کانکتیکات را جریمه در تمام مسافران از ‘hot spot’ متحده که نمی خود جدا و یا با پر کردن فرم

توسط Daniela Altimari و ژاک Murdock

HARTFORD, Conn. _ رژیم صهیونیستی. ند لمانت روز دوشنبه اعلام کرد که کانکتیکات نیاز ورود مسافران از 22 متحده با تست مثبت نرخ COVID-19 به ثبت نام و پر کردن فرم آنلاین پرسشنامه سلامت _ و کسانی که مقاومت می تواند در نهایت با جریمه نقدی از $1,000.

“شما را به یک نقطه داغ شما دوباره به این, دولت, شما یا باید یک تست است که شما نشان می دهد که آزمایش منفی و یا شما باید قرنطینه برای 14 روز” لمانت گفت: در اواخر بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

از اواخر ماه ژوئن کانکتیکات مورد نیاز بازدید کنندگان از کشورهای با افزایش موارد به طور داوطلبانه قرنطینه وجود دارد اما در اجرای.

در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال دادن یک گزینه داشتن یک 1000 دلار جریمه برای افرادی که حاضر به پر کردن فرم” او گفت:. “این یک راه است که ما می تواند به مردم یادآوری کند که ما در حال گرفتن این جدی است.”

لمانت وجود دارد گفت: “هیچ برنامه ای” برای شروع صدور جریمه در حال حاضر. اما او ساخته شده خود را اعلام دوشنبه به “مردم می دانند که این امکان وجود دارد و می تواند وجود داشته باشد برخی از مجازات به طوری که آنها جدی در مورد مصرف قرنطینه جدی است.”

در روزهای آینده لمانت گفت که صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به هر کسی که در سفر از یک کشور که دارای جدید روزانه تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان و یا یک دولت با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از 7 روز نورد متوسط به خود قرنطینه به مدت 14 روز از زمان آخرین تماس در شناسایی دولت است.

در نیویورک کسانی که حاضر به قرنطینه می تواند جریمه $2,000 برای مرتبه اول و $5,000 برای جرم دوم. جریمه و در نهایت می تواند تا رسیدن به $10,000.

قوانین درخواست برای کسانی که سفر به کانکتیکات با ماشین و همچنین از طریق هوا.

لیست کامل متحده در قرنطینه لیست شامل آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, آیووا, آیداهو, کانزاس, لوئیزیانا, مینه سوتا, می سی سی پی, North Carolina, New Mexico, نوادا, اوهایو, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, یوتا و ویسکانسین. مسافران از این کشورها باید خود قرنطینه به مدت 14 روز از زمان آخرین تماس در شناسایی دولت است.

مقامات بهداشت عمومی خواهد شد اعزام به فرودگاه برای نظارت بر رعایت و مطمئن شوید که مسافران در حال پر کردن سلامت عمومی فرم, او گفت:. لمانت سخنگوی حداکثر ریس گفت: “اولیه” اجرای خواهد شد در برادلی فرودگاه وجود دارد اما می تواند نقطه چک در مکان های دیگر مانند ایستگاه های قطار و بزرگراه بقیه مناطق.

“این فرم شما باید برای پر کردن قبل از پرواز به کانکتیکات” لمانت گفت. آن را شامل سوالات بهداشت و همچنین به عنوان یک راه برای مقامات بهداشت عمومی برای تماس مسافران در صورت وقوع.

“ما می دانیم که COVID آمد به این بخش از کشور با هواپیما و ما نمی خواهیم آن را به هواپیما دوباره” لمانت گفت.

آن اعمال خواهد شد به هر کسی که در سفر به کانکتیکات از هر دولتی که در آن عفونت در حال حاضر نرخ بالای 10 درصد است.

در اعلام سیاست جدید فرماندار گفت که او می خواست برای حفظ پیشرفت دولت ساخته شده است که در مبارزه با ویروس.

“اعداد در تمام روند blessedly در مسیر درست هنوز” لمانت گفت: در یک بعد از ظهر جلسه.

بیش از آخر هفته 162 COVID-19 موارد شناسایی شدند از بیش از 27,000 تست های انجام شده در سطح ایالت از جمعه با توجه به دولت دوشنبه به روز رسانی.

که نشان دهنده مثبت بودن نرخ فقط 0.6% در میان پایین ترین نرخ در دولت ثبت شده به تاریخ از اوج 40 درصد مثبت و بیشتر در معرض این بیماری همه گیر ارتفاع در ماه آوریل است.

کم رای مثبت باقی می ماند یکی از لمانت پیشرو شاخص که دولت با موفقیت عایق از ثبت افزایش موارد ثبت شده در دیگر نقاط کشور اگر چه “ما در حال تماشای این مانند یک شاهین,” او اضافه شده است.

دولت همچنین گزارش دیگری 10 COVID-19 مرگ و میر از طریق آخر هفته, آوردن مجموع به 4,406 و بستری بیماران کاهش یافت و به 54 مجموع در سطح ایالت. شده اند وجود دارد بیش از 140,000 COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات.

کانکتیکات دارای سه شهرستان _ Hartford, Fairfield, و, New Haven _ که در میان بالا رتبه 25 برای COVID-19 مرگ و میر در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

(ویراستاران: داستان می توانید در اینجا به پایان)

همچنین در روز دوشنبه جلسه لمانت و آموزش و پرورش دولت کمیسر Miguel A. کردنا گفت: در این هفته ارائه خواهد شد یک تصویر واضح تر از مدرسه بازگشایی برنامه هر چند عامه روند در ماه اوت می تواند منجر به تغییر برنامه.

“ما در حال ادامه … برای برنامه ریزی برای بازگشایی,” کردنا گفت و اشاره کرد که این طرح همچنین شامل کنترل از راه دور و با ترکیبی از گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان یک انتخاب کردن مدل برای پدر و مادر که نمی خواهند فرزندان خود را به شرکت در کلاس در فرد است.

مدرسه محلی superintendents در حال انتظار برای انتشار برنامه های خود در روز جمعه.

“ما واقعا فکر می کنم آن را بسیار کلیدی و اگر ما می توانید آن بچه ها به مدرسه, اما تنها اگر ما در حال رفتن به مدرسه با خیال راحت” لمانت گفت. “که اولویت شماره یک و دو و سه.”

___

(c)2020 هارتفورد کورانت (Hartford, Conn.)

بازدید از هارتفورد کورانت (Hartford, Conn.) در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر