تماس با ردیابی تزلزل در بارسلونا در میان ویروس سنبله

توسط جوزف ویلسون

بارسلونا اسپانیا (AP) — زمانی که سونیا رامیرز گفته شد توسط کلینیک محلی که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus او انتظار می رود به خواسته می شود در مورد هر کسی که او آمده بود در تماس نزدیک با تازگی.

در عوض مانند تعداد نامعلومی از اسپانیایی ها در منطقه شمال شرق کاتالونیا او را در سمت چپ خود را برای هشدار دادن به خانواده و دوستان و همکاران که آنها می شده اند در معرض میان یک موج جدید از عفونت.

“آنها نمی از من بپرسید که من تا به حال شده با:” رامیرز گفت: یک زن 21 ساله شوی در بیشتر بارسلونا منطقه است. “آنها حتی نمی پرسند اگر من تا به حال شده است به کار به تازگی که البته من تا به حال.”

با این ویروس جهش در بخش هایی از اسپانیا به نظر می رسد کاتالونیا و دیگر مناطق به اندازه کافی آماده برای ردیابی عفونت های جدید در آنچه قرار بود یک سیستم تشخیص زود هنگام برای جلوگیری از هر گونه بیماری و جلوگیری از جدید آبشار از موارد.

اسپانیا تحمیل سه ماه مستند در اوایل این سال و reined در یک ویرانگر موج اول از عفونت است که در سمت چپ حداقل 28000 مرده است. به عنوان شرایط بهبود یافته در ماه مه و ژوئن دولت در مادرید داد به فشار توسط جدایی طلبان در فکر رهبران در کاتالونیا و جناح راست سیاسی مخالفان برای بازگشت به کنترل کامل از سیستم مراقبت های بهداشتی به مناطق.

در حال حاضر بارسلونا و کشاورزی منطقه را در همان منطقه کاتالونیا را تبدیل به دو حوزه سخت ترین ضربه حیات ویروس.

رامیرز معتقد است او آلوده کردم از دوست پسر او را که تا به حال گرفتار این ویروس در چند روز قبل. پس از او تست مثبت درمانگاه او بازدید گفت: او را به خود جدا و به مدت دو هفته و کسی به نام هر دو روز به بررسی کنید که چگونه او احساس می کند.

در بیش از یک هفته پس از آزمایش مثبت بدون مراقبت های بهداشتی کارگران خواسته است رامیرز یا دوست پسر خود را در مورد مخاطبین خود را در دو هفته قبل از اینکه علائم خود را به عنوان موظف عمومی و دستورالعمل های بهداشتی.

کاتالونیا منجر اسپانیا در 19 منطقه با 9,600 جدید موارد گزارش شده از مه 10 و نرخ رشد آن بیش از دو برابر شده در سه هفته گذشته با توجه به ملی اسپانیا بررسی اپیدمیولوژیک.

این بررسی نشان داد که کاتالونیا به طور متوسط تنها آثار به دو تماس و تشخیص تحت یک عفونت در هر مورد که پایین ترین نرخ در کشور است. کارشناسان می گویند که به طور متوسط هر فرد آلوده گسترش این ویروس به سه نفر است.

“ما شاهد افزایش موارد و جامعه سرایت که نگرانی های ما” دکتر Hasancan Mendioroz این اپیدمیولوژی مسئول کاتالونیا را ویروس در پاسخ گفت: رادیو کاتالونیا در روز یکشنبه. “سیستم تماس با ردیاب هنوز هم می تواند بهبود یافته است. در حال حاضر ما باید 300 ردیاب و ما می رویم به اضافه کردن یکی دیگر از 600 به زودی.”

کاتالونیا را در بخش بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست های مکرر از آسوشیتد پرس برای Mendioroz یا دیگر رسمی از اظهار نظر در تماس با ردیابی شکست آن نیز گزارش شده در رسانه های محلی و کشیده شده اند شکایت از شهرداران.

“این است که مشکل اصلی: ویروس پیشی گرفته است ما اقدامات کنترل,” دکتر گفت: جوآن Caylà بازنشسته اپیدمیولوژی که با راه اندازی بارسلونا تماس ردیابی واحد در 1980s.

