تشکر. Toohil co-حامیان لایحه برای محافظت از وام گیرندگان دانش آموز


 Toohil

Toohil

WILKES-BARRE — دولت تشکر. Tarah Toohil گفت پنسیلوانیا بیشتر بدهی وام دانشجویی در هر resident — $36,000 — از هر دولت دیگر در کشور است.

به آدرس که Toohil R-ساقی شهرستان دارای co-حمایت قانونی که ایجاد یک دانشجو وام گیرندگان لایحه حقوق در پنسیلوانیا برای کمک به محافظت از افراد جوان از بودن سبب از نظر مالی به خصوص در طول زمان COVID-19 بحران بهداشت عمومی.

“اگر ما می تواند به ایجاد شرایط برای یک مهلت قانونی برای پرداخت است که می تواند واقعا مثبت برای وام گیرندگان دانش آموز در پنسیلوانیا” Toohil گفت. “به خصوص از آن است که به احتمال زیاد تقصیر آنها نیست آنها رنج می برند از لحاظ اقتصادی در طول یک بیماری همه گیر.”

Toohil گفت: خانه لایحه 2360 خواهد کمک به دانشجو وام گیرندگان برای جلوگیری از مشکلات ناشی از فرآیند وام است که می تواند پیچیده و گیج کننده است. پیشنهاد می کنم:

• اطمینان از وام دانشجویی وام گیرندگان دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد وام و تمام گزینه های بازپرداخت.

• ارائه قوی تر دولت نظارت از وام دهندگان از پنسیلوانیا گروه بانکی.

• تعیین یک بازرس که تنها مسئولیت برای کمک به وام گیرندگان.

Toohil است که یک عضو از خانه دانش آموز بدهی حزبی معتقد است این قانون را حفاظت از دانشجو از وام گیرندگان از ساخت تصمیم گیری های بد است که می تواند تاثیر رتبه بندی اعتباری خود را.

خانه بیل 2360 در حال حاضر تحت نظر در خانه کمیته آموزش و پرورش.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>