چینی Virologist جسارت فرار از هنگ کنگ به ایالات متحده

چینی virologist دکتر Li-Meng یان که فرار هنگ کنگ فرار کرد و به ایالات متحده به نظر می رسد در یک مصاحبه اختصاصی در فاکس نیوز به تازگی. خطر زندگی خود را, او رفت, عمومی به افشای حقیقت در مورد پوشش توسط حزب کمونیست چین (CCP) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) بیش از شیوع اولیه ووهان ذات الریه که در نهایت تبدیل به یک بیماری همه گیر با توجه به پوشش. کانال یوتیوب میزبان لوتر (路德社), 170K مشترکین نشان داد که دکتر یان فرار به ایالات متحده می تواند بهترین توصیف به عنوان یک تریلر. لوتر افزود که بیشتر شگفت انگیز در داخل داستان در مورد کوروناویروس همه گیر خواهد شد و در آینده آشکار خواهد شد.

این virologist

دکتر یان شد یک پژوهشگر فوق دکترا در Li Ka Shing دانشکده پزشکی و دانشکده بهداشت عمومی از دانشگاه هنگ کنگ است. او در سی سالگی و پایدار, و بسیار عالی در زمینه خانواده. او دارای دو مدرک دکترا MD-PhD. دکتر یان در نظر گرفته شده است شایسته ترین محقق در آزمایشگاه از Li Ka Shing دانشکده پزشکی. این آزمایشگاه بالا در جهان است تحقیقات بیماری های عفونی آزمایشگاه ایمنی زیستی سطح 3 (P3) تسهیلات که در آن بیماری های عفونی پروژه های تحقیقاتی می شود. آن نیز مشخص شده است به عنوان یک که با همکاری مرکز بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی و کنترل از دسامبر 10, 2014.

(Image: Screenshot / YouTube)

دکتر یان شد یک پژوهشگر فوق دکترا در Li Ka Shing دانشکده پزشکی و دانشکده بهداشت عمومی از دانشگاه هنگ کنگ است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در طول اقامت خود را در هنگ کنگ دکتر یان شاهد anti-استرداد جنبش اعتراضی ساخته شده است که او به طور کامل درک evilness CCP. این نیز تقویت عزم خود را برای افشای حقیقت ووهان ذات الریه بیماری همه گیر.

هیجان انگیز فرار – لحظه به لحظه در خطر مرگ

 Gnewsیک وب سایت چینی سرمایه دار خیلی مهم Guo Wengui که در حال حاضر در تبعید در ایالات متحده گزارش داد که دکتر یان فاش کرد که او تا به حال شده است مسئول نظارت بر وضعیت از سرزمین اصلی بیمارستان ها از دسامبر 2019; او در میان دانشمندان خواست که به بررسی تعدادی از موارد در ووهان. او تنها حرفه ای به اتصال به هر دو سرزمین اصلی چین و جهان غرب است. همچنین گزارش شده است که دکتر یان تا به دانش دست اول از تمام حقایق در مورد کوروناویروس و شواهد خود را ممکن است کمک به تایید می کنند که کسی که کمک کرد CCP پوشش حقایق واقعی در ووهان ذات الریه.

با توجه به لوتر او دریافت اطلاعات در مارس سال 2020 است که پکن خواهد پیاده سازی امنیت ملی قانون در برابر دلار هنگ کنگ است. به طور مستقیم او احساس کردند که این امر می تواند بسیار خطرناک برای دکتر یان به باقی می ماند در هنگ کنگ است. پس او در بحث با او قبل از تنظیم فرار او به آمریکا بود که با هماهنگی حقوقی صندوق.

دکتر یان مخفیانه انتقال به فرودگاه. او به دست آمده او پرواز بلیط در تاریخ 27 آوریل سوار هواپیما بعد, و وارد در ایالات متحده در آوریل 29. از take-off, دکتر یان و لوتر ابلاغ هر 5 دقیقه برای اطمینان از ایمنی خود را. در آن زمان پس از آن اتفاق افتاد که آمریکا تا به حال هنوز هم محدود نمی شود هنگ کنگ پرواز به ایالات متحده است. که در نظر گرفته شد یک معجزه مرتب توسط خدا.

بسیاری از خطرات در هنگ کنگ

در طول زمانی که دکتر یان هنوز هم در هنگ کنگ او مواجه می شوند بسیاری از خطرات. برای مثال او تسکین یافته با قرص های خواب آور در طول وعده های غذایی او خواسته شده بود برای دیدار با کسی که در ساحل — جلسه ای که لوتر به او هشدار داد و نه به عنوان این باید یک توطئه به قتل او.

سازمان دیده بان این مصاحبه اختصاصی با دکتر یان و شنیدن دست اول آنچه او را از طریق رفت و چرا او فرار هنگ کنگ:

قبل از فرار به آمریکا دکتر یان تلاش برای متقاعد کردن شوهرش به دنبال او اما بدون موفقیت است. او در حال حاضر نگران امنیت خانواده او و همچنین برای خودش.

لوتر همچنین نشان داد که CCP فرستاده است ترور به ایالات متحده و او و دکتر یان می تواند کشته شود در هر زمان. او دریافت تماس های تهدید آمیز. هر دو لوتر و دکتر یان در حال حاضر تحت ویژه حفاظت از امنیت در ایالات متحده است.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سخاوتمندانه و روشن فکر ملکه Zhangsun

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>