واتیکان: در موارد نادر وضع وفادار می تواند منجر ازدواج مراسم

شهر واتیکان (AP) — واتیکان گفت: در شرایط استثنایی و ویژه ای با اجازه روحانی کاتولیک ها را می توان مجاز به انجام مراسم ازدواج.

در یک سند صادر شده توسط مقدس برای روحانیون واتیکان گفت که تنها می تواند اتفاق می افتد اگر هیچ کشیش و یا deacons در دسترس ملت اسقف ثبت نام در استثنا و مقدس OKs آن را بیش از حد.

همان سند تاکید می کند که وضع وفادار می توانید موعظه در مناجات نامه, خدمات, اما هرگز نمی تواند به خطابه هایی در توده ها.

واتیکان سند گفت که اسقف محلی خود را با استفاده از “محتاطانه قضاوت” ممکن است واگذار به وضع مؤمنان در “شرایط استثنایی” از جمله وظایف از جمله جشن مراسم تشییع جنازه اداره غسل تعمید کمک در ازدواج — با مقدس اجازه — و موعظه در کلیسا در مورد نیاز.

آن اشاره کرد که “جایی که وجود دارد عدم کشیش و deacons اسقف وابسته به قلمرو اسقف می تواند نماینده غیر روحانی افراد به کمک در ازدواج” پس از این کشور کنفرانس اسقف نشانه های خاموش در تصمیم گیری و واتیکان به خود اجازه بیش از حد.

“تحت هیچ شرایطی ممکن است وضع مردم را وعظ در جشن عشای ربانی گفت:” مجمع روحانیون.

در این سند است که با هدف تشویق parishes به پویا تر در انجام این کلیسا evangelizing ماموریت و کمتر متمرکز بر خود به عنوان مورد نظر توسط فرانسیس.

همچنین ارائه مشاوره در اغلب شرایط حساس که در آن وفادار دادن پول به کلیسای محلی یا کشیش. در برخی از مکان ها از جمله پس از تشییع جنازه و یا ازدواج و یا زمانی که جرم است گفت: در حافظه مرحوم اهل وفادار ارائه پول است.

جماعت روحانیت توصیه می شود: “یکی ممکن است فکر می کنم دریافت ارائه شده در یک ناشناس راه به طوری که هر کس احساس رایگان برای اهدای آنچه که آنها می توانند و یا آنچه آنها فکر می کنم فقط بدون احساس تعهد به پاسخ به یک انتظار یا قیمت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>