یک اسیر لاک پشت و بودا بازگشت به برکت

در سال 2010 مشغول به کار در فرودگاه دونگینگ از استان شاندونگ چین است. یک روز که من در حال عبور از یک مرطوب بازار دیدم وحشی, لاک پشت فراتی در یک تانک در مقابل یک غرفه غذاهای دریایی. اسیر لاک پشت به حال یک علامت مشخص بر روی آن پوسته بود و تلاش سخت به مبارزه راه خود را از مخزن است.

نقل مکان کرد و با این صحنه من پرسید: این بازرگان چقدر لاک پشت بود که برای به فروش می رسد. او آن را اندازه گیری و به من گفت که او گرفتن و او نمی خواهد آن را برای فروش دو میلیون و 300. پس از چانه زنی من در نهایت آن را به دست آورد برای US$280.

من در زمان لاک پشت به نزدیکی رودخانه زرد پل. وجود دارد, من, دعا برای آن نمایندگی و تندرستی به بودا و پس از آن منتشر شد آن را به رودخانه است. لاک پشت به نظر می رسید برای آشنایی با رودخانه است. آن را غرق آب و ناپدید شد در هیچ زمان. که انجام می شود, من به خانه راه می رفت با ذهن صلح آمیز.

 I took the turtle to the nearby Yellow River Bridge. There, I prayed for its behalf and wellbeing to the Buddha and then released it into the river. (Image: KWZ via Wikimedia CC BY-SA 3.0)

من در زمان لاک پشت به نزدیکی رودخانه زرد پل. وجود دارد, من, دعا برای آن نمایندگی و تندرستی به بودا و پس از آن منتشر شد آن را به رودخانه است. (تصویر: KWZ از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

یک ماه بعد من تصمیم به بازگشت به زادگاه من برای خوب است. قبل از خروج من بازگشت به جایی که من منتشر لاک پشت. زمانی که من وجود دارد, من مواجه می شوند دید شگفت انگیز من به رسمیت شناخته شده لاک پشت با علامت مشخص بر روی پوسته آن است که من منتشر شد یک ماه پیش! آن را به نظر نمی رسد به ترس. آن را نگه داشته و به من خیره به عنوان اگر آن را به من می دانستند. با این نگاه من آن را به آرامی غرق به آب و ناپدید شد.

چند ماه بعد من در بر داشت یک کار با یک شرکت املاک و مستغلات در زادگاه من هز در استان شاندونگ. بازار املاک و مستغلات قیمت نمی شد واقعا بالا و سپس به طور متوسط US$3,900 برای یک آپارتمان. با توجه به حقوق و دستمزد کم شروع و در حدود US$2,000 یک ماه اجاره یک آپارتمان یک رویای دست نیافتنی برای من. اما تعجب بزرگ من, رویای اجاره یک آپارتمان را به حقیقت می پیوندند.

due to my low salary starting at about US$2,000 a month, renting an apartment was a distant dream for me. (Image: pixabay / CC0 1.0)

با توجه به حقوق و دستمزد کم شروع و در حدود US$2,000 یک ماه اجاره یک آپارتمان یک رویای دست نیافتنی برای من. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

شرکت در حال توسعه یک مجتمع مسکونی در حومه Dongcheng. آپارتمان شدند و موجود در بازار با قیمت US$3,300 در هر واحد. به عنوان یک پاداش برای کارکنان این شرکت ارائه شده این واحد در یک قیمت با تخفیف US$1,000. که پیشنهاد من غیرقابل تحمل خانه ناگهان یکی از مقرون به صرفه! در اولین شب در آپارتمان من از خواب لاک پشت و متوجه شدم که شفقت می تواند اشکال مختلفی در زندگی روزمره ما

ترجمه شده توسط سیسیلیا و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سالم 5 دلیل برای تمرین هنرهای رزمی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>