از پنبه به خوک, کشاورزی, گروه ها به دنبال میلیاردها بیشتر در coronavirus کمک

توسط اللین فرگوسن

ملی گوشت خوک تولید برنامه های شورای مبارزه برای تغییر در قانون فدرال است که اجازه می دهد بخش کشاورزی به پرداخت دام و طیور کشاورزان برای حیوانات سالم آنها معدوم به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

این انجمن تجارت روز دوشنبه گفت که آن را می خواهد مقررات موجود در سنا در نسخه بعدی بهبود اقتصادی لایحه با هدف گرفتن زبان به سازش نسخه کار می کرد از بین سنا و مجلس در اوایل ماه اوت است.

شورا درخواست برای کمک فقط یک آیتم در یک لیست آرزو از بخش کشاورزی به صورت مستقیم پرداخت به کشاورزان و دامداران برای پوشش از دست داد تجدید پذیر سوخت درآمد و سقوط در تقاضا برای پنبه, کمک, به, گوشت, گیاهان پردازش برای اطمینان از خطوط تولید در حال حرکت نگه دارید و موارد دیگر. طرفداران برای سوخت های تجدید پذیر بز و پنبه امداد قرار COVID-19 آسیب در حدود 17.8 میلیارد دلار مبلغی است که شامل حداقل برخی برآوردها از ادامه هزینه در 2021.

مزرعه و کشاورزی-گروه های مرتبط می گویند این بیماری همه گیر در آینده پس از چند سال از تخت و یا قیمت های پایین و دو سال از تلافی جویانه تعرفه از شرکای تجاری را ترک کرده است و آنها را ضرب و شتم.

کنگره ارائه شده $9.5 میلیارد دلار در اختصاص بودجه و 14 میلیارد دلار استقراض اقتدار را برای کالا های اعتباری شرکت در ماه مارس قانون. وزارت کشاورزی ایالات متحده کنار گذاشته 16 میلیارد دلار برای پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران و صرف 3 میلیارد دلار در یک برنامه برای توزیع کنندگان مواد غذایی به خرید گوشت تولید و فراورده های لبنی است که بسته بندی و تحویل به شرکت مواد غذایی بانک ها و سازمان های غیر انتفاعی.

گراز گروه گفت: آن را پشت قانون توسط سناتور. James M. Inhofe R-Okla., به بخش کالا اعتباری Corp. اضطراری اقتدار به بازپرداخت کشاورزان که, گاو, خوک یا مرغ ناگهان تبدیل به مازاد یا بیش از حد حیوانات قادر به ذبح شود “با توجه به مهم زنجیره تامین وقفه در طول یک اورژانس دوره است.”

که لایحه همچنین پوشش کمک های مالی از گوشت به منافع غیرتجاری. کشاورزی گیاهان پردازش می تواند همچنین دریافت کمک به اطمینان حاصل شود که گوشت و مرغ, خطوط در حال حرکت نگه دارید در طول یک اورژانس ملی. این لایحه اجازه 300 میلیون دلار برای حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی برای رسیدگی به COVID-19 مسائل

در قانون فعلی این وزارتخانه تنها می تواند غرامت اگر حیوانات کشته می شوند چرا که آنها بیمار هستند و یا به دلیل اقدامات لازم برای کنترل گسترش بیماری است.سوخت های تجدید پذیر

این Renewable Fuels Association منتشر جولای 15 گزارش که این صنعت از دست داد $3.4 میلیارد دلار درآمد از مارس تا ژوئن به دلیل COVID-19 اختلالات اقتصادی که رانندگی کاهش می یابد و تقاضا برای حمل و نقل سوخت. این انجمن پیش بینی شده است که ضرر و زیان می تواند به 7 میلیارد دلار در سال 2020 و $1.8 میلیارد دلار در سال 2021.

اتانول زیان نیز منعکس کننده یک ضربه به کشاورزان ذرت که به فروش حدود 40 درصد از U. S محصولات کشاورزی برای تولید سوخت. انجمن مطالعه گفت: این صنعت استفاده می شود 500 میلیون کمتر بوشل ذرت در طی آوریل تا ژوئن دوره است.

پنبه کشاورزان نساجی کارخانه های تولید و تجارت پنبه بخش همچنین به دنبال کمک در بهبود اقتصادی قانون.

Sens. تهم Tillis R-N. C.) و مارک وارنر D-Va., با ارسال نامه ای به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و رهبر اقلیت Charles E. شومر D-n. y. امضا شده توسط سناتور از پنبه-کشورهای در حال رشد در هفته گذشته درخواست که پنبه زنجیره تامین دریافت کمک مالی است. Tillis و وارنر گفت: COVID-19 نگهداری مردم در خانه و افسرده تقاضا برای پنبه بالا و پایین خط.

“سقوط در پنبه تقاضا است که احساس در سراسر ایالات متحده در صنعت پنبه از تولید کنندگان نساجی به merchandisers به پنبه تولید کنندگان و همه اقشار در میان است. زنده ماندن از مزارع و کسب و کار و شغل آنها نشان دهنده در معرض خطر هستند و نه زنده ماندن این بحران” سناتور نوشت.

“با توجه به ناگهانی کاهش در خرده فروشی تقاضای دست دادن نساجی تولید و کاهش قیمت پنبه است که انتظار می رود باقی بماند به 2021 اقتصادی آسیب به ایالات متحده صنعت پنبه در حال حاضر تخمین زده می شود حداقل $4.0 میلیارد دلار” در این نامه گفت.

گراز صنعت تخمین می زند که COVID-19 اختلالات اقتصادی می تواند هزینه گوشت خوک کشاورزان 5 میلیارد دلار.

“ما نیاز به کمک در حال حاضر به این آب و بحران بی سابقه ای گفت:” ملی گوشت خوک تولید می کند رئیس شورای هوارد “a. v.” راث گفت.

در طول بهار شورای اسلامی گفت: کشاورزان گراز معدوم برآورد به 300,000 400,000 بازار-آماده حیوانات در بهار و یکی دیگر از میلیون جوان خوک ممکن است کشته شده اند و در مزارع به دلیل چندین کشتار گیاهان بسته به طور موقت به عنوان کارگران بیمار شد با COVID-19 یا آزمایش مثبت برای ویروس.

این تعطیلی به معنای کشاورزان محدود شد در چگونه بسیاری از حیوانات خود را می تواند آنها را وادار به کشتار و بازار است. استیو مایر یک اقتصاددان با کرنس & همکاران که عضو شورای افسران و کارکنان در یک تماس را فشار دهید گفت: شرایط بهبود یافته با بازگشایی گیاهان اما سرعت پردازش باقی مانده است کندتر از آنجا که امکانات باید فاصله کارگران برای دیدار با اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

مایر گفت: حدود 2 میلیون خوک هنوز در انتظار در مزارع به نقل مکان به گیاهان پردازش. تقاضا برای گوشت خوک است قوی در سطح خرده فروشی است. خدمات غذایی در بازار به نظر می رسد برای به دست آوردن زمین به عنوان متحده بازگشایی رستوران ها برای نشستن پایین خدمات اما مایر گفت: چند حالته موج در COVID-19 موارد تهدید به لغو پیشرفت.

___

(c)2020 CQ-Roll Call, Inc., تمام حقوق محفوظ

بازدید CQ و غیاب در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>