کرستوود با باز کردن کامل در فرد هر چند سایبر است یک گزینه


 A screen shot shows Crestwood School District Superintendent Robert Mehalick outlining school re-opening plans in a video posed on the district’s Facebook page.

یک ضربه روی صفحه نمایش نشان می دهد کرستوود سرپرست منطقه مدرسه رابرت Mehalick ترسیم مدرسه دوباره باز کردن برنامه در یک فیلم مطرح شده در این منطقه Facebook صفحه.

رایت TWP. — در یک پیام ویدیویی ارسال شده در منطقه Facebook صفحه کرستوود سرپرست منطقه مدرسه رابرت Mehalick گفت: مدارس دوباره باز خواهد با کامل در فرد آموزش در دسترس برای همه دانشجویان, اما اضافه شدن منطقه سایبر برنامه بهبود یافته اجازه می دهد تا کامل درس آنلاین.

“ما قصد بازگشت به طور کامل در فرد آموزش ما اولین روز مدرسه سپتامبر. 2,” Mehalick گفت: نشستن در یک مجموعه به آتش کشیده با کرستوود قرمز هر دو در پس زمینه و در جدول در مقابل او یک پشته از کتاب ها و قرمز ماسک صورت به یک طرف یک کرستوود نوشیدن جام و یک بطری ضد عفونی کننده دیگر است.

اذعان بسیاری ممکن است احساس نمی راحت با آن برخورد او با اشاره به منطقه جدید آرایش با Edmentum آنلاین-آموزش مجازی شرکت گفت: “ما در حال آماده به خدمت هر دانش آموز و خانواده که احساس نمی کند او یا او می تواند بازگشت با خیال راحت در این زمان.

“بر اساس سطح کلاس و نیاز کرستوود مدرسه منطقه آماده شده است برای ارائه یک راه دور-آموزش گزینه ای برای همه دانش آموزان با سایبر محصولات درون ما کرستوود سایبر آکادمی.”

قول کسانی که بازگشت را به یک منطقه نگهداری می شود به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است Mehalick گفت: منطقه “را پیاده سازی به معنای واقعی کلمه صدها نفر از مراحل به منظور افزایش ایمنی” سپس به بررسی اجمالی برخی از روش های:

• تمام دانشجویان و استادان را به پوشیدن یک ماسک و یا محافظ صورت در تمام زمانی که اجتماعی فاصله شش پا ممکن است در منطقه خواهد خرید ماسک و سپر. افزایش بهداشت و شستن دست ها از پروتکل های آموزش داده خواهد شد.

• دستشویی خواهد بود غالبا مقادیر در طول روز است.

• منطقه نمی خواهد دانش آموز درجه حرارت پس از ورود به ساختمان به دلیل “کارشناسان تعیین کرده اند که آن را واقعا کم کاهش” تلاش اما خانواده ها خواسته بودن به خود نظارت قبل از فرستادن کودکان به مدرسه است. جداسازی فضاهای تنظیم شده در مورد دانش آموزان بیمار شدن در طول روز.

• اگر یک دانشجو یا عضو هیات آلوده می شود با COVID-19 ساختمان بسته خواهد شد برای دو تا پنج روز و منطقه به دنبال خواهد داشت وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, راهنمایی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

• اجتماعی فاصله خواهد آموخت در همه دانشگاه ها با نشانه قرار داده تا به آن تقویت و میز جدا با شش پا در هر زمان ممکن است. اتوبوس صندلی اختصاص داده خواهد شد.

•ناهار و صبحانه را در خدمت در کلاس درس و یا در دیگر فضاهای بزرگ اجازه می دهد اجتماعی فاصله. آب چشمه ها غیر فعال خواهد شد و بطری آب پر کردن ایستگاه های راه اندازی.

• هیچ بازدید کننده مجاز خواهد بود در هر دانشگاه. همه پدر و مادر جلسات خواهد بود مجازی.

Mehalick اشاره به عنوان دیگر superintendents در منطقه دارند که تمام برنامه ها می تواند تغییر کند با توجه به توسعه همه گیر و راهنمایی از دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“من به شما قول می دهم من را در تمام تصمیم گیری های پایگاه در این رابطه برای جامعه ما,” او گفت:.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>