به همین دلیل است که وجود دارد و صورتی و یخ در کوه های آلپ ؟

هنگامی که ما فکر می کنم از یخ بسیاری از ما تصویر یکی از سه چیز است. شما ممکن است فکر می کنم پاک کردن تکه های یخ شناور در نوشیدنی خود را. شما می توانید تصور کنید عظیم یخچال های طبیعی و کوه های یخ با خود درخشان سفیده و بلوز. شما ممکن است نفرین سیاه یخ که اشکال در بزرگراه ها در طول زمستان. هر آنچه شما فکر می کنم زمانی که شما می شنوید کلمه یخ معمولا چیزی نیست که شما مرتبط با رنگ صورتی.

تصاویر ماهواره ای از رشته کوه های آلپ ممکن است تغییر آنچه شما تصور کنید زمانی که شما فکر می کنم از یخ است. هر راه شما را در آن نگاه کنید آن را زیبا.

در حال ظهور از یخ

اگر شما نگاه در یخ های کوه های آلپ یک زن و شوهر از سال پیش شما می خواهم روشن و سفید از مناظر کشش تا آنجا که چشم می توانید ببینید. در این سال همان کسانی که دامنه نگاه کمی متفاوت است. استارک میرسد شروع به سرخ شدن نمایشگاه صورتی یخ و برف را دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود.

رنگ صورتی در می آید از یک نوع جلبک بومی گرینلند Dark Zone. این جلبک در اصل فکر به Ancylonema nordenskioeldiiرشد می کند و رشد در این غیر این صورت نامهربان با محیط زیست. محققان برای اولین بار کشف آن در اواخر 1800s در دایره قطب شمال. نمونه های جدید نشان می دهد که آن را بیشتر احتمال دارد به Chlamydomonas nivalis, یک جلبک رشد می کند که در برف به جای یخ یخچال های طبیعی.

در حالی که منجمد صورتی چشم انداز ممکن است صدای جذاب آن را نشانه ای از یک مشکل مهم تر — یکی از ما واقعا باید نگران حرکت به نیمه دوم سال 2020 است.

 The pink color comes from a type of algae native to Greenland's Dark Zone. (Image: YouTube/Screenshot)

رنگ صورتی در می آید از یک نوع جلبک بومی گرینلند Dark Zone. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

تاثیر تغییر آب و هوا

یخ به طور طبیعی انعکاسی. تحت شرایط عادی این نشان دهنده بیش از 80 درصد درصد از تابش خورشید را. در حالی که این نیست و جلوگیری از آن را از ذوب شدن در آفتاب, آن آهسته روند قابل توجهی پایین. به همین دلیل شما دیدن برف و یخ تداوم و حتی در پر آفتاب ترین روز.

اضافه کردن جلبک به مخلوط — حتی در صورتی کمرنگ است که ما در حال حاضر شاهد در رشته کوه های آلپ — خدمت به تیره یخ. این حذف توانایی خود را برای منعکس کردن نور خورشید باعث آن را به ذوب سریع تر است. و سپس به نوبه خود ذوب یخ را فراهم می کند بیشتر هوا و آب به جلبک تحریک بلوم و اجازه می دهد آن را به گسترش و حتی بیشتر. این یک چرخه معیوب است که باید متوقف شود.

ما شاهد بدترین تاثیر را از این جلبک در Presena یخچال در ایتالیا. این یخچال های طبیعی که در حال حاضر در خطر است. در واقع محلی حفاظت از پوشش سطح آن با نور را منعکس ژئوتکستایل پارچه به نگه داشتن آن را از ذوب شدن در طول تابستان است.

بر خلاف دیگر شکوفه جلبک مانند Red Tide که اتفاق می افتد در اطراف فلوریدا خط ساحلی هر سال صورتی جلبک نیست ذاتا خطرناک است. این شکوفه رخ می دهد هر سال به طور طبیعی. به لطف افزایش دمای یخچال است که در حال حاضر در معرض خطر و جلبک است که با اضافه کردن به آن است.

آسیب غیر قابل برگشت?

یخ تبدیل صورتی در بالاترین می رسد از رشته کوه های آلپ باعث می شود ما تعجب: آسیب های ناشی از تغییرات آب و هوایی تبدیل شدن به غیر قابل برگشت? برخی از محققان به نظر می رسد فکر می کنم. یک مطالعه اخیر معتقد است که این فقط آغاز است. دانشمندان پیش بینی می کنند که دو سوم از یخ در کوه های آلپ خواهد بود رفته 2100 — تنها 80 سال از هم اکنون. نیمی از آن میرود تا سال 2050.

ما دی اکسید کربن ضایعات ممکن است تنها باعث تغییر آب و هوا, اما ما امتناع به عمل است که منجر به نقطه بدون بازگشت. تغییر آب و هوا کارشناسان به ما مهلت — ما کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 با 55 درصد تا سال 2030 و 100 درصد تا سال 2050. راه رفتن چیزهایی در حال حاضر ما در حال رفتن به ملاقات که در مهلت در 10 سال. ما حتی ممکن است اوضاع را بدتر از قبل از ما وجود دارد.

We're seeing the worst impact from this alga on the Presena glacier in Italy. (Image: YouTube/Screenshot)

ما شاهد بدترین تاثیر را از این جلبک در Presena یخچال در ایتالیا. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

چه تغییرات ما نیاز به?

چه تغییرات ما نیاز به صرفه جویی در رشته کوه های آلپ یخچالهای طبیعی و حفظ از آسیب های ما ناشی از تبدیل شدن به غیر قابل برگشت? بسیاری از جهان است که در حال حاضر در حال حرکت در مسیر درست است. ما نیاز به کاهش جمعی ما CO2 خروجی با هدف محدود کردن کلی سیاره زمین به 2.7°F. بسیاری از جهان می داند اما برخی از خیره کشورها تصمیم به انتخاب کردن از 2015 آب و هوا رایحه طراحی شده به طرح ترین و تغییرات لازم.

در تئوری ما می تواند به کاهش اثرات ما در این سیاره است. اگر ما آغاز شده در حال حاضر ساخته شده و تمام تغییرات بزرگ ما حتی می تواند به جلوگیری از آسیب از تبدیل شدن به غیر قابل برگشت است. اگر ما تغییر راه ما وجود دارد نمی توان خیلی به سمت چپ برای ما لذت ببرید. ما در صورت انقراض سال 2050 و فاجعه بار سقوط آن را به دنبال خواهد داشت. این حیاتی به اقدام در حال حاضر برای جلوگیری از این آینده تاریک و دلگیر.

تغییر مورد نیاز است

خواهد ما را بیشتر صورتی یخ در کوه های آلپ در آینده ؟ متاسفانه پاسخ به این که به نظر می رسد مانند آن خواهد بود بله. حتی حوادث طبیعی در حال ساخت چیزهای بدتر و انسان را گریزی به تغییر را تنها در خدمت به ترکیب مشکل است. ما به احتمال زیاد شاهد خیلی بیشتر صورتی یخ مقصور مرجان و چیزهایی که رنگ اشتباه به عنوان سال تصویب و ما نزدیک به 2050 مهلت.

ما می تواند به توقف آبشار شکست و یا حداقل آن را کاهش, اما ما نیاز به شروع به ایجاد تغییرات بلافاصله. اگر ما صبر بسیار طولانی و صورتی و یخ در کوه های آلپ خواهد بود که حداقل از مشکلات ما است. آینده مسئولیت ما است و ما نیاز به شروع به رفع اشتباهات ما و معکوس کردن آسیب ما انجام داده ایم به این کوچک آبی سنگ مرمر است که تماس با ما صفحه اصلی.

Megan-Ray-Nicholsاین مقاله در نوشته شده بود توسط مگان ری نیکولز. اگر شما لذت می برد این مقاله, لطفا بازدید از وب سایت خود را تحصیل علم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه قابل اعتماد هستند و بازسازی و مدل های گذشته تغییرات دما?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>