دانشگاه تگزاس صدر اعظم می گوید: دانش آموزان نمی ثبت نام اگر کلاس ها همه آنلاین

توسط لارا Korte

AUSTIN تگزاس _ به عنوان شروع ترم جدید تساوی نزدیکتر دانشگاههای سراسر کشور در حال آماده سازی برای استقبال از دانش آموزان به کلاس و در برخی موارد به کلاس های درس.

اما با موارد coronavirus در ادامه به صعود در تگزاس, برخی نگران بازگشت به چهره به چهره آموزش.

دانشگاه تگزاس که سیستم نظارت 14 بهداشت و دانشگاه ها و موسسات نزدیک به 240,000 دانش آموزان می گوید آن را ارائه دوره های ترکیبی, با فرمت, با برخی از کلاس های آنلاین و برخی در فرد است.

در هیئت مدیره از رجنت نشست ماه گذشته UT سیستم صدراعظم James B. Milliken دفاع از این انتخاب به ارمغان بیاورد برخی از طبقات به محوطه دانشگاه. این تصمیم نه صرفا یک انتخاب بین زنده ماندن مالی و ایمنی, او گفت:. اگر کلاس های آنلاین تنها در این پاییز بسیاری از دانشجویان کاهش خواهد یافت که می تواند صدمه دیده است شانس خود را در فارغ التحصیلی صدراعظم گفت.

“از طریق نظرسنجی از دانش آموزان ما و همچنین نظر سنجی های ملی ما می دانستند که بسیاری از دانش آموزان بودند دوباره برنامه ای برای پاییز و نشان داد که بسیاری از آنها نمی خواهد ثبت نام اگر دانشگاه ها برنامه ریزی شد به طور کامل آنلاین برای سقوط” Milliken گفت رجنت در ژوئن 29 نشست.

“ما می دانیم که از نظر سنجی دانشجویی است که اگر ما باز نمی شود و بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به مکث آموزش و پرورش خود را و ما می دانیم که از تحقیقاتی که مساله تاثیر بر تداوم و فارغ التحصیلی” او همچنین گفت: رجنت.

اما زمانی که Austin American-Statesman خواست به دیدن نظرسنجی صدراعظم بود ارجاع سخنگوی گفت که او در واقع با اشاره به نظر سنجی های ملی و فرستاده شده به همراه سه لینک کلیک کنید برای ملی مطالعات متنوع که در نتایج.

یک مارس نظرسنجی از یک گروه تحقیقاتی به نام EY-پارتنون در بر داشت که 23 درصد از کسانی که انتظار می رود از راه دور کلاس را در نظر برداشت اما 65 درصد گفت: آنها انتظار می رود شهریه را کاهش می دهد اگر کلاس باقی مانده است آنلاین. (UT رهبران می گویند هزینه های همان باقی خواهد ماند برای ترم پاییز بدون در نظر گرفتن چگونه آنها ارائه شده است.)

یکی دیگر از ملی نظرسنجی انجام شده در ماه مه توسط یک سازمان به نام BrightSpot نشان داد که 81 درصد از دانش آموزان در سقوط یک شکل است که “مطابق با نمونه گير” مطالعه گفت. در ضمن تنها 39 درصد از پاسخ دهندگان فکر که آموزش و پرورش خود را به ارزش هزینه. در واقع این بررسی نشان داد که این بیماری همه گیر دو برابر شده دانشجو برداشت که خود آموزش و پرورش نیست و به ارزش هزینه.

یک سوم ملی نظرسنجی از بیش از 20 ، 000 دانش آموزان از آموزش عالی داده های کنسرسیوم یا HEDS نشان داد که 73 درصد از دانش آموزان دادند که بازگشت این سقوط. چهار صد گفت: یا قطعا هیچ و یا احتمالا هیچ.

سیستم سخنگوی همچنین با اشاره به اواخر بهار و بررسی در دانشگاه تگزاس آرلینگتون است که 46 درصد از دانش آموزان برگزاری شد در ثبت نام به دلیل عدم قطعیت در اطراف coronavirus.

بعد سخنگوی فرستاده شده به همراه نتایج ممکن است یک نظر سنجی از دانشگاه تگزاس در ال پاسو که خواسته دانش آموزان در مورد تنظیمات خود را برای ترم پاییز _ 46 درصد گفت: آنها ترجیح داده یا آنلاین و یا بیشتر از کلاس های آنلاین و 39 درصد گفت: آنها ترجیح داده یا همه یا بیشتر چهره به چهره در کلاس. پانزده درصد گفت: آنها ممکن است به ثبت نام نیست.

روز جمعه Milliken در بیانیه ای گفت که فقط آنلاین بود که بهترین راه برای رفتن برای ترم پاییز که مدل فعلی دانش آموزان می دهد گزینه های سفارشی آموزش و پرورش خود را به شرایط فردی.

“فقط آنلاین تجربه است و نه مطلوب برای بسیاری از دانش آموزان به خصوص کسانی که دسترسی محدود به تکنولوژی و یا یک کافی مطالعه محیط زیست” Milliken گفت. “اگر ما می خواهیم دانش آموزان به ماندن در مدرسه و در مسیر ما را موظف به ارائه و تحویل آموزشی تجربه آنها نیاز دارند و سزاوار است.”

