دیدگاه ما: مسئولان شهرستان نشان داد فوق العاده ضعیف قضاوت ویروساین است که چرا ما نمی توانیم همه چیز خوب … و احتمالا قادر نخواهد بود برای مدتی.

یک Luzerne County قاضی که احساس کردند به شدت به اندازه کافی است که او ممکن است در معرض coronavirus تماس پزشک خود و سپس به آزمایش می شود برای این بیماری است.

قاضی ویلیام ماساچوست گفت: او رفت و برای آزمون “از فراوانی از احتیاط.” حق با او بود به انجام این کار اگر او بر این باور بودند که شانس او ممکن است در معرض این بیماری است.

اما آنچه که به وفور از احتیاط نداده است quarantining خود را برای 14 روز یا تا زمانی که او موفق به دریافت نتایج خود را coronavirus آزمون به عنوان مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند.

هیچ ماساچوست در ادامه به ارائه گزارش کار. هک, او حتی با حضور در مسابقات گلف برگزار شد ویلکس-بار ، قانون و انجمن کتابخانه در روباه تپه های باشگاه کشور در اکستر.

سپس در شنبه پنج روز پس از ماساچوست رفت و خود را برای آزمون قضاوت آموخته است که در واقع او است مبتلا به کوروناویروس. واقعا وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مردم ممکن است در نهایت با این بیماری با تشکر از که هفته ماساچوست را صرف کار و گلف در حالی که در انتظار نتایج خود را.

خوشبختانه برای ماساچوست او گزارش نشده است برگزاری نمایشگاه هیچ نشانه ای از این بیماری است. دیگران که گرفتن آن به دلیل نگرش چوبی ممکن است بسیار خوش شانس است.

ماساچوست در بیانیه ای گفت که “من هرگز به دانش من” آمدن به تماس مستقیم با فرد آلوده به ویروس. اما به لطف گفته بودن که کسی تا به حال شده است به پن محل ساختمان اداری او با این نسخهها کار در حال یک مرد متاهل است که آزمایش مثبت برای COVID, او رفت برای تست.

اگر او احساس او نیاز به یک آزمون او باید در خانه مانده دور از محل کار و قطعا به دور از این مسابقات گلف.

در انصاف ماساچوست نیست و تنها در شهرستان دولت نشان داده است که یک معتاد به اسب دوانی و یا ناآگاهانه نگرش در مورد این ویروس مرگبار است.

چند هفته پیش در حالی که شورای شهرستان شد بحث که آیا یا نه به رزومه فرد در جلسات شورای والتر گریفیث گفت: باید وجود داشته باشد هیچ موضوع مجدد در جلسات حضوری به عنوان شورای اتاق می تواند به راحتی نگه دارید تا به 50 نفر است. چه گریفیث بود با در نظر گرفتن این بود که شورای اتاق می تواند نگه دارید از 50 نفر را تحت شرایط عادی است. اجتماعی فاصله پروتکل در محل اتاق که می تواند نگه دارید در مورد 14.

در اوایل جلسه که همین موضوع بود که مورد بحث عضو شورای هری هاس گفت: همکار خود اعضای شورا است که در حال انتظار برای یک واکسن برای ویروس بی فایده بود. COVID-19 ویروس, او به آنها گفت و واکسن لازم نیست کار بر روی یک ویروس است.

هرگز ذهن وجود دارد که واکسن برای بسیاری از ویروس در حال حاضر از جمله آبله مرغان, فلج اطفال و بسیاری از سویه های آنفولانزا.

حتی County مدیر دیو Pedri نشان داد عدم آگاهی از دستورالعمل CDC زمانی که او فرستاده اصلی خود را آزادی مطبوعات در ماساچوست در روز یکشنبه. Pedri در آزادی گفت: هر دستورالعمل CDC که حتی کسانی که آمده بودند در تماس مستقیم با امسبوری نداشت به قرنطینه برای 14 روز و گزارش می تواند به کار.

زمانی که بعد گفته یک خبرنگار که CDC دستورالعمل در واقع برای 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که در تماس با یک فرد آلوده با COVID-19 او به سرعت خود اعتراف خطا و ارسال یک نسخه جدید است.

مردمی این یک بازی نیست و COVID-19 قطعا نباید به فوتبال سیاسی ایران شده است.

به جای شکایت در مورد محدودیت های جدید در محل قرار داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به سرعت گسترش ویروس شاید ما باید یک ارزیابی صادقانه از همین تعداد موارد شروع به خزش در منطقه ما و دولت است.

این که پیچیده – پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و بالاتر از همه, اگر شما فکر می کنم وجود دارد حتی از راه دور شانس شما قرارداد این بیماری در خانه بمانند تا زمانی که شما یک برسد.

– بار رهبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>