نظر خود را:رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ حکم یک بدن ضربه ای به دو هسته ای ارزش های دموکراتیک.

اولین و فوری ترین است اصل عادلانه و بی طرفانه عدالت برای همه است. این یک تقلید مسخره امیز است که سنگ بود که به سادگی به جرم جرائم جدی که توبیخ بینی خود را بارها و بارها در سیستم قضایی که همچنان برای به چالش کشیدن اعتقادات خود — در حال حاضر رایگان ، کمی وجود دارد که می تواند انجام شود در حال حاضر به عقب که بی عدالتی است.

اصل دوم این است که به می دانم که در این مورد در مورد داستان کامل از 2016 انتخابات و تهمت کمپین همدستی در روسیه حمله به موسسات آمریکایی. در اینجا سنگ ممکن است هنوز نام به حساب است که باید یک هدف مشترک در سراسر مرزهای سیاسی.

انحراف از عدالت در سنگ مورد بدبو است. تخفیف وضوح نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را فاسد دو لایه سیستم: نیروی کامل قانون برای همه اما همدستان او و هواداران است. به ویژه وضعیت Trumpers ارائه سنگ یک پاس در اساسی ترین هنجارهای مرتبط با چنین مجریه اقدامات: افراد متهم به جنایات قرار نیست به واجد شرایط برای تخفیف تا زمانی که آنها شروع به خدمت خود جملات و بس به چالش کشیدن اعتقادات خود نه از آن سنگ انجام می شود.

در واقع سنگ تخفیف مسلما فاسد ترین استفاده از رئيس جمهور در قانون اساسی اعطا “عفو قدرت” در تاریخ و یکی از فاسد ترین اعمال مغلوب ساختن پیشی جستن بی پایان ریاست جمهوری است. دیگر بحث برانگیز عفو در تاریخ ارائه درمان ترجیحی به دوستان رئیس جمهور; یکی از این خدمت به طور مستقیم محافظت از رئیس خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن کردم سنگ سکوت سنگ رو آزادی و رول کردم.

ماهیت دقیق که بالغ است و ناچیز نیست. به عنوان مشاور ویژه Robert S. مولر سوم گزارش روشن می سازد سنگ را دروغ و انسداد از جمله شاهد دستکاری هستند و دلیل عمده که چرا به این روز وجود دارد شکاف بزرگ در درک ما از حمله در سال 2016 انتخابات و تهمت کمپین همدستی در آن است.

سنگ کلید شاهد بر دو به طور کامل پاسخ سوالات. اول این است که آیا تهمت و مبارزات انتخاباتی می دانستند در مورد و یا حتی همکاری در ویکی لیکس کمپرسی purloined ایمیل از کلینتون در مبارزات انتخاباتی. در واقع تازه unredacted مواد در Mueller گزارش نشان می دهد که پل Manafort گفت: مولر که سنگ شده بود مخفیگاه آنان و تصویب کرده بود که اطلاعات به همراه تهمت یا مبارزات انتخاباتی. سوال دوم این است که آیا تهمت و دروغ در او نوشته شده پاسخ به مولر زمانی که او ادعا کرد که او نمی تواند به یاد داشته باشید جزئیات از هر گونه مکالمه با سنگ در شش ماه قبل از انتخابات.

در هر دو مسائل دولت نباید به پایان رسید با سنگ. او می تواند و باید به شهادت مجازات شهادت دروغ.

اگر او subpoenaed سنگ می تواند ادعا خود را 5th متمم حق تهمت زدن به خود است. چرا که او اام مخالف بودن خود را مورد عفو خود و اعتقادات خود ایستاده اند و این کتاب به طور کامل بسته شده در این جنایات است. او شهادت بیشتر استفاده می شود می تواند در برابر او با توجه به آن دسته از جرایم است.

اما نسبتا آسان راهحل به عنوان مولر معاون اندرو Weissmann توضیح داده شده در نیویورک تایمز op-ed در این هفته. اگر سنگ می 5th, دولت می تواند کمک ایمنی و مسئولیت خود را ناپدید می شوند.

ایمنی چیزی است که دولت ارائه می دهد معمولی اما مناسب است که ارزش شهادت شهود میباشد — به عنوان مورد در اینجا — و هیچ راه دیگری آن را دریافت کنید. یک بار واکسینه اگر سنگ بود به قوت خود باقی بماند در امتناع از پاسخ به سوالات او می تواند از تجمع مدنی تحقیر تا زمانی که او موافقت کرد به صحبت. و اگر او دروغ گفته (دوباره) او خواهد بود موضوع را به نام تجاری جدید دروغ اتهامات عنوان شده علیه.

از کجا باید این شهادت گیرد ؟ من پیشنهاد می کنم کنگره یا به عنوان بخشی از به طور منظم کنگره جلسات و یا احتمالا تحت نظارت گسترده بر اساس کمیسیون انتخابات روسیه دخالت بسیار شبیه به این کمیسیون که به بررسی 9/11 و کندی ترور شد. تحقیقات از جمله به طور خاص به معنای به اطلاع مردم آمریکا است.

این برآمدگی که رئیس جمهور موفق به فویل تقریبا هر تلاش برای تحمیل مجازات در همدستان خود را و خود را. معین هنوز بسته, اما, و کاملتری حساب ممکن است در انتظار آنها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگ ،

در این میان مردم آمریکا و نمایندگان مجلس به فوریت نیاز به رسیدن به کمال ممکن است حساب دقیقا چه اتفاقی افتاد به ما انتخابات زیرساخت در سال 2016. بررسی سیستمیک شکست و حملات دشمن چیزی است که دموکراسی را نه به خاطر آن است که تنها راه برای کاهش خطر مشابه مضرات رفتن به جلو.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این باور است که با رفت و آمد و سنگ را به حکم او بسته کتاب در چه سنگ می داند حصول اطمینان از دوستان خود را مادام العمر سکوت. تهمت قدرت برای نگه داشتن سنگ در خارج از زندان برای جنایت او محکوم شده است اما نگه داشتن او سکوت موضوع دیگری است. تخفیف وجود آن را به احتمال زیاد روز خواهد آمد که سنگ به آواز خواندن و یا نزول.

هری Litman سابق آمریکا وکیل و میزبان پادکست “صحبت فدرال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>