مثبت شنبه و که هیچ یک از آنها در حال نمایش علائم.

زسکا می گوید: در بیانیه ای در این تیم تست شده برای این ویروس هر روز پس از بازگشت از تعطیلات.

اعلام می آید ساعت پس از دیگری Kontinental لیگ هاکی باشگاه Avangard امسک گفت که آن را خروج از یک پیش فصل مسابقات زیر تست مثبت برای 20 نفر است. این رقم شامل بازیکنان و کادر.

___

AUSTIN تگزاس — تگزاس خواهد شد و تاخیر شروع, عمومی دبیرستان فصل فوتبال خود را برای بزرگترین مدارس یک ماه به دولت هایش با یک موج اخیر جدید کروناویروس موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

به جای شروع تمرین Aug. 3, این مدارس در حال حاضر می توانید شروع به سپتامبر. 7. اولین بازی را می توان سپتامبر. 24 یک ماه پس از اصل برنامه ریزی شده باز آخر هفته.

دانشگاه Interscholastic لیگ گفت: آن متمرکز تاخیر در مدارس بزرگتر به عنوان بسیاری از آنها در کشورهای بزرگترین مناطق شهری شده اند که در سخت ترین ضربه از افزایش ویروس موارد است.

برخی از مدارس در حال حاضر در حال تغییر تقویم خود را برای به تاخیر انداختن شروع سال تحصیلی و یا برای شروع سال با چندین هفته از کلاس های آنلاین. هوستون منطقه مدرسه بزرگترین در دولت نمی خواهد در دیدار با پردیس تا اواسط ماه اکتبر.

را اعلام کرده گفت: همچنین پیش بینی می کند که در همه مدارس شروع خواهد شد در همان زمان و می تواند به صورت اختلال در طول فصل.

“این تنظیمات منعکس کننده بهداشت عمومی وضعیت در این زمان و شماره های مختلف از COVID-19 موارد مختلف در سراسر مناطق جغرافیایی از دولت” را کرده و اعلام.

___

دانیل Collins اخراج شده از جهان TeamTennis برای شکستن لیگ COVID-19 پروتکل های.

WTT مدیر عامل کارلوس سیلوا می گوید Collins چپ Greenbrier رفت و آمد مکرر میزبانی تمام مسابقات در لیگ سه-هفته فصل و رفت, از دولت از, West Virginia.

“پروتکل شده اند در محل قرار داده و ابلاغ چندین بار برای محافظت از سلامت و ایمنی ما بازیکنان و مربیان و کارکنان” سیلوا گفت.

کالینز است که در 26 ساله آمریکایی بود که در یک کسیکه در 2019 استرالیا باز می شود. او شده است در رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 23 و در حال حاضر شماره 51.

او بازی برای اورلاندو طوفان در WTT که در زمان نه همه از آن تیم ها و قرار دادن آنها در Greenbrier که در آن فصل آغاز شد 12 ژوئیه و اوت. 2.

این WTT وابسته نیست و با WTA یا ATP حرفه ای تورهای شده اند که معلق از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و برنامه ریزی برای از سرگیری ماه آینده.

___

این مسابقات که قرار بود به علامت رسمی بازگشت از تنیس حرفه ای مردان در میان coronavirus همه گیر شده است لغو شد.

سیتی باز در واشنگتن برنامه ریزی شده برای شروع با, Aug. 13 مقدماتی بود به نام جمعه به دلیل آنچه مسابقات manager علامت Ein گفت: “بیش از حد بسیاری حل نشده خارجی و مسائل مختلف بین المللی از جمله محدودیت های مسافرتی و همچنین نگران سلامت و ایمنی روند.”

مردان و زنان pro تورهای هر دو متوقف شده پس از ماه مارس و در حال برنامه ریزی برای بازگشت در ماه آینده. این رویداد برای اولین بار در اخیرا اعلام تقویم زنان مسابقات در پالرمو ایتالیا شروع Aug. 3.

با واشنگتن سخت-دادگاه مسابقات حاضر از بین رفته اولین فرصت به بازی تحریم مسابقات خواهد بود که کارشناسی ارشد-سطح رویداد معمولا در سینسیناتی که منتقل شد به سایت از ایالات متحده باز شروع Aug. 22.

است که به دنبال ایالات متحده باز شروع Aug. 31.

___

یک تیم روسی بازی در Kontinental لیگ هاکی است پس از یک پیش فصل مسابقات پس از 20 نفر از باشگاه تست مثبت برای coronavirus.

Avangard امسک مدیر کل الکسی ولکوف می گوید این تست مثبت می آیند از بازیکنان و اعضای تیم کارکنان که مورد آزمایش قرار گرفتند در اردوگاه های آموزشی. ولکوف می افزاید که مردم در انزوا و که بیشتر ندارد و علائم واضح است.

Avangard برنامه ریزی شده بود تا در بازی پیش فصل مسابقات از اوت. 4-9 در سوچی.

آخرین KHL فصل کوتاه بود میدوی از طریق پلی آف زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته مسافرت های بین المللی دشوار است.

این KHL است که با هدف به شروع فصل جدید در سپتامبر. 2 و انتظار برای نهایی کردن این تقویم پس از جلسه هیئت مدیره برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

___

شنا بدن حاکم FINA است و به حدود 6.5 میلیون دلار برای کمک به ورزشکاران آماده شدن برای به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک است.

FINA می گوید که می خواهد برای کمک به ورزشکاران که “تحمل سختی های مربوط به خود را به آموزش و فرصت های رقابتی با توجه به همه گیر.”

این طرح شامل 4 میلیون دلار برای حداقل 160 ملی فدراسیون برای حمایت از ورزشکاران با هزینه های آموزش و مسابقات و زندگی بیش از سال آینده.

بیشتر از 2 میلیون دلار را حمایت 100 کمک هزینه تحصیلی برای ورزشکاران که در حال حاضر ندارد مقدماتی المپیک استاندارد برای آماده سازی ملی و یا قاره مراکز. FINA پشتیبانی از پایگاه های منطقه ای در روسیه و سنگال ، تایلند و ایالات متحده است.

کمک های مالی بالغ بر $460,000 را به قاره شنا بدن برای توزیع.

___

این ISTAF آهنگ دیدار در برلین مشخص شده است در نظر دارد که تا به 3500 تماشاگر در حضور در سپتامبر. 13.

سازمان دهندگان می گویند که توسعه گسترده طرح برای اطمینان از تماشاگران سالم بماند اما نشان داد جزئیات. آنها امیدوار بودند تا به 45,000 طرفداران در استادیوم المپیک در برلین قبل از همه گیر.

دیدار مدیر مارتین troopers conference می گوید او امیدوار است آن را “یک گام کوچک به عقب به حالت عادی.”

پرش با نیزه جهان و دارنده رکورد آرماند “Mondo” Duplantis است headlining این رویداد است.

اعلام می آید اروپایی دیگر مسیر با برنامه را به طرفداران بازگشت. بلیط ها به فروش برای لیگ الماس در دیدار با موناکو در ماه آینده و سازمان در لوزان در حال برگزاری یک نیزه رقابت در این شهر که می توانست 5,000 طرفداران اگر مقامات سوئیس به توافق برسند.

___

این فصل اسکاتلندی نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد در میانه فصل آینده است.

اسکاتلند فدراسیون فوتبال می گوید همه گیر-تاخیر در رقابت به پایان خواهد رسید و در دسامبر. 20. که بیش از هفت ماه پس از اصل تاریخ به صورت نهایی در مارس 9.

این رقابت ها متوقف شد در مرحله نیمه نهایی. دفاع از قهرمان سلتیک بازی خواهد کرد آبردین و ادینبورگ رقبای قلب و ساکن ایرلند دیدار خواهد کرد و در نیمه نهایی دیگر در آخر هفته از اکتبر. 31-Nov. 1 در ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو.

سازمان دهندگان می گویند بازیکنان که معمولا منع می شود از بازی دوم تیم در رقابت های مشابه می توانید بازی خود را برای باشگاه جدید حتی اگر آنها زودتر به میدان فرستاد تیم های مختلف.

این 2020-21 فصل در لیگ اسکاتلند شروع خواهد شد در اوت. 1. این 2019-20 لیگ فصل نمی رزومه پس از مستند و سلتیک اعلام شد قهرمان بر اساس میانگین امتیاز در هر بازی.

___

بیشتر AP ورزشی: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>