UT-ال پاسو ارائه خواهد شد 75 درصد از آن دوره به طور کامل آنلاین با حدود 5% به طور کامل چهره به چهره. بقیه 3,400 دوره ارائه خواهد شد در برخی از مرتب کردن بر اساس مدل ترکیبی.

رئیس جمهور هدر ویلسون گفت: اگر یک دانشجو نمی تواند با خیال راحت بازگشت به دانشگاه, دانشگاه کار خواهد کرد و به جای آنها.

ویلسون همچنین گفت: این دانشگاه “واقعا نگران” در مورد امکان آموزان نه reenrolling به دلیل یک تجربه بد با آموزش از راه دور در بهار.

در طول تابستان UT-ال پاسو کارکنان تا به حال یک تماس ویدیویی با دانش آموزان به آنها را تشویق به ماندن در مدرسه است. تا کنون این دانشگاه دیده نشده و هر گونه افزایش در خروج خود و یا ناقص نرخ و سقوط ثبت نام نمی افتادن.

“دانشجویان همچنان ادامه داشت” ویلسون گفت:. “و من امیدوارم که آنها نمی خسته از تداوم است.”

وقتی که می آید به بزرگترین گل سرسبد دانشگاه UT Austin دانش آموزان نمی شد نظر سنجی در مورد تنظیمات خود را برای ترم پاییز.

یک سخنگوی این دانشگاه گفت: دانشجویان خواسته بودند اگر این نوع کلاس ها ارائه خواهد خود را تحت تاثیر قرار سقوط, ثبت نام آنها مورد بررسی در مورد کیفیت ترم بهار. در یک نظرسنجی از UT Austin دانش آموزان در بر داشت 94.2 درصد از دانشجویان و 95 درصد از فارغ التحصیلان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در پاییز سخنگوی گفت.

UT Austin قصد دارد برای برگزاری بسیاری از آن 11,000 کلاس های آنلاین این ترم و پایان ترم زود ارسال صفحه اصلی اکثر دانش آموزان پس از شکرگزاری ،

دانش آموزان ممکن است انتخاب خود را انجام ترم آنلاین در فرد و یا به عنوان ترکیبی از این دو. همه کلاس ها خواهد بود در دسترس آنلاین, اما, بنابراین UT تشویق دانش آموزان برای ارزیابی چگونه چنین انتخابی را تحت تاثیر قرار مسیر خود به سمت فارغ التحصیلی.

اگر چه وجود دارد یک دانش آموز گروه کاری که ارائه شده ورودی برای پاییز و برنامه های این دانشگاه برگزار شد گروه تمرکز در برخی از UT Austin دانش آموزان گفت که آنها احساس خود را به ورودی نشده در نظر گرفته شده است.

رهبران دانشجویی در دانشگاه تهران را در مجلس سنا از دانشگاه شوراها گفت: آن را به صورت دقیق این دلیل است که آنها تصمیم به راه اندازی خود را در نظرسنجی این هفته با امید نتیجه گرفتن در پایان ماه.

“من فقط فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان به طور کلی احساس قطع از فرایند تصمیم گیری و که صدای آنها را نمی شنید” گفت: Apoorva Chintala یک UT ارشد و عضویت مدیر سنا از شوراها. “در طول تجربه ما با این کار دانشگاه است و مجموعه ای در بازگشایی طرح تغییر نمی توانند از آن. آنها واقعا به سمت این مدل ترکیبی از یادگیری است.”

(ویراستاران: داستان می توانید در اینجا به پایان)

دانش آموزان گفت که آنها شنیده ام بسیاری از ترس از همسالان خود در مورد بازگشت برای ترم پاییز. استیون دینگ یک UT ارشد و سیاست مدیر سنا با اشاره به حوادث مانند یک در دانشگاه واشنگتن که در آن نزدیک به 120 نفر مبتلا به کروناویروس در شیوع در یونانی ردیف این ماه است.

“دانشجویان به طور کلی درگیر شدن در فعالیت های پرخطر است که در حال گسترش COVID-19 که شمار قابل توجهی خطر ابتلا به کل UT جامعه آمده است این پاییز” دینگ گفت.

دینگ فکر می کند دانش آموزان موافق که در دانشگاه ترجیح داده است بیش از آموزش از راه دور رخ داده است که در ترم بهار. اما با افزایش عفونت در شهرستان تراویس و پتانسیل برای رفتارهای پرخطر توسط دانشجویان بسیاری از احساس نامشخص در مورد آنچه که در چند ماه آینده برگزار خواهد شد.

“من فکر می کنم که فقط با قرار دادن مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی در دانش آموزان در شرایط از آنچه پاییز در حال رفتن بود مانند زمانی که شما به طور ناگهانی به طور بالقوه 50000 نفر reentering جامعه در Austin و از آمدن چه کسی می داند که در آن” او گفت:.

UT Austin این ماه گذاشته دستورالعمل برای چه ترم خواهد بود گفت: ممکن است تعدادی از حالات که خواهد بی درنگ مدرسه به دانشگاه خود را مانند یک افزایش در تعداد موارد مثبت کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا تست لوازم, و یا یک دانش آموز, مرگ.

___

(c)2020 Austin American-Statesman تگزاس

بازدید Austin American-Statesman تگزاس در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):CMP-CORONAVIRUS-UT

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>