حکم دادگاه نشان می دهد پایان از اهل بیت اعتصاب غذاWILKES-BARRE — منظور از یک Luzerne County قاضی صادر شده در روز دوشنبه نشان می دهد پایان دادن به یک SCI-Dallas اهل بیت اعتصاب غذا.

ترنس دیویس, 39, شکایت شد در هفته گذشته توسط دولت بود که به دنبال حق دارند به زور به او غذا پس از او صرفنظر بیش از ارزش یک ماه از وعده های غذایی در تلاش اند خود را به دیگری منتقل زندان است.

دیویس در خدمت یک جمله زندگی در درجه دوم اتهام قتل از فیلادلفیا.

کت و شلوار ظ آخرین پنج شنبه, دیویس گفت: تا به حال “حاضر خود را به خوردن غذا و یا نوشیدن هر نوع مایع” پس از 8 ژوئن.

اما منظور امضا در روز دوشنبه توسط Luzerne County قاضی Lesa Gelb نشان می دهد یک طرح در مورد چگونه به مقابله با Davis’ اعتصاب غذا.

با توجه به Gelb منظور دیویس موافقت برای یک تست از علائم حیاتی خود را سه بار در روز و یک آزمایش خون او کار دو بار در هفته. دیویس را نمی توان ملزم به پرداخت برای آزمون.

وزارت اصلاحات را با ارائه مشاوره روانشناسی برای دیویس از جمله یک ارزیابی روانی رخ می دهد در هفته آینده. بخش کت و شلوار نشان می دهد که دیویس قبلا تشخیص داده شده است با هر گونه بیماری های روانی است.

دیویس نیز خواهد بود و پرداخت هر گونه پول است که خارج شد از او فرضا حساب خود را برای امتناع از علائم حیاتی تست.

Gelb را نیز نشان می دهد که دیویس “را از سر خوردن و نوشیدن به عنوان ژوئیه 17” اما او همچنین سفارشات که دادگاه اطلاع داده شود باید از او جست و خیز به عنوان بسیاری که نه متوالی وعده های غذایی پس از آغاز دوباره غذا خوردن در روز جمعه.

کت و شلوار در ابتدا در زمینه هفته گذشته در تلاش برای جلوگیری از دیویس از آسیب رساندن یا کشتن خود را به عنوان یک نتیجه از اعتصاب غذای خود از دست داشتن 20 پوند در طول دوره از آن.

“اجازه (دیویس) به شرکت در یک خودکشی عمل با امتناع از خوردن و نوشیدن باعث اختلال قابل توجهی به دولت منظم از SCI-دالاس” کت و شلوار می خواند. “اثر مرگ و یا آسیب های جبران ناپذیر خواهد تضعیف روحیه کارکنان و القای این باور در زندانی جمعیت که در زندان دولت ایجاد می شود و مجاز (خود) مرگ یا آسیب است.”

رسیدن به پاتریک Kernan در 570-991-6386 و یا در توییتر @PatKernan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>