گزارشی در مورد چین را به تلاش برای نفوذ در جامعه بریتانیا

86-صفحه گزارش تهیه شده توسط سابق جاسوسان انگلیس نشان می دهد که چین در حال اجرا است یک کمپین برای نفوذ در نخبگان بریتانیا کشور از جمله سیاستمداران بالا, موسسات و دانشگاهیان و متفکران بازرگانان و…. این گزارش به سفارش تهیه کننده فیلم اندرو دانکن. اگر آن را عمومی ساخته شده چند از نمایندگان مجلس و رسانه ها بودند اجازه دسترسی به آن را.

موثر بر سیاست

این گزارش هشدار می دهد که بریتانیا نخبگان شده اند بسیار ساده لوحانه با توجه به چین نیت واقعی برای انگلستان و اعتقاد داشتند که آنها می تواند مقابله با این کشور آسیایی از طریق یک سیاست است که صرفا با تمرکز بر تجارت است. آن را می گوید که “جذب نخبگان” همراه با طیف گسترده ای از ویژگی های است که عبارتند از: “احمقها مفید” است که ممکن است پکن را به سمت خارج از اعتقادات نابجا و تمام وقت عوامل که آگاهانه کار را برای حزب کمونیست چین.

بر اساس این گزارش چین را هدف اصلی در انگلستان — با استفاده از 5G شبکه در بریتانیا به عنوان یک نقطه ورود به بازارهای اروپایی راه اندازی قوی pro-چینی حضور در ملی زیرساخت مانند مخابراتی و هسته ای از گیاهان مؤثر انگلستان در یک راه است که آن را پشتیبانی از چینی سیاست های بین المللی و تضعیف پنج چشم هوش داد که بریتانیا با استرالیا, نیوزیلند, کانادا, ایالات متحده است.

باب Seely معتقد است که بریتانیا شده است بیش از حد از خود راضی در مورد چین برای بیش از حد طولانی است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

این گزارش به ناچار باعث یک واکنش قوی با بسیاری نگران چین افزایش نفوذ در همه سطوح جامعه بریتانیا. “ما نیاز به یک رابطه جدید با چین بخشی از این اطمینان است که ما سیاسی و محیط کسب و کار رایگان است از بدگویی یا پنهان تاثیر عملیات. ما شده اند بیش از حد ادراک و فهم و رک و پوست کنده بیش از حد از خود راضی برای بیش از حد طولانی” باب Seely یک نماینده محافظه کار مجلس گفت: به اخبار آسمان.

لیو Xiaoming چین سفیر بریتانیا رد این اتهامات در گزارش رد این ادعا که چین تا کنون به دخالت بریتانیا در امور داخلی. چنین ادعا می کند سقوط تخت که یکی به نظر می رسد در چگونه شرکت های چینی در بریتانیا دست برداشتن از ساخت ضد پکن اظهارات. Huawei UK معاون رئیس جمهور جرمی تامپسون اخیرا حاضر به اظهار نظر در برابر امنیت ملی قانون اجرا شده توسط پکن در هنگ کنگ است. اجرایی wriggled از این سوال بیان کرد که او را نظر بر این موضوع است که به خوبی به عنوان اعتراف به این که او مایل به می گویند هر چیزی در برابر دولت چین.

یک کتاب اخیر با عنوان دست پنهان نیز در معرض چقدر عمیق چین کشت pro-پکن پیروان در انگلستان است. با توجه به کتاب برجسته چینی-منبع انگلیسی با رژیم کمونیستی به ترویج منافع چینی در کشور است. کودکان از اعضای برجسته حزب کمونیست داده مشاغل در بانک بزرگ بین المللی. پکن نیز با استفاده از “عسل تله” برای جاسوسی بر روی چهره های سیاسی با نفوذ. این کتاب هشدار می دهد که چندین سیاستمداران متعلق به هر دو سمت راست و چپ استفاده می شود به فشار pro-پکن مردم به بالای دولت است.

انگلستان شرکت های مخابراتی را مجبور به حذف Huawei قطعات از خود 5G زیرساخت توسط 2027. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

لگد زدن Huawei

در همین حال دولت بریتانیا گزارش شده است که همه مجموعه ای برای جلوگیری از Huawei از درگیر شدن در هر گونه راه در راه اندازی این کشور 5G زیرساخت ها است. پیش از این دولت تصمیم گرفته تا اجازه دهد Huawei محدود نقش در 5G شبکه. اما فشار از واشنگتن گفت: به مجبور دولت بریتانیا به تجدید نظر در تصمیم خود و در نهایت بلوک Huawei.

با توجه به طرح جدید, انگلیسی, شرکت های تلفن ممنوع خواهد شد با استفاده از هر Huawei جزء در خود 5G موبایل تا پایان سال 2020 است. هنگامی که انجام شده است همه Huawei تجهیزات است که در حال حاضر نصب شده توسط شرکت های مخابراتی در خود 5G زیرساخت های حذف توسط 2027.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

استرالیا رسوایی: تقریبا 6,000 استرالیا جانبازان تجربه بی خانمانی در هر سال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>