با توجه به Caylà کاتالونیا باید تقویت کامل خود را در زمان تماس با ردیابی به 1500 نیروی آموزش دیده حرفه ای بیش از یک ماه پیش زمانی که این ویروس هنوز هم در بهبودی.

“آن را مقدار زیادی از پول هزینه اما آن را خواهد پرداخت کردن چون عواقب در حال رفتن به بسیار کم هزینه تر است,” او گفت:. “این یک مسابقه در برابر ساعت.”

تماس با ردیاب قرار شد پشتیبانی شده توسط 120 نفر از کارگران خصوصی مرکز تماس است که دولت کاتالان قرارداد برای یک گزارش 17 میلیون یورو است. در مواجهه با انتقاد از بهداشت حرفه ای که گفت: مرکز تماس کارگران به درستی آموزش دیده و دولت کوچک پشت نقش خود را برای چک کردن در در بیماران خود در انزوا.

به دلیل شعله ور در کاتالونیا مقامات ترمیم محدودیت. کاتالونیا اولین منطقه برای ایجاد ماسک صورت اجباری و بدون در نظر گرفتن فاصله بین مردم در حوزه عمومی است. سپس آن را بسته و یک منطقه روستایی است که به 210,000 مردم در اطراف شهر لریدا و ممنوع تجمع بیش از 10 نفر در بارسلونا در حالی که همچنین با درخواست از آنها برای محدود کردن گردش.

حتی پس از, بارسلونا شنبه و افراد جوان به نظر می رسد بانک مرکزی با اجتماعی فاصله دستورالعمل.

با احتیاط از نگرانی های حریم خصوصی بیش از برنامه های گوشی های هوشمند هشدار می دهند که کاربران آنها شده است می تواند در معرض این ویروس اسپانیا با تمرکز بر نیروی انسانی برای ردیابی شیوع است.

انگلستان در مورد استخدام 25,000 تماس با ردیاب اما داده ها نشان می دهد تعداد زیادی از مردم رسیده و به خواسته خود جدا شده و در حال سقوط از آغاز برنامه است.

ایتالیا تا به حال هیچ شکایت عمده در مورد آن تماس ردیاب اما آن را دوخته امید خود را در ردیابی نرم افزار که چند نفر دانلود کرده.

اسپانیا پزشکان و پرستاران که در بهار شیوع دوباره خواسته بودن به گام و انجام خود تماس ردیابی.

“ما همیشه آماده را به جای ما در خط مقدم” دکتر گفت: Rocío مورنو که مختصات چندین درمانگاه در منطقه بیشتر بارسلونا که یک ویروس خوشه.

“خود ما پزشکان و پرستاران و مددکاران اجتماعی در حال ساخت تماس و جستجو برای مخاطبین” مورنو گفت:, و اضافه کرد که کارکنان خود را تا به حال به رها کردن تقریبا تمام دیگر کار به تمرکز بر روی COVID-19 موارد است.

پرستار, Raúl Martín است ردیابی تماس های خود را از درمانگاه چرا که او و همکارانش می گویند تماس با ردیاب غیرمنتظره.

“من می خواهم صحبت با بیمار را به دیدن اگر آنها به حال شده است تماس ردیاب برای دریافت تماس های خود را و آنها می گویند هیچ کس تا به حال آنها را به نام” مارتین گفت.

بزرگترین ترس این است که یکی دیگر از یورش از عفونت های آینده است.

“اگر موج دوم مانند یکی از اولین بازدید من باور نمی کنم که این سیستم می تواند آن را” مارتین گفت. “شاید ما به اندازه کافی حفاظت مناسب و بهتر پروتکل در حال حاضر اما به عنوان انسان ما نمی تواند دیگری را به مدت 12 ساعت در شیفت درمان COVID بیماران یکی پس از دیگری و دیدن مرگ مردم همه به تنهایی.”

آسوشیتد پرس نویسندگان Aritz Parra در مادرید سیلویا هوی در لندن و فرانسیس D’Emilio در رم کمک کرده است.

دنبال AP ویروس پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>