Marlins’ Rojas می گوید: تیم آماده است به پیشرفت

توسط استیون شراب

Miami Marlins shortstop میگوئل Rojas صحبت در دوشنبه در مورد راه 2020 فصل متفاوت خواهد بود برای بازیکنان با باشگاه وانجمن تعامل کرسی در می ایستد و postgame وعده های غذایی از طریق hotel room service.

تغییر دیگر: Rojas معتقد است Marlins خوب خواهد بود.

او پیوست و میامی در سال 2015 و پس از تحمل پنج متوالی و از دست دادن فصل است. اما مانند تیم مدیریت و برخی خارج از ناظران Rojas می گوید: Marlins آماده برای یک جهش بزرگ رو به جلو در سال 3 Derek Jeter را بازسازی برنامه.

“من واقعا هیجان زده در مورد شروع تبادل و جرم ما این است که راه بهتر از سال گذشته” Rojas گفت. “کل این سازمان انجام شده است یک کار بزرگ آوردن جوان, چشم انداز همراه است. مهم نیست که اگر آنها را ندارد و این باشگاه در حال حاضر است. ما می دانیم که ما باید آن دسته از بچه ها در انتظار است.”

طرفداران خود را دریافت کنید اولین نگاه — فقط در تلویزیون — زمانی که Marlins بازی در نمایشگاه بازی روز سه شنبه در آتلانتا. آنها شروع فصل جمعه در فیلادلفیا.

گرفتن رفتن

Dr. Anthony Fauci, یک اتباع واشنگتن فن و ملت بیماری های عفونی, متخصص, پرتاب تشریفاتی زمین برای اولین بار در این تیم بازکن شنبه برابر نیویورک یانکیز.

رفتن عمیق

وجود دارد ممکن است طرفداران در کلیولند. وجود دارد در حال آتش بازی.

سرخپوستان در ادامه سنت تنظیم کردن انفجار زیر هر صفحه اصلی اجرای ضربه توسط این تیم در میدان پیشرو. هزینه راه اندازی از یک پارکینگ فراتر از مرکز-زمینه دیوار تکرار با صدای بلند پس از سه اجرا هومر توسط فرانسیسکو Lindor و انفرادی عکس با اردن Luplow, Mike Freeman و جیک Bauers در سرخپوستان’ 11-7 به پیروزی پیتسبورگ در شب دوشنبه.

دزدان دریایی نیز homered چهار بار با جاش بل فیلیپ Evans, Guillermo هردیا و کالین مورن همه رفتن عمیق است.

کلیولند در شمارش خود را شروع تبادل به انجام آن در کوتاه فصل و سرخپوستان خوشحال شدند مایک Clevinger رفت و پنج نوبت خود را در طولانی ترین تفرج از آنجا که تحت عمل جراحی زانو در فوریه.

اول

Right-hander کریس Paddack San Diego Padres به دست آورده خود را برای اولین بار حرفه ای روز افتتاحیه شروع خواهد شد و مخالفت با مدیسون Bumgarner از آریزونا دایاموند در شب جمعه در پتکو پارک.

“کمی کابوی مرحله نهایی مسابقات” Paddack گفت. “من رفتن به مجبور به استفاده از تخیل من و شنیدن 55,000 مردم تشویق نام من است.”

صدمه زدن به

این Milwaukee Brewers قرار می گیرد left-hander برت اندرسون در مجروح لیست با توجه به تاول در سمت چپ انگشت اشاره. او تا به حال شده است میله میله برای شروع تخمیر’ بازی دوم از فصل چهار شنبه در برابر توله شیکاگو در زمینه انوری.

اوکلند دو و میدانی left-hander A. J. Puk بالا چشم انداز رفت و مجروح لیست و سفر به لس آنجلس به بررسی توسط دکتر نیل ElAttrache برای یک شانه فشار است. Puk شانه نیز او را م در بهار آموزش.

فهرستی از حرکت

Outfielder اسکات Schebler تعیین شد برای واگذاری توسط Cincinnati Reds که انتخاب شده قرارداد left-hander بروکس Raley از تیم جایگزین سایت آموزش.

Schebler آمار 30 خانه اجرا می شود برای سینسیناتی در سال 2017, اما تنها در دو سال گذشته زمانی که او مبارزه یک آسیب دیدگی شانه.

آتلانتا بریوز امضا infielder مت آدامز به یک جزئی-لیگ قرارداد به این تیم یک گزینه برای یک چپ دست hitter. این حرکت در می آید و پس از آدامز اعمال opt-out در بند خود را جزئی لیگ مقابله با NL East رقیب New York Mets.

برنده شدن در یک کار

حذفی مسکن جاستین گریم و outfielder-اولین baseman friz آموخته آنها ساخته شده این تیم پس از گزارش به اردوگاه به عنوان غیر-فهرست مدعوین.

اخبار ویژه شیرین برای گریم ساخته شده است که حداقل 50 حضور برای توله شیکاگو در هر فصل از سال 2014 تا 2017 است اما اطراف چند سازمان و پس از صرف تمام 2019 در افراد زیر سن قانونی.

“این یک سال در سال گذشته” Grimm گفت. “وجود دارد که آماده کردم به راه رفتن به دور از بازی فقط به با شما صادق باشد. اما من بسیار خوش شانس است که من باید از مردم در اطراف من که مراقبت از کسانی که به من کمک کرد تا حرکت آن احساسات.”

در هوا

رشته کوه های راکی کلرادو اجتماعی فاصله هواپیما طرح است.

که فقط یکی از پروتکل های در محل به رشته کوه های راکی در کشتی سوار در سفر اول از فصل. آنها در حال برنامه ریزی برای بازی دو نمایشگاه بازی شروع روز سه شنبه در تگزاس جدید $1.2 میلیارد ورزشگاه قبل از باز کردن فصل در برابر رنجرز در روز جمعه.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در محل است که به حفظ سلامت و ایمنی” مدیر جوانه سیاه گفت. “من نمی توانم از طریق همه آنها را.”

یکی از آنها یک اجتماعی فاصله طرح در حالی که در هوا.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تعامل در هواپیما از بازیکنان و مربیان است که در طول زمان عادی شما می خواهم مکالمات رفتن در مورد بیس بال و یا در مورد چیزهای دیگر” سیاه گفت. “زمان زیادی آن را در هواپیما به صحبت کردن با یک بازیکن و یا گرفتن با بچه ها. شما احتمالا نمی کنید که این فصل است.”

___

AP نویسندگان ورزشی Howard Fendrich پت گراهام جینی McCauley, Steve Megargee چارلز Odum, تام جدوگاه و برنی ویلسون کمک به این گزارش.

___

دنبال استیون شراب در توییتر https://twitter.com/Steve_Wine

